0

@Medium daj mu przepracować okres przygotowawczy. W Szachtarze z oczywistych powodów nie miał tego i myślę, że w drugiej części sezonu to wychodzi.

Widziałem go na żywo, podczas meczu z Realem i widać było że umiejętności ma wybitne.

0

@Kamil94 5 po Busquetsie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@thorin gdyby ludzie mieli umierać za głupie rzeczy robione po pijaku to na tym świecie zostałoby kilkaset tysięcy.

0

@paweuwarrior a obok typ 1.70 bez kapelusza

1

@pioz123 Roque i Diaz. Nieważne kogo byśmy kupili, ten skład musi się jeszcze dotrzeć i swój potencjał osiągnie dopiero za kilka lat.

0

@Medium nie ma żadnego naukowego dowodu na brak istnienia istoty wyższej. Być może to dlatego, że żyjemy w doskonałej symulacji, a być może chodzi o istotę Boską.

Nie wiemy skąd wziął się wielki wybuch, nie wiemy dlaczego wszechświat cały czas się rozszerza i to coraz szybciej. Tak jakby świat naszej symulacji ładował kolejne assety.

Nie da się naukowo obalić Biblii na ten moment. To, że Bóg tworzył świat 7 dni, nie oznacza że faktycznie trwało to tyle czasu. 7 dni jest tylko jakaś metaforą, aby przenieść ewolucję na realia ludzkiego życia.


W przysłaniu Jezusa na świat też nie ma nic co możnaby łatwo obalić. Od czasów Abrahama do Jezusa minęło mniej czasu niż od czasów Jezusa do dziś. Dodatkowo Jezus jest postacią historyczną, udokumentowaną w wielu rzymskich kronikach.

Jedyne pytanie, związane z Jezusem które należy sobie zadać, to która religia ma w jego kwestii rację. Czy był oszustem jak uważają Żydzi, prorokiem jak uważają muzułmanie czy Mesjaszem jak uważają chrześcijanie.

0

@koziar Michniewicza wywalono nie przez styl, tylko przez aferę z premią

1

@Danny Gaucho wczoraj spojrzałem sobie na ławkę rezerwowych Hiszpanii z mundialu w RPA. Z dzisiejszych zawodników, to może Rodri jeden by tam się dostał. Nieprawdopodobne nagromadzenie talentu na każdej pozycji. Argentyna mogła wystawić 3 formacje napastników, Włosi 3 formacje obróńców. Francja teraz może wystawić 3 reprezentacje, ale wyjmiesz Mbappe czy Griezmanna i to już nie to samo. A w Hiszpanii 2010? Spadek jakości byłby minimalny. Iniestę możesz zastąpić Davidem Silvą, Davida Villę Fernando Torresem, a Xaviego Fabregasem. Obronę może uzupełnić Marchena, a gdyby Casillas był niedysponowany to są Valdes i Reina. Wszyscy niemal na szczycie kariery. Kosmos.

0

@DaPidejpi nie chodzi o to, czy to mądre Araby czy głupie Araby. Chodzi o to, że klubem rządzi państwo, a nie prywatny inwestor. W dodatku zazwyczaj te państwa mają w poważaniu prawa człowieka. Wyobraź sobie teraz sytuację, że wybucha wojna w tamtym rejonie świata, na przykład Arabia Saudyjska atakuje Izrael.

Masz przykład Chelsea. Ale Abramowicza było się łatwo pozbyć, bo on miał jednak ograniczony zasób gotówki. Tutaj sprawa wygląda inaczej.

1

@Emhyr absolutnie nie. Są kluby takie jak Bayern czy Real, które są w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, bez sprzedawania udziałów do państw, gdzie łamane są prawa człowieka. Czułbym obrzydzenie wobec klubu, którego fani przekładają wyniki sportowe w danej chwili ponad wiek historii i tradycji. Jest to inna sytuacja, niż w przypadku United, gdzie po prostu Katarczycy kupili klub i nikt nie ma nic do gadania. Tutaj socios będą musieli oddać klub w ręce Arabów.

0

@Sawik_10 nie wygląda. Stracił niemal całkowicie szybkość i dynamikę. Dalej potrafi wykorzystywać swoją wizję gry i technikę, ale jest bardziej rozgrywającym niż skrzydłowym. Większość akcji Messiego, którymi wszyscy się zachwycają w ostatnich latach to otwierające podania, czy strzały zza pola karnego, a nie rajdy przez pół boiska.

1

@Arkon przy tych cenach, >100 za Rice i te 120 za Caicedo to Real zrobił interes życia płacąc tyle samo za Bellinghama. Młodszy i do tego lepiej zweryfikowany na wysokim poziomie.

0

@Emhyr to nie Tebas, był tym który zablokował transfer Messiego. Albo Messi/ojciec Messiego nie chciał się zgodzić na pensję proponowaną przez klub, albo Laporta/Alemany uznali, że to nie jest dobry ruch.

0

@michal26 a Lewica nie startuje też jako koalicja?

0

@Esteban_ Soyuncu chyba najbardziej

0

@KlonaZepan Konfederacja chce być antysystemowa. Głosują przeciw wszystkiemu. Ale teraz ich rola w Sejmie jest marginalna. Co innego, gdyby ktoś wyszedł do nich z propozycją koalicji. Bo taka koalicja oznacza więcej pieniędzy dla posłów i różne korzyści dla partii. Nie jestem przekonany czy odmówią.

To jak kto głosował do tej pory nie ma żadnego znaczenia. Był już kiedyś pewien antysystemowiec który wszedł do polityki i skończył w koalicji z pisem - Paweł Kukiz. A też wydawało się, że nie dogada się z nikim

6

@bartas97
- Kylian to jest nowy kontrakt, 50 milionów rocznie.
- Idę do Realu
- Kylian, 70 milionów za sezon
- Już zdecydowałem
- A 100? Dzwonił Macron, jesteś naszą ligą, nie możesz odejść, ściągniemy kogo zechcesz zbudujemy konkurencyjną drużynę i wygramy LM
- Dobra Nasser, przekonał mnie ten projekt sportowy.

0

@Emhyr moim zdaniem z grona młodych piłkarzy to największy talent. Większy niż Musiala, Pedri czy Gavi. Szkoda, tylko tej kontuzji.

1

@John_Doe łatwiej wejść na szczyt niż się na nim utrzymać...

Choć w przypadkach Zidana i Guardioli, to oni na tym szczycie byli już bardzo długo, i chcą uniknąć syndromu któregoś tam sezonu Kloppa czy Mourinho.

0

@Fenelon ale ta statystyka nie ma nic wspólnego z tym, kto się z kim dogada i kto wejdzie z kim w kolalicję. To tak jakby uznać, że Barcelona ma duże posiadanie piłki, i z tego powodu traci mało bramek

6

@Herato z jakie paki Inter? Wygrali Puchar Włoch i przegrali finał LM z najlepszym klubem ostatnich lat. Już bardziej pasuje Barcelona, za podwójne sfrajerzenie się w Europie kolejny rok z rzedu i 0-4 u siebie z Realem.

A przecież są inni kandydaci. HSV Hamburg, Wisła Płock, Wisła Kraków,

6

@skubi99 Courtois, Carvajal, Valverde. Wciąż więcej niż w kadrze Francji

1

@Encore większe szanse na pierścień miałby w Bostonie. Brakuje tam kogoś kto rozłożyłby grę między Browna a Tatuma.

A co do GSW, po co im kolejny guard? Im by się przydał jakiś wysoki, z dobrą zbiórką i rzutem za 3, ktoś w stylu Kevina Love

0

@Kgorecki2500 myślałem nad Brazylią

1

@escarabajo reprezentuje Niemcy, nie Turcję. Taki sam przypadek był wcześniej z Emre Canem.

0

@DonAndresFCB klątwa Turka silniejsza

1

W finałach Ligi Mistrzów wystąpiło 4 reprezentantów Turcji:
-01/02 Yildiray Basturk (Bayer Leverkusen)
-09/10 Hamit Altintop (Bayern)
-12/13 Nuri Sahin (BVB)
-22/23 Hakan Calhanoglu (Inter)

Każdy z nich przegrał finał.

A do tego grona można też dodać Ardę Turana, który w finale 13/14 nie wystąpił z powodu kontuzji, jednak stanowił ważne ogniwo Atletico, które też przegrało finał.

0

@Kobieras do jakiejś reprezentacji. Wygrać MŚ i ukończyć futbol.

1

@AFA90 gdyby trenerem Interu był Allegri, Ancelotti, czy Mourinho, powiedziałbym że to błąd lekceważyć Inter. Ich kadra wygląda nieźle, a to tylko jeden mecz. Ale trenerem Interu jest Inzaghi. Bez doświadczenia w meczach o stawkę, a jego największym sukcesem jest Puchar Włoch. City największą przewagę ma na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?