Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tragiczny mecz Tatuma.
1
Źle wygląda Boston. GSW już tego nie wypuszczą
0
@4cesc4 i tak nie powalczą na dobre z RB czy Ferrari. Powinni sami podjąć taką decyzję.
1
@Azi od tego zaczęli, oddając Messiego
0
@DaPidejpi zestawianie liczb pomocników nie ma sensu często. Zaraz nam wyjdzie że Bruno Fernandez zjada prime Iniestę.
0
@Messibestplayerintheworld Hiszpanie mają we krwi walkę z wiatrakami
2
@oskaritto i to jest chyba najbardziej niepokojące dla Bostonu. GSW wygrywają,a Curry 0/10 za 3
2
Czy Tobie czasem Hassan sufit na łeb się nie spadł?
1
@FCB_dimiC Argentyna to niech lepiej uważa na Danię. Kompletny zespół, który już na Euro był bardzo mocny, a teraz są jednak wzmocnieni Eriksenem. Drużyna z pewnego cienia, na pewno nie jest tak rozpracowana jak Francja, Włochy, czy Hiszpania. A nie zdziwię się nawet jeśli Duńczycy w Katarze powtórzą sukces Chorwacji z 2018
0
@Azacca nie stać nas na transfer kogoś lepszego
2
@Emhyr sezon owszem. Ale mundial prawdopodobnie wręcz odwrotnie. Piłkarze będą w rytmie meczowym i po 30 meczach w nogach, a nie po 60.
Bardzo możliwe, że potem mundiale będą się częściej odbywać zimą
0
@PatrychoO No właśnie o to chodzi. Ronaldo nie interesujeto, jakie rekordy mu znajdą media. Interesuje go gra w piłkę i strzelanie bramek - to za co dostaje pieniądze.
1
@doc Di Maria ma do zaoferowania dwa razy tyle co Dembele, o Rafinhi nie wspominając
0
@kkbarca XD, w tamtym sezonie Courtois poszedł do Chelsea, której był piłkarzem,wypożyczonym do Atletico. Chelsea nie myślała o jego sprzedaży.
0
@macio_944 to jest najlepszy bramkarz świata
0
@Mlodypro101 syndrom najlepszego bramkarza świata
0
@Adamski69 mamy tryplet. To że Real nie wygrał CDR
0
@FCB24 Giggs, Ferdinand, Gerrard, Cech
0
@AdamaTraore dlaczego Hitlera nazywa się dyktatorem, skoro dostał władzę w sposób w pełni demokratyczny? A potem jego poparcie tak do 42 tylko rosło
3
@Katalonbar Francja 2006, potem ograli Hiszpanię która rozjechała grupę
0
@MESSIah16 Galacticos Pereza bazowało na pieniądzach zarobionych przez prezesa, w dodatku byli rentowni i spokojnie stać ich było na hulaszczy tryb życia.
Tymczasem PSG jest enklawą Kataru w piłce. Tu nie chodzi o to czy masz hajs za ropę, nieruchomości czy samochody,tylko o to że klub jest finansowany przez obce państwo.
0
@Jakchcesz wzburzał się, ale nie mógł nic zrobić bo Barca miała ten sam problem i nie mógł się na to powołać. Wcześniej chciał odmówić przyjęcia klauzuli za Neymara.
1
@Jakchcesz czekaj, przeciwstawiał się przekraczaniu limitów przez Barcelonę. Teraz składa skargę na PSG, z tego samego powodu. Gdzie tu brak logiki? Real ma bardzo stabilną sytuację finansową, w dodatku schodzi kontrakt Bale'a
2
@FabregasOnlyInMyHeart Perez jest szalenie ambitnym człowiekiem. Zgaduję że był już po słowie z Mbappe, a Francuz go wystawił. Teraz zrobi wszystko, żeby pokazać mu że to Real byłby lepszym miejscem do kontynuowania kariery. I ten scenariusz jest dla nas chyba jeszcze gorszy
0
@norbi77 Na pewno Perez wywali 250 baniek na gościa, co nie chciał przyjść za darmo. Nie podoba się? To kupię Mane czy Sona. Być może sportowo będą dawać radę przez 5 kolejnych lat, a nie 10,ale będą zaangażowani
0
@Janas11224 myślę że nawet większość kibiców Barcy wolała by grać w Realu niż PSG, przy założeniu że finanse nie grają roli i nie ma się innych opcji. Masz za sobą 80 tysięcy kibiców co mecz, tak ze 100 razy tyle ogólnie. Wchodzisz do muzeum, a tam z 60 najcenniejszych pucharów, w tym 13 Pucharów Europy. Po meczu spotykasz się Z Zidanem czy Casillasem, bo akurat przyszli sobie zobaczyć mecz. A na prawie każdym treningu możesz spotkać Raula. Tymczasem największą legendą PSG jest yyy Rai? Pauleta? Cavani wywalony z klubu na zbity pysk?
A jeśli marzyłeś o tym od dziecka, to nie wiem jak wielka musi być ta różnica finansowa, ale spodziewam się, ze ta oferta 300+100/sezon może być prawdziwa.
1
@Janas11224 Bardziej Mbappe do Pereza, kiedy okaże się że w kolejnych 3 sezonach PSG dale nic nie ugra w Europie
0
@Vampir707 inflacja w 2021:
w USA 4,7%
w UK 2,19%
we Francji 2,06%
w Niemczech 3,1%
w Chinach (których wspominanie przez gospodarkę centralnie planowaną jest trochę nie na miejscu) 1,5%
Obecnie:
Chiny 2,1%
UK 9%
USA 8,3%
Francja 4,8%
Niemcy 7,4%
Tymczasem u nas:
2021 5,1%
2022 12,4%
Już i tak nie mamy konkurencji Przypominam że inflacja odnosi się do wzrostu względem danego okresu, wiec zliczając inflację z ostatnich lat, będziemy zdecydowanymi liderami. A to wynika nie tylko z wojny na Ukrainie, ale przede wszystkim z braku umiejętności radzenia sobie z pandemią. Napędzano sztucznie konsumpcjonizm i teraz przychodzi moment spijania nawarzonego piwa
0
@YouTuber Haller pójdzie do BL, a Luis wróci do Ajaxu. Tak to widzę
1
@Rocky_Bilbao to jest dla NATO idealny scenariusz. Walczą z Rosją rękami Ukraińców. Jeszcze przydałoby się otworzyć drugi front z Puchatkiem, w jakimś Wietnamie czy Laosie(Tajwan jest zbyt ważny, żeby można było toczyć tam wojnę)