Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Le Mans'66 na Disney+
0
Real bezlitośnie punktuje Atletico
1
@JohnDeere
1.Modrić
2.Cieżko kogoś mi znaleźć obecnie po odejściu Casemiro i Ramosa, ale poszedłbym pewnie w stronę Courtoisa
1
@koksik2700 jedyną konkurencją jest Helmowy Jar. Bo tam noc dodawała klimatu
0
@Tasde ironia ?
5
Xavi to chyba jakaś ukryta norweska opcja. Robercik goni Haalanda to cyk zmiana.
0
@Kamiloza91 Real gra obecnie chyba najlepiej w piłkę w Europie. Wygrywają mecze na spokojnie i nie robią tylu błędów z tyłu co City. Atletico gra totalnie w kratkę. I fakty są takie, że jedyne co może przemawiać za drużyną Simeone to frazes "że mecze derbowe rządzą się swoimi prawami"
0
@AllBundy Tomasz Włodarczyk jest spoko. Być może mam do niego sentyment z czasów kiedy komentował mecze ręcznej, ale przyjemnie mi się go słucha.
0
@Criss18Barca siatkówka na pewno nad hokejem. Z zachodniej Europy tylko Szwajcaria się liczy w hokeju, a w siatkówce Francja i Włochy.
Być może też nad piłką ręczną. Zarobki są dosyć podobne i bardzo dużo zależy od kraju. W Hiszpanii piłka ręczna będzie popularniejsza, we Włoszech siatkówka. Zależy też jak spojrzeć na Rosję, bo tam hokej jest sportem numer 1, i go mogłoby nieco zakrzywić perspektywę.
1
@Ascend dokładnie, w dodatku w siatkówkę cały czas pompuje kasę Polsat, a z ręczną tak nie było. Tam liczą się tak naprawdę tylko Kielce, Wisła Płock niby jest blisko, ale to mniej więcej taka różnica jak Bayern a BVB w Niemczech.
I też zasadnicza różnica, w piłce ręcznej mieliśmy jedną złotą generację, która w dodatku swój szczyt miała na samym początku (srebro MŚ 2007), w siatkówce mamy już kolejną. Ta pierwsza zamknęła się wraz z odejściem Wlazłego, Zagumnego i Winiarskiego w 2014. Ta druga swój początek miała na kolejnych MŚ. Większość tego składu będzie bić się o medale jeszcze przez kolejne 10 lat. A w ręczną nasz największy sukces od czasów Rio to 13 miejsce na MŚ w ubiegłym roku. Gdzie pierwszą rundę oglądałem bez komentarza na YT, bo żadna telewizja nie uznała za opłacalne wykupienie praw do turnieju...
0
@Ascend Nieprawda, na kadrze jest pełna hala, najwieksze kluby mają myślę że z 2 000 na każdym meczu. Swego czasu Skra grała w Łodzi od półfinałów Mistrzostw Polski, to i ponad 10 000 było. Siatkówka jest zbyt mocno opakowana i nie grozi jej los piłki ręcznej. Nasza liga ma zbyt prestiżowe kluby i największy spadek jaki może zanotować to na poziom takiej ligi holenderskiej w piłce.
2
@Kgorecki2500 Największą zaletą monarchii nad systemem prezydenckim. Smierć władcy, ślub, jakiekolwiek w zasadzie wydarzenie związane z monarchą łączy ludzi. Wybory ich dzielą.
0
@Cule1234 najcięższy mecz za nami. Brazylia na tym turnieju to w zasadzie tylko Leal i Lucas. Ale na środku nie mieli tak mocnych konkurentów do tej pory. Wywrócić Leala zagrywką, omijać Thalesa. a mecz wygra się sam. Wallace to już nie ten sam Wallace co w 2014, zmiennika nie ma. Bruno z kontuzją palca, a drugi przyjmujący to jeden wielki znak zapytania.
0
@Ascend wydaje mi się że siatkówka również. Nie da się tego zestawić 1:1, ale nawet na meczach Tunezji z Ukrainą pojawiało się 2000 kibiców, a nie 90 jak w Słowenii. Jest też gdzie trenować i sporo się w siatkówkę gra w szkołach. Do tego jest świetnie opakowana przez Polsat.
1
Nie da się wygrać psując co drugą zagrywkę...
0
Hejtowali ludzie Śliwkę po pierwszym meczu z Amerykanami, a chłop ich dzisiaj wyjaśnia
0
@erix10 jako reparacje od Niemiec dostaliśmy ziemie na zachodzie. Jeśli ktoś powinien nam wypłacić reparacje za wojnę to... Litwa, Ukraina i Białoruś. To brzmi niedorzecznie, ale takie są fakty - ZSRR nie istnieje i to te państwa mają w posiadaniu najwięcej dóbr II RP.
A wypadałoby jeszcze odnieść się do kwestii austriackiej - państwo to było współodpowiedzialne za wybuch wojny.
0
@Katalonbar Halo, Fabiański potrzebujemy Cię w naszym składzie
1
@Comentateiro zobaczymy w starciu z jakimś poważniejszym przeciwnikiem. Nie bez powodu Lechia i Piast w tabeli są tam gdzie są. Od meczu z Widzewem zaczynają się dwa tygodnie prawdy dla Lecha
0
@prokofiew bo albo on, albo Depay. Jeden grał nie będzie. Więc jak się nie uda sprzedać Holendra, to te 30 milionów za Aubę spoko cena, tym bardziej że ma już 33 lata.
0
@Emhyr niestety nie. Hitler przejął dowództwo nad OKH już w grudniu 1941 roku, więc dopiero za nami jedna trzecia
1
@DonMatteo901 Chciałbym zauważyć, że poziom zawodowy zaczyna się w Polsce od tak naprawdę II ligi i gdzieś tam należałoby umieścić mistrza Islandii. Poza tym Legia też weszła do grupy, odkąd są 3 puchary - i to nawet do bardziej prestiżowego. Z Karabachem Legia dostała 3-0, Lech - 1:5. Argument o meczu na wyjeździe średnio trafiony, bo o ile pamiętam to Legia też grała bez kibiców. Chyba że wchodzimy w tradycyjne eurowpierdolowe bingo, czyli zawsze ciężki teren w Azerbejdżanie, sztuczna murawa w Islandii itd.
Lech w tym roku powtarza Legię z poprzedniego. Ale tamci chociaż grali w Lidze Europy i nawet dobrze się tam spisywali. A Kolejorz na razie mam 1 punkt w lidze i styl gry wyglądający niemrawo na tle peryferiów futbolu.
Zostaje tylko czekać, aż w meczu z Kolonią czy innym Villarrealem będą oszczędzać kadrę na Zagłębie Lubin
1
@mateusz1989VeB myślałem że to Salah ciągnie kuleczki
1
@DonMatteo901 brawa? Dudelange, Dinamo i Vikingur wyeliminowałby Jurek Brzęczek z Wisłą Kraków. Skompromitowali się dwukrotnie - z Karabachem i z Vikingurem na wyjazdach.
To najsłabszy mistrz Polski w pucharach od 10 lat i Wisły Kraków przegrywającej z Levadią Tallinn
0
@qbuteq nie warto, bo zaraz premiera 14 i ceny 13 trochę spadną.
0
@macio_944 Iraola wskazuje, kto w dzisiejszym futbolu ma największe pojęcie o taktyce. Są to boczni obrońcy. Muszą mieć pojęcie o wszystkim i dlatego czesto jak w przypadku Lahma czy TAA mogą się zdarzyć im występy w drugiej linii.
To są obecnie najważniejsze pozycje w futbolu, i największy problem Barcy.
3
@Pawel13sz Najlepsza część Szybkich i Wściekłych
3
@jacobFCB Iniesta. Za magiczne dotknięcia w kluczowych momentach - gol z Chelsea i przede wszystkim gol w finale MŚ
1
@Janiama zgadzam się z 99%, ale istnieje jeden powód, że byłbym przeciwny temu ruchowi. Jest to utworzenie olbrzymiego kominu płacowego, gdzie Messi zarabia 2 razy więcej niz inni. Jeśli zgodzi się otrzymać akceptowalną pensję, czyli moim zdanien nie więcej niż 15 milionów Euro netto, to nie widzę przeszkód.
0
@Borneo absolutnie nie. Stopa inflacji w Rosji jest na poziomie 16-17% obecnie, przed wojną również była wyższa niż w Europie.
Ale najlepiej spojrzeć na PKB :
Rosja w 2020 roku odnotowała spadek gospodarczy wynoszący 13-14%, w UE taka średnia wyniosła 3-4%