Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Bernardo, Felix, Neymar, Cancelo. W tej kolejności.
0
@Pawlak1992 za obu dostaniemy 100 baniek. Jednego możemy oddać za Neymara, transakcja bezgotówkowa.
1
@Cotutajsiedzieje są. Tylko trafił na idealny grunt. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że najbardziej wplywowym sportowcem jest wciąż Michael Jordan.
8
@barcelonaLM odrobina szczęścia już była w losowaniu. Teraz trzeba pokazać klasę na boisku
0
@Criss18Barca z Panathinaikosem grali w Koszycach.
1
@sonek wygrali los na loterii. Mógł być AZ, Aston Villa, przy dobrym losowaniu Olympiakos a dostaną najpewniej Dnipro.
5
Od Lecha i Legii powinniśmy oczekiwać awansu do fazy grupowej LKE, od Rakowa do LE. Realny plan minimum.
1
@Emhyr "Nam się wydaje" Bo patrzymy zawsze przez pryzmat tych najlepszych. Z mediów dowiesz się ile zarabia Ivi Lopez, Jędrzejczyk czy Ishak i będą to kwoty oscylujące w granicach miliona euro rocznie. A taka Puszcza to pewnie wyda tyle na całą swoją kadrę.
Ciężko znaleźć jakieś sensowne dane na ten temat:
https://pehasports.com/zarobki-polskich-pilkarzy/
Tutaj mówi się o średniej w wysokości 40 000 zł w Ekstraklasie i okolo 12-15 w 1.lidze. A średnia jest o tyle złą miarą, że ten kontrakty o których wspominałem wcześniej i ogólnie kluby z Top 4 mocno ją zawyżają.
2
@Emhyr źle interpretujesz wypowiedź. Borkowi chodzi o przeciętnego ligowca w Ekstraklasie, czy I lidze. Pewnie średnia będzie oscylować w granicy 20k zł miesięcznie.
I jest to spora kwota, ale pomyśl że zarabiasz tylko 15 lat. Jeśli nie zainwestujesz, po karierze będziesz miał problemy.
1
@JAACKK João Felix jest jeszcze bliżej. Madryt jest nieco bliżej niż Paryż i Manchester
0
@marcin62 otwórz kompa i zobacz płytę główną. Powinna mieć diody LED sygnalizujące, co nawaliło.
0
@Transu96 to zależy u kogo. Najpierw tam grał bo trzeba było jakoś upchnąć Fabregasa, jeśli akurat nie grał na 9. U Valverde grał w roli bocznego pomocnika w 4-4-2, czyli chyba była to rola najbliższa do tej jaką pełniłby w Barcelonie Bernardo.
0
@Transu96 Iniesta też grywał na skrzydle. Masz skrzydłowego, który będzie napastnikiem i skrzydłowego, który będzie pomocnikiem. Mogą grać na podobnej pozycji, ale ich rola w drużynie będzie inna
Tak jak lewy i prawy obrońca. Masz defensywnego Kounde, i hiperofensywnego Balde, czy wcześniej duet Abidal-Alves. Liczby będą zdecydowanie po stronie kogoś, kogo styl gry jest bardziej nastawiony na zdobywanie bramek. Ale kto jest ważniejszy? Ciężko stwierdzić.
0
@Transu96 to tak jakbyś zestawiał Messiego z Iniestą.
1
@barcelonaLM z czym do ludzi... Bernardo jest lepszym piłkarzem pod każdym względem.
0
@Danny Gaucho niby tak, ale nie do końca. Liczy się ranking z przed dwóch sezonów z uwagi na cykl wiosna-jesień w niektórych krajach. Czyli efekt końcowy po tym sezonie będzie widoczny dopiero w 25/26. A jeszcze do końca sezonu sporo może się odwrócić w rankingu.
1
@sila101 to co jest w tym klubie nie do zrozumienia, to brak jakiejkolwiek wizji budowy drużyny. I to od niepamiętnych czasów. Kupujemy Fabregasa, choć mamy najlepszą pomoc w dziejach, a z ławki może wejść wielki talent Thiago. Kupujemy Alexisa Sancheza na lewe skrzydło, choć wszyscy wiedzą że zaraz przyjdzie tam Neymar. Zamiast Neymara kupujemy Dembele, który najlepiej radzie sobie na prawym skrzydle i Coutinho, który jest 10, a nie lewoskrzydlowym. Kupujemy Griezmanna, i miotamy nim po wszystkich pozycjach, ale nie próbujemy wykorzystać go tam, gdzie pasuje najlepiej, tak samo Depay, choć tutaj przynajmniej nie jesteśmy 100 milionów w plecy.
Nie potrafimy dopasować stylu gry do zawodników , więc dopasujemy zawodników do stylu gry. Jeśli planujemy grać 4 obróńców, potrzebujemy prawego obrońcę do gry w defensywie(Kounde, Foyth), jeśli chcemy grać z wahadłami, potrzebujemy kogoś kto odnajdzie się w ofensywnie(Cancelo, Fresneda). A skończy się że będziemy grać 4, z Cancelo i Balde i na obu skrzydłach będzie mieć lej po bombie.
0
@kamiVeB Dybala, Odegaard
1
@escarabajo remis :)
5
10 meczów
8 zwycięstw
2 remisy
0 Eurowpierdoli
Jest chyba jakaś zależność między reprezentacją, a ekstraklasą. Im gorzej idzie jednym, tym lepiej tym drugim.
1
@matirix20 gruba historia. Być może coś pokręcę, ale z tego co pamiętam , to pochodził z niezbyt fajnego osiedla i miał powiązania z mafią. Co gorsza ożenił się z dziewczyną z konkurencji, więc obie mafię wydały na niego wyrok i chłop zamiast grać w piłkę musiał bać się o swoje życie.
0
@Messibestplayerintheworld sterowniki? Może masz jedne gry na HDD, a te które działają lepiej na SSD?
Ewentualnie obserwuj temperatury. Spadki FPSów, mogą być związane z throttlingiem (przegrzewaniem się komponentów)
0
@escarabajo pogra, pogra. Zbyt duże nazwisko, a zaraz Euro. Będą naciski ze strony władz i reprezentacji
0
@escarabajo transfer Ramosa i Dembele oznacza odejście Mbappe
0
@MesQueUnClub_87 tak, o połowę mi chodziło
1
@LaLigaPD Lille pewnie nie sprzeda go poniżej 60. A to już kwota wykluczająca kluby pokroju BVB, Milanu czy kogokolwiek z LaLigi poza Realem.
0
@gimmeq1 wincyj pomocników. Do pełni szczęścia brakuje tylko Fabregasa na 9
0
@KrychaFCB powinno się skrócić mecz do 30-40 minut i zatrzymywać czas. Ewentualnie, można to wszystko precyzyjnie mierzyć na varze i podawać sędziemu.
1
@escarabajo ma rację. Powinniśmy wymagać jednej drużyny w LE i jednej w LK. Jak uda się coś więcej, super. Ale Raków powinien jeszcze przejść ten Aris, a ktoś z dwójki Legia /Lech awansować do LK. I wtedy będziemy mogli mówić o sukcesie.
1
@Ojciec5tkidzieci myślisz Vin Diesel, mówisz Dominic Toretto. Trochę tak jak z Radcliffem. Kogokolwiek nie zagra, zawsze będzie Harrym Potterem.