0

@DonMatteo901 jak Konfederacja chce osiągnąć więcej niż 10%, to muszą wywalić z partii ludzi pokroju Brauna, czy Korwina, którzy nie dość że są chodzącymi memami, to jak czasem coś powiedzą to...

0

@Mathew16 Zibi mu tam napisał oświadczenie

1

@michal26 bardzo podoba mi się oskarżanie Konfederacji / posłów Konfederacji o faszyzm. Żyjemy w kraju w którym poglądy takie są konstytucyjnie zakazane. Wystarczy znaleźć jakiś dowód, zgłosić gdzie trzeba i partia zostanie rozwiązana, a jej przywódcy trafią do więzień.

Problem w tym, że takich dowodów nie ma. Konfederacja może i jest skrajnie prawicowa, ale tylko jak na polskie warunki. Do faszyzmu im mniej więcej tak daleko, jak socjaldemokratom do komunizmu.


Najgorsze tylko, że posłowie Konfederacji to skończeni idioci, którzy potrafią walczyć o swoje tylko w internecie.

0

@Bykunn nie chodzi o kasę, którą zarobił. Tylko o ciepły stołek w związku, czy w kolegium sędziów które otrzyma bez problemu ze względu na osiągnięcia jakie ma w karierze sędziowskiej.

0

@Commandement tylko że fabuła nie jest napisana przez Netflixa. Fabuła jest na podstawie materiału źródłowego. I są pewne oczywiste fakty, których zmieniać nie można.

Czy jakikolwiek serial może uznać Hitlera za Polaka? Albo, czy wielu nazistowskich zbrodniarzy którzy urodzili się w Wielkopolsce w Cesarstwie Niemieckim można uznać za Polaków?

Nie. I tak samo nie można uznać Kleopatry za czarnoskórą, bo Kleopatra ma helleńskie korzenie. Reasumując, jest to wypaczenie historii. Swobodna jej "interpretacja", taka jaka miała miejsce na przykład w PRLu.

0

@Bartula nie ma nic do gadania. On jest szefem sędziów FIFA, nie UEFA

1

@wasacz z UEFY. FIFA nie ma na to wpływu

1

@wasacz zakończyć karierę, i odcinać kupony od sławy. Spokojnie dostanie miejsce w kolegium sędziów u Colliny.

1

Marciniak popełnił błąd. W tym oświadczeniu powinien powiedzieć, że jego obecność na konferencji nie miała nic wspólnego z przekonaniami politycznymi. Że była spowodowana jakąś współpracą. A to jego oświadczenie, jest przyznaniem się do winy. A że mówi o tym że nie jest rasistą, że ma na to milion dowodów - prowadzone mecz, to nikogo nie obchodzi.

2

@FcPortoFan1999 Denver w 5

1

@Anonymus0608 nie, ale tak samo Ronaldo nie miałby takiej pozycji gdyby nie mundial 2002

0

@Kapiczek te kraje nie mają żadnych wspólnych interesów strategicznych. Może Indie miałyby taki z Arabią Saudyjską, ale nic dalej. Nie wytworzy się z tego sojusz wojskowy, ani nawet ekonomiczny.

3

@martin43 USA jest takim kolosem na glinanych nogach, że w tej chwili wygrałoby wojnę z całym światem. Odpowiadają za 25% światowego PKB, nie żyłując społeczeństwa, podczas gdy w Chinach wszystko jest podporządkowane państwu.

Sprawa wygląda dokładnie odwrotnie. USA ma gdzieś Rosję, jasne mógłby to być strategiczny sojusznik przeciw Chinom, ale jak nie oni, to zawsze są Indie. A osłabienie rosyjskiej armii i sprawdzania sprzętu w warunkach bojowych to idealna sytuacja.

Tymczasem Francja i Niemcy mocno odczuwają sankcje z uwagi na brak importu z Rosji ropy, gazu itd.

3

@Commandement nie o to chodzi. Jeśli robisz dokument o Kleopatrze, to robisz go w zgodzie z materiałem źródłowym.

Skoro Kleopatra dla Netflixa może być czarnoskóra, to równie dobrze Hitler dla Disneya może być Polakiem, a z kolei Churchill dla Amazonu Hindusem.

Gdybyś nazwał ten film Faraon i nie odwoływał się do Kleopatry, to co innego.

0

@heniek1981 kasę da

0

@Volk strzelał jako 4 w finale

0

@Kaamilos87 No Rui Patricio też karne bronić potrafi. I my niestety wiemy o tym aż za dobrze...

0

@TaughtMule konferencja to bez sensu. Trzeba to zrobić jak w NBA. Sędzia idzie do monitora i tłumaczy decyzję zaraz po jej podjęciu. Dodatkowo 1 VAR na połowę na żądanie każdej z druzyny

0

@sebo939 ma we Francji status Messiego, prezydent do niego dzwoni żeby nie odchodził, a na deser worek pieniędzy. Po co komu LM?

0

@Gaucho nie przekonuje mnie zawodnik, którego największym sukcesem międzynarodowym jest 1/8 ligi Europy.

1

@Sulimo czarna Hermiona, w tym nowym serialu o HP co to był zapowiedziany jakiś czas temu

1

@barcelonaLM 4 raz dopiero jest sytuacja, że ktoś doprowadził z 0-3 do 3-3. Nikt nie wygrał jeszcze Game 7

6

@Cotutajsiedzieje klasyfikacja kanadyjska :
Mbappe 28G+6A
Messi 16G+16A

I jasne, nie oddaje to wszystkiego, ale już po tych statystykach widać że Messi nie zjadł Mbappe, a byli dosyć blisko siebie.

1

@baczmus że stacją do płyt to będą ciężary. Rozważ https://www.x-kom.pl/p/1103908-notebook-laptop-15-6-acer-aspire-3-i5-1235u-16gb-512-win11.html
I zewnętrzną stacje do płyt na USB

0

@Herato to nie przypadek a środek pola. Jak tam na kierwonicę był ściągany Arthur Melo, bo Locatelli czy Rabiot to bardziej defensywni pomocnicy

0

@LeoMessi1994 Ronaldinho, Zidane, Neymar, w prime Cannavaro, ogólnie Ramos

4

@Mns21 nie, to akurat zrozumiałe. Kibice w jakiś sposób wspierają obrazanego zawodnika i słusznie.

Przesadą jest to co robi liga. Anulowanie kartki i cały wielki medialny szum. Wszystko inne jest nieważne, Espanyol zostanie ukarany w połowie przyszłego sezonu, Fede Valverde może dostanie jakieś zawieszenie na kolejny mecz z Villarrealem, a tu cała liga staje na głowie, bo chodzi o Viníciusa.

Gdyby to się tyczyło jakiegoś Djene z Getafe, na wyciągnięcie konsekwencji czekalibyśmy do końca sezonu. Przyszłego sezonu.

0

@bart_azz ale Inigo ściągają za darmo. W dodatku środkowi obrońcy są potrzebni w tym klubie na przedwczoraj. Mamy na ten moment Christensena i Araujo, bo Kounde gra na prawej. I jak ktoś z nich wyleci, to grają Alonso i Garcia. Myślę że stoper numer 3 powinien mieć ogranie i doświadczenie.

0

@Encore "średni" sezon Salaha = prime Vinícius czy prime Rashford

4

Z tych to zdecydowanie klasyk 2010, ale osobiście postawiłbym na 3-0 z Bayernem w 2015. Guardiola upokorzony przez potwora którego sam stworzył, mogło być z 5-6 gdyby nie świetny mecz Neuera, no i Boateng na legendarnej karuzeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?