1

@Kondziubarca i odpadamy z Ligę Europy z drużyną którą Liverpool zlał 7-0. Prestiż nigdy nie będzie na poziomie El Clasico, ale jeśli miałbym wskazać najlepszy mecz na świecie w ostatnich 5 latach to byłyby to właśnie te spotkania.

0

@Colon i tak lepiej niż Galadriela na koniach w pierścieniach władzy.

0

@Cotutajsiedzieje Jeszcze niech Robercik wygra ZP

0

@michal26 obecnie Leon jest pierwszy z tej 5 do odstrzału. Ale może by go spróbować na ataku. Bo w przyjęciu to jest tragedia

0

@Donnie_Darko Gol to gol. Nieważne z kim. Przypominam że mamy w swojej historii epizod kiedy wygraliśmy z San Marino 1-0 po bramce ręką Jana Furtoka XD.

Także spora część z tych bramek jest ważniejsza niż się wydaje.

0

@barcelonaLM Wichniarek jak nigdy Top.

2

@shahman Paul Pogba

0

@Encore nie. Mam tylko jedno życzenie - derby Mediolanu

1

@Encore ale przekojuje go Bundesliga. Wrzucam losowego użytkownika La Rambli do Bayernu i w 3 sezony zdobywa 3 mistrzostwa. No może 2

0

@Amok97 może jest rozładowany

0

@bartas97 jedyny atut Asensio to strzał z daleka. A w Barcelonie to jest zabronione.

3

@bartas97 co więcej, Telecom dorzucał się piłkarzom Interu do kontraktów (potwierdził to Vieri). Więc po prostu rozmowy utajniono z uwagi na zaangażowanie firmy telekomunikacyjnej.

1

@DaPidejpi przy takim rozdaniu może mu ją ukraść Osimhen.

0

@Essos nawet w Top 1. Chyba tylko Saka mógłby mu zagrozić.

0

@Encore tak, ale jeśli odejdzie ktoś z dwójki Raphinha/Dembele.

0

@Death_voice linia należy do pola karnego, więc dalej karny

0

Powinien strzelać Kessie

0

@NeKenI No rozumiem, tylko, że jakby nie było TV, to ludzie oglądaliby YT, Streamy w necie itp, i o tym by pisali. Chyba, że założymy ze z jakiejś przyczyny nie da się wgl transmitować niczego. Ale to wtedy cały internet by się posypał, a strona już na pewno - w końcu ludzi tu obecnych łączy oglądanie meczów drużyny z drugiego końca kontynentu.


Ewentualnie, gdyby jakimś cudem by takie forum funkcjonowało to rozmawiano by o prasie, czy książkach i innych dostępnych formach przekazu. Innymi słowy, Harry Potter dalej by był na topie ;)

0

@NeKenI nie byloby wtedy internetu

2

@Firestone To moja kontrowersyjna opinia : boczni obrońcy to najważniejsze pozycje w dzisiejszej piłce

1

@Firestone w najważniejszym momencie przypilnował

0

@hayek sęk w tym że ludzie

5

@tadzik447 team Tesla

0

Bez Pedriego jakakolwiek kreatywność nie istnieje

2

Xavi zapomniał że do wrzutek trzeba klaskać.

2

@GeneralXavi nie możemy. Dopóki konflikt nie będzie też w innym rejonie. Nawet jak tam wysłane zostaną tam wojska USA, Chin i Indii. Dalej będzie to konflikt o zasięgu lokalnym

1

@gorgota Mekambe

0

@michal26 najgorsze jest to, jak zaprezentowaliśmy się w drugiej połowie. Bo to była istna tragedia. Kiedy oglądasz mecz Realu w LM, a oni przegrywają 2-0, jesteś świadom tego że może się skończyć 2-5. Kiedy straciliśmy bramkę na 2-1, nie miałem złudzeń że będziemy w stanie coś jeszcze wcisnąć United.

6

@Jakchcesz Marcos Alonso na LO, Alba w środku pola, Balde na ławce.

1

@DaPidejpi Rok 2030
45- letni Luka Modrić gra drugą dogrywkę na mistrzostwach świata rozgrywanych w Grecji, Egipcie i Arabii Saudyjskiej. Miesiąc wcześniej wygrał 8 Ligę Mistrzów w swojej karierze i przedłużył kontrakt z Realem o kolejny rok. Mówi się, że ma skończyć karierę po Mistrzostwach Europy w 2036 roku które zostaną rozegrane w między innymi w Chorwacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?