0

@HypeR potężny Marcos Alonso XD. A tak na serio to moim zdaniem wypożyczymy Cancelo i w razie co on tam zagra. Ewentualnie przejdziemy na 3 śo i jakiś Gavi będzie grał jako wahadłowy

0

@aleksandrowielki Francja ma 3 arsenał jądrowy na świecie. 300 głowic wg Wikipedii. Wystarczy żeby zniszczyć doszczętnie całą Rosję.

3

@masq a zawodnicy z ławki powinni to zrobić na parkingu niczym pewien Urugwajczyk

1

@Krystian1588 Przez jakiś czas korzystałem w pracy z S10 i Pixela 4. Pixel był dużo bardziej płynny. Problem w tym, że Google zaczęło wrzucać autorskie procesory, a Samsung wreszcie w S23 zastąpił Exynosa Snapdragonem. Jesli więc celujesz w coś < S23 brałbym Pixela, jeśli nie to S23

0

@Messibestplayerintheworld rabini są zgodni

0

@Kapiczek Maradona 86 bez konkurencji. 5 goli, 5 asyst. Z 14 bramek Argentyny. Karnych? 0

I z nieoczywistych, warto wyróżnić :
- Just Fontaine i 13 bramek w 58
- Zidane 2006

0

@mekston ale ogląda LM i to wystarczy. Poza tym:
Messi po mundialu w klubie :
8 goli 5 asyst
Lewandowski po mundialu w klubie :
13 goli 3 asysty

Nikt nie uważa, że Lewandowski będzie nawet w Top 5 o ZP, i gdyby nie mundial to Messiego też by nie było.

0

@mekston No jasne, bo każdy głosujący obejrzy sobie mecze PSG z października 2022 przed oddaniem głosu. Świetną pierwszą część sezonu mieli Neymar czy Gakpo, a przypominam że liga holenderska jest już na tym samym poziomie co francuska... I jakoś nikt nie mówi o Gakpo nawet w ramach Top 30...

Do mundialu nie można było nic wygrać. To co będzie rozpatrywane to mundial, LM i wiosna, ewentualnie sam czas głosowania(który choć nie wchodzi w skład plebiscytu to dyspozycja w tym czasie może wywrzeć znaczenie) . Więc mamy zestawienie:
Mundial vs Tryplet
Messi vs KDB/Haaland

I koniec. Jeśli ktoś uważa, że będą jakiekolwiek inne kryteria, to nie wie na czym ten plebiscyt polega.

0

@mekston ligi francuskiej nikt nie ogląda. A z Bayernem był słabiutki, przeszedł obok dwumeczu.

1

@kuz myślę, że podłoże upadku moralnego Niemców leżało przede wszystkim w ekonomii. Indoktrynacja to jedno, ale strażnicy w obazach w większości byli pewnie wychowani jeszcze w Republice Weimarskiej, albo w II Rzeszy i raczej nie daliby się omamić gadkami Goebbelsa, gdyby nie szły za tym czyny. Przecież z dnia na dzień nie wyrzekniesz się przyjaciół bo tak każe nowa władza.

Sytuacja ekonomiczna Niemców po objęciu władzy przez Hitlera poprawiła się, co w zestawieniu z polityką wobec Żydów dało prosty wniosek: "To przez Żydów było tak źle".

I Putin kreuje się na podobną postać w Rosji. Na kogoś kto wyciąga kraj z zapaści. Ale nie tą rozwijającą się część. Putin ma poparcie na za Uralem. Ludzie na Syberii uważają, że ich sytuacja w ostatnich latach się poprawiła i to zasługa Putina.

0

@Trojanek23 Haaland błyszczał przez cały rok, Messi przez miesiąc. A jeszcze jest Kevin De Bruyne, który zaliczył w sezonie 30 asyst. Pytanie tylko, czy MŚ są ważniejsze niż tryplet. Gdybym to ja miał głosować :

1. KDB
2. Haaland
3. Messi

0

@Survier



Camavinga miał indywidualnie kryć Bernardo, co widać przy bramce na 2-0, gdzie idzie za nim prawie do końca. Prawie, bo zamiast go kryć idzie do pomocy na 4 do Gundogana

@semafor City eksploatowało słabości Realu na bokach obrony. Indywidualne błędy Camavinga kosztował Real obie bramki w pierwszej połowie. A to, że i bez tego City prawdopodobnie by ten mecz wygrało - to już inna sprawa.

1

@TaughtMule Camavinga na boku obrony to odklejony pomysł. Jeśli tylko zagra na skrzydłowego który będzie szukał pojedynków 1vs1, będzie miał ogromne problemy. I to była główna zmiana w grze City. Grali na Camavinge, i Bernardo znacznie częściej wchodził w drybling

0

@Pawel13sz @Roobo Ferguson nie wypadł z Top 3 Premier League od jej powstania (92/93) do końca swojej kariery (12/13). To tak naprawdę dwie generacje piłkarzy. Guardiola trochę bał się tego. I w Bayernie, i w Barcelonie, opuszczał drużyny kiedy trzon zespołu zbliżał się powoli do końca kariery. W przypadku Bayernu - Lahm, Schweinsteiger czy Robben i Ribery. W przypadku Barcelony - Xavi, Valdes czy Puyol. Ci zawodnicy już schodzili ze sceny, razem z Guardiolą. A Fergusonem z uporem maniaka przebudowywał United. Yorke'a zastąpił Van Nistelrooy, Van Nistelrooy'a Rooney. Beckhama zastąpił Cristiano Ronaldo. I można tak dalej wymieniać.

I to jest niesamowite, że United nie miało sezonów przejściowych. W lidze z Invincible Arsenalem, napakowaną jak kabanos rosyjskim szmalem Chelsea, czy Liverpoolem wygrywającym LM.

Kadra United w 2011 roku była strasznie słaba w zestawieniu z Barceloną. Sam fakt, że Ferguson wygrał z nimi PL, i dotarł do finału LM jest godny podziwu.

Od tamtej pory United 3 razy pojawiło się w Top 3

0

@Emhyr pewnie kurs na Real z Bayerem Leverkusen był niższy

0

@Messibestplayerintheworld Militao to wczoraj wyglądał najlepiej z całej obrony Realu. Obwinianie go o porażkę, ma tyle sensu co obwinianie Araujo za nasze porażki w LM

4

@macio_944 najlepsza była statystyka jak Real po 15 minutach miał 12, a po 30 minutach miał 45 celnych podań.

0

@Herato każdy kto zagrał choć przez chwilę powinien być mistrzem. Dasz limit meczów/minut to będą takie historie, że ktoś zagrał jeden mecz, zdobył w nim hat tricka, ale potem doznał kontuzji w całym sezonie i już nie zagrał. A jego team zdobył tytuł. Ale tylko 2 punktami i gdyby nie jego hat trick, to by tego nie było...

0

@kondziu88 Oliver jeśli awansuje Real, Lahoz jeśli awansuje City.

0

@Encore to będą leki sprzedawać jako "suplement diety". Już tak robią, żeby obejść zakaz reklamowania leków

0

@Tridente2015 za Łukaszenkę

0

@Emhyr Strategiczny ruch:
Podpisanie 36 latka, który pogra jeszcze maks 2-3 sezony XDD

0

@BartqRKO ta akcja zamknęła mecz. Gdyby GSW zdobyli punkty to się robiło - 4/-5, i wynik był w kontakcie, a tu dwa pudła, buzzer i - 10. Lakers wygrali serię zawodnikami 2 planu, których w GSW brakuje

0

@CulerParaSiempre Zatrzymywanie czasu. Zawsze się wyśpisz, będziesz w stanie nauczyć się wszystkiego, czy dotrzeć pod wskazane miejsce. W zasadzie łączy wszystkie pozostałe

1

@Kapiczek gdyby Rosja dokonała ataku nuklearnego na jakiekolwiek miasto, tydzień potem przestała by istnieć. Nie chodzi o atak atomowy NATO, a o zwykłą wojnę konwencjonalną. Armia NATO zniszczyłaby armię Rosji w kilka godzin.

A Chiny, jakkolwiek blisko by im do Putina nie było, też nie będą zainteresowane nuklearny armageddonem. Chiny chcą pokoju, żeby móc umacniać się ekonomicznie i w końcu pokonać USA. Ale do tego potrzebują rynku zbytu w Europie.

Więc kiedy Rosja wda się w konflikt z NATO, Chiny wbiją nóż w plecy zajmując Syberię. Chiny mają dużo ludzi, mało surowców. Syberia ma dużo surowców, mało ludzi.

0

@hayek Del Bosque czy Klopp są daleko za Wengerem czy Fergusonem, dla mnie
1. Ferguson
2. Guardiola
3. Do dyskusji

Osiągać tyle w jednym klubie, przez tyle lat to niewiarygodne wyczyn.

1

@DonMatteo901 Trudniej jest utrzymać się na szczycie niż na niego wejść. Poza tym, od powstania LM:
3 z rzędu (1x Real)
Tryplet (2x Barca, 2x Bayern, 1x MU, 1x Inter)

Wynik: 1-6

Nawet jeśli założymy, że było 3 razy mniej okazji, to i tak uzyskujemy 1:2. Więc statystycznie rzecz biorąc, zdobyć tryplet jest znacznie łatwiej.

A druga sprawa, to fakt, że nawet 2 skład Barcelony czy Realu byłby faworytem z Getafe

0

@RoberDzik * Nuggets
Jokic vs Embiid

0

@insp1re nie, nie wpłynie. Jakkolwiek wielki Real by nie był. Oni do końca rywalizowali w LM, a my odpadliśmy w listopadzie. To oznacza inne zarządzanie kadrą, inne priorytety itd.

0

@Volk Maradona zmarł w listopadzie 2020.
Mistrzowie w 2021:
River Plate
Atletico
Inter

Chyba że uznamy ze to się nie liczy bo to ma być pierwszy taki sezon rozpoczynający się po śmierci Maradony. Wtedy:
River(ten sam sezon z uwagi na inny cykl rozgrywek)
Real
Milan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?