Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Foden na lewej obronie
0
@TheNekro94 Trent.
0
O tym, jak słaba jest liga hiszpańska pokazuje też to, że taki Ferran z Cadiz czy wczesniej Asensio z Elche, robią akcje których nie powstydziliby się Messi czy Neymar
0
@pt9 albo jak ruszył, z wielką witalnością, wielkim wigorem z Realem?
PS: To się musiało tak skończyć XD
0
@Rust_Cohle pomyśl, że gdzieś z 10 gra Krychowiak XD
0
@Essos ale ten utwór jest genialny. Jak Ancelotti skończy karierę powinni mu zrobić takie wideo, z wszystkimi tytułami jakie wygrał
0
To był po prostu sposób na wyprowadzanie kasy z klubu. Pytanie tylko kto za to odpowiadał, skoro trwało aż tyle czasu
1
@Peciak Pełna zgoda. Ale w aferze Calciopoli, chodziło mniej więcej o to samo. To nie było przekupywanie sędziów, żeby gwizdali pod drużynę. Bo to jest ewidentne i proste do zauważenia. Tak samo jak danie w łapę przeciwnikowi.
Stosowano bardziej wysublimowane sztuczki, polegające na podporzadkowywaniu sobie oficjeli, tak aby oni przypisywali takich sędziów, jakich klub sobie życzył.
I na pierwszy rzut oka, wygląda to dosyć podobnie, wtedy też były to jedynie "usługi konsultacyjne"
0
@RoberDzik PS5 pod exclusivy. Są to właśnie idealne gry pod rozgrywkę w weekend od czasu do czasu, jak akurat nie siądzie to możesz spróbować kolejnej. A masz też PS Plus w tych różnych wersjach, rozwiązanie mniej korzystne niż Game Pass, ale można tam znaleźć ciekawsze gry.
0
@ChessInfo ale większość emisji CO2 w transporcie nie tyczy się samochodów osobowych. Myślę że z 20% z tego odpowiedzialne są samoloty w połączeniu z ciężarówkami
0
@michal26 to jeśli szukasz czegoś takiego to zerknij w stronę Company Of Heroes, bo tam właśnie sterujesz jednostkami atakującymi dane punkty na mapie z poziomu pojedyńczej bitwy, nie całego frontu.
A co do wrogów to na północy też mieliśmy, wprawdzie to tylko mało znacząca Litwa, ale jednak zawsze kolejny front do obstawienia. Bezpieczne granicy były tylko te najkrótsze, z Łotwą i z Rumunią XD
0
@betonito chyba że Haaland wygra LM. Inni kandydaci to Mbappe, ale jak odpadają w 1/8 to nie ma szans aby wyprzedził Leo. No i może ktoś z Napoli, jakby zdobyli LM. Być może zabrzmi to dziwnie, ale nie tak dawno w Top 3 ZP był Jorginho. Więc widziałbym w gronie ewentualnych kandydatów kogoś z dwójki Kvaratshkelia/Osimhen.
No i Enzo czy jakiś Otamendi też mogą zagrozić przy wygranej LM. Ale to już abstrakcja totalną.
Realnie top 3 jest już znane, nieznana jest tylko kolejność:
Messi, Mekambe, Haaland
1
@Bogan dość często mają jakieś promocje na komponenty, nie twierdzę że jest to nie wiadomo jaka okazja, ale przy składaniu kompa od 0 coś tam idzie oszczędzić. Bez tego pewnie wyjdzie ciut drożej niż jakbyś miał wszystko kupować po najniższej rynkowej, z tym albo się zrówna, albo pozwoli oszczędzić te 200-300 zł.
0
@sk13 ostatnio strzelił dwie PSG... Zresztą w samej lidze angielskiej, w ostatnich 5 meczach Rashford strzelił 3 gole, Haaland 4,a Ivan Toney też 3. Nikt o zdrowych zmysłach nie twierdzi że Ivan Toney jest najlepszym napastnikiem świata. A pod kątem liczb wygląda lepiej niż Rash
0
@tristan87 jak to jest wyliczone? Chelsea ma 51,6% szans żeby przejść BVB, ale w kolejnej rundzie ma już mniej...
Nie ma zasady, że nie można grać z drużynami ze swojego kraju w 1/4, więc mogą dostać każdego...
0
@Bogan xkom. Składałem u nich kompa 4 lata temu i jest wszystko w porządku. Wprawdzie brakowało kilku śrubek, ale pod kątem ułożenia kabli i zamocowania elementów nie ma się co przyczepić.
1
Jeśli Rashford jest najlepszym napastnikiem świata, to kim jest Wissam Ben Yedder z Monaco? Rashford strzelił 3 bramki w ostatnich 5 meczach, Ben Yedder 6, a w zasadzie to 7, bo z Clermont siedział na ławce.
A i z Araujo nie ma co przesadzać, bo choć wygląda świetnie, to na tle jedynie klubów z La Liga. A jak mocne to obecnie rozgrywki to najlepiej pokazuje LM.
4
@Cotutajsiedzieje nie powinno być obowiązkowej służby wojskowej w takim czasie jaki mamy teraz my. Ale dla takich Ukraińców, jest to niezbędne, bo inaczej nie byliby w stanie postawić się ruskim. Żaden z polityków ukraińskich nie dążył do wojny i żaden nie ponosi odpowiedzialności za ten konflikt.
A co do wstydu, tchórzem jest ten kto stawia swoje życie, ponad życie swojej rodziny, przyjaciół. Nie bronisz polityków, bronisz bliskich ludzi i ich dobytek.
3
@Kidd tu nie chodzi nawet o to ile wydali, tylko jak to wydali. Mieli wielu kreatywnych piłkarzy z przodu, Mount, Havertz, Pulisic, Sterling, Ziyech. Ale nikogo do gry na szpicy. I co robią? Ściągają Felixa i Mudryka, kolejnych zawodników o podobnym profilu.
0
@kynio302 gdzieś trzeba testować swoje wynalazki
0
@Pawci023x jak nie będzie śmigać, to musisz przepuścić sygnał przez jakiś polski VPN
2
@Uukasz_93 UFO to tak naprawdę prototypowe latadła wielkich mocarstw. Przy obecnym zaawansowaniu satelit, nie mam możliwości, aby jakikolwiek obiekt wszedł w ziemską atmosferę niezauważony.
1
@Sulimo Final Masquerade
1
@Kengo i tak i nie. To normalne, że każdy chce znaleźć perełkę pośród wychowanków. Nie każdy musi mieć 17 lat i wyważać drzwi. Wystarczy przypomnieć Pedro, o którym w wieku 21 lat pewnie nikt nie słyszał, a rok później zdobył wszystko co się dało z klubem i w kolejnym roku dołożył mistrzostwo świata.
@JimMorrisonFCB pewnie dlatego że nie ma takiej potrzeby. W Barcelonie w latach 2012-2018, to tak naprawdę pojawili się Sandro i Munir, których przydatność dobiegła tak naprawdę końca wraz z powrotem Suareza z zawieszenia. Był też Alena, ale nie pamiętam go jakoś szczególnie z żadnego meczu. No i oczywiście Riki Puć. Ale żaden z nich nie dostał szansy na dłuższy czas, tak jak Fati, Pedri czy Gavi. Dlaczego?
Bo zespół był zbyt mocny i podobnie jest z Realem.
0
@gaucho104 a jak ktoś ma 16 lat i pracuje to powinien mieć prawa wyborcze? Albo jak ma 35 lat i akurat jest na bezrobociu, bo firma w której pracował poprzednie 10 zbankurtowała przez nieudolny rząd?
Próg wiekowy jest sztuczny, ale jest najlepszy i jedyny. Nigdy nie dasz rady ułożyć progu pod inteligencję, doświadczenie życiowe itd. Co najwyżej możemy dyskutować, żeby go... obniżyć
0
@shahman w takich sytuacjach wszystko zależy od sędziego. Jeden weźmie to do siebie i da czerwo z miejsca, inny będzie miał wywalone.
0
@RosjaninBut Eurogole, w poniedziałki o 18:30 albo 18:15. Babcia kończyła oglądać modę na sukces i się przełączało.
Kiedyś to było.
0
@Emhyr gdzieś czytałem że tu chodzi głównie o psychę. Zawsze chciał przejść do Realu, to było jego ambicja która sprawiała ze trzymał formę. Gdy ten cel osiągnął, nie było już nic co było w stanie zmusić Hazarda do ciężkiej pracy i dla tego efekty są takie.
0
@cris2706 Robben? Medale mistrzostw świata. Ribery, Salah - wygrali LM jako najwazniejsi w drużynie, Neymar tylko jako ten pomagier Messiego. A odkąd przeszedł do Paryża, nie dał rady.
Szewczenko, Nedved zdobyli ZP, czyli coś czego Neymar nigdy zdobyć nie da rady. Kaka i R10 doprowadzili swoje zespoły do triumfu w LM, Neymar tylko do finału. Na pewno w Top 5 najlepszych napastników tego stulecia bym go nie zmieścił
0
@Gibbon_FCB Gakpo zjadał ligę holenderską. W tym sezonie miał już 9 goli i 12 asyst. Temu transferowi bliżej do transferu Suareza do Liverpoolu niż Jamesa do Realu.