Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Ounahi, Amrabat, Griezmann tak bym ułożył trójkę
0
@AmigoBlancos to obecne. Oni już osiągnęli w zasadzie tyle samo, a w jakim wieku wciąż są. Z tej kadry to w zasadzie każdy może jeszcze zagrać za 4 lata, taki Varane czy Rabiot są w stanie zagrać jeszcze w 2030, a o Mbappe czy Dembele nie będę nawet wspominał, bo oni nie są nawet w połowie przygody z kadrą. I już drugi finał MŚ...
0
@UmtitiGOAT Manzano. Lahoz jest ogólnie całkiem niezłym sędzią, tylko nie radzi sobie z presją w ważnych meczach. Za wszelką cenę chce zwrócić uwagę na siebie.
1
@Kuba_1 tak. Ten mecz zdefiniuje jego karierę. Nie jako piłkarza, bo tutaj chyba wszystko jasne kto jest najlepszy. Ale jeśli wygra, dołączy do grona tych, którzy przerastali swoją dyscyplinę sportu. Może nie interesować się koszykówką, ale wiesz kim był Michael Jordan, możesz nie interesować się boksem, ale kojarzysz Mika Tysona. Do rekordów Usaina Bolta, po blisko 15 latach nikt się nawet nie zblizyl
I tak samo będzie za 20 lat z Messim.
A jeśli przegra? Pozostanie największym z wielkich piłkarzy. Ale tylko piłkarzy.
0
@mekston Nigdy nie lekceważ wielkiego Giroud. Hat-trick jutro i kto wie
0
@PatrykBarca ten Bielsa byłby ciekawym rozwiązaniem. Myślę, że jest w zasięgu PZPN pod kątem finansowym. Podobno Bielsą jest zainteresowany Urugwaj i myślę, że tutaj poziomem, finansami i perspektywami nie odstajemy. Ale po co inwestować kasę w ostatnie turnieje Lewandowskiego, czy Zielińskiego.
Wszystko czego możemy oczekiwać to Szewczenko, Cannavaro lub Probierz
2
@michal26 nie należy wykluczyć, że Messi skończy karierę po MŚ, jeśli je wygra. Przynajmniej tą w reprezentacji. Aby odejść w blasku chwały, a nie rozmieniać się na drobne jak Ronaldo.
0
@FcPortoFan1999 bukmacherzy. Kurs na Brazylię był 1.40.
Dla nich Brazylia była tu większym faworytem niż Portugalia z Marokiem
1
@Cule1234 ten format Wengera ma jeszcze sens, wyeliminuje mecze o nic. Nie będzie sytuacji że po 2 kolejkach jest 6,6,0,0 i potem mamy klasyczny mecz o honor. A w tym drugim formacie, będzie katastrofa z meczami grupowymi. Widać to po Euro, co się dzieje jeśli 3/4 drużyny wychodzą z grupy. Można przegrać dwa mecze i wyjść. Przy tych 16 grupach jest jedynie mecz otwarcia, i mecz o wszystko/pierwsze miejsce.
0
@Emhyr Gdyby jeszcze był totalnym nonamem, grający w Ekstraklasie. Jak Pazdan na Euro 2016. Ale ten człowiek 5 lat temu był liderem obrony drużyny grającej w półfinale LM i zdobywającej mistrzostwo Francji... Jak już chcieli koniecznie jakieś objawienie z Polski, to Bereś który pokazał że może z powodzeniem grać także na lewej stronie.
1
@Ptasior taki Ziyech powiedział, że nie pobiera wynagrodzenia za grę w kadrze i wszystko idzie na cele charytatywne
0
Panie Pedrieczku, mecze 90 minutowe są dla zarządu. Dla Pana jest dodatkowe 30 minut dogrywki
3 dogrywki w ME
3 w IO
1 w MŚ
0 meczów wygranych/przegranych normalnie
2
@Antimadridista_WR to chyba działa tak :
1 strzał - przegrana
2 strzały - zwrot
3 i więcej - wygrana
Przynajmniej tak się różni w bramkach - musi byc pewna różnica między +2,5, a +2. Choć pewnie mówię głupoty, a to zależy od konkretnego bukmachera.
10
Nie licząc finału MŚ z Francją, Chorwacja gra dogrywkę w każdym meczu fazy pucharowej MŚ/ME w tym wieku XD
1
@michal26 jakby wrzucić do reprezentacji Polski Messiego czy Mbappe zamiast Lewandowskiego to nie sądzę byśmy ugrali dużo wiecej. Robert wciągnął tą kadrę na mundial, ale tutaj sam już nie da rady. Wyszliśmy z grupy dzięki Szczęsnego, ale mamy zbyt nierówny skład żeby ugrać coś więcej.
0
@norbi77 nie, styl gry Polski był żałosny w grupie. Ale o ile ludzie oczekiwali wyjścia z grupy, o tyle nikt nie oczekiwał ogarnia Francji. Więc po prostu Polska grała bez żadnej presji, no i był to najlepszy nasz mecz na tym turnieju, kiedy wreszcie nie bolały oczy.
0
@cris2706 ale to jego pierwsza w fazie pucharowej, jak już kolorujesz statystyki to pokaż obie strony. Poza tym to wszystko w 23 meczach. Nazario zagrał w 19. Spójrz na statystyki Mbappe i zaraz się okaże, że wykręci na 2 turniejach tyle co Messi na 5
0
@norbi77 ma rację. W kontekście reprezentacji Polski. Teraz do każdego meczu będziemy przystępować w roli underdoga. Dla Francji porażka z nami będzie katastrofą, dla Anglii w ewentualnym ćwierćfinale również.
0
@AmigoBlancos poprawił się potem
1
@AmigoBlancos prawdziwa zabawa zacznie się w ćwierćfinałach
1
To trochę żałosne, że Japonia awansuje drugi raz z rzędu po ustawce
2
@maroon mecz bezpośredni jeszcze przed kartkami ;)
0
@Deviler jak Argentyna strzeli na
1-0, to spodziewam się takiego meczu jak z Japonią 4 lata temu. Obu drużynom ten wynik będzie pasował. Oni wygrywają grupę, my z niej wychodzimy o ile Arabia nie wygra
2
W ostatnich ~10 latach forma Argentyny jest wprost proporcjonalna do dyspozycji Di Marii.
Jak na razie na tym mundialu jest tragiczny, i nie ma nikogo do zawiązywania akcji ofensywnych.
1
@Deviler tak, przy remisie, wygrana z Arabią daje im pewne wyjście z grupy. Z kolei remis to dla nasz najgorszy wynik.
10
Ta minuta nie będzie zbyt długa. To tylko 60 sekund
~Dariusz Szpakowski 2022
Thanks Captain Obvious
1
@Faro i tym samym porównuje Meksyk, którego szczytem od 30 lat jest wyjście z grupy do mistrza świata. To teraz będziemy grać antyfutbol z Arabią? W końcu ogri Argentynę, groźni po kontrach...
1
@MESSIah16 Forlan 2010
1
@bartekvisca Meksyk remis z Argentyną, Arabia wygrywa z Meksykiem. My 0-0 z Arabią, 0-0 z Argentyną. Tabela :
1.Arabia 7 punktów
2.Polska 3 punkty
Meksyk i Argentyna po 2 punkty, o tym kto wyżej zdecydują bramki. Ale jak widać wyjście z grupy po 3* 0-0 jest jak najbardziej realne
0
@Krzysztof1987 kartka Krychowiaka kurs 3.00 był wcześniej