Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 nie ma żadnej gwarancji, że Roque wypali. Dlatego powinniśmy zostawić Ansu jeszcze rok
0
@mariogbch nie, nie, w drugą stronę. Ale niech Wam się wiedzie. Niech wrócą czasy, kiedy obie łódzkie drużyny walczą o mistrzostwo. Kiedyś nie było stadionów, ale zespoły były mocne. Teraz są stadiony, ale do czołówki obu klubom daleko.
2
@barcanawieki porównujesz historyczną postać z herosem który prawdopodobnie nie istniał? Bez sensu
0
@kakusus Gavi powinien grać tam gdzie wcześniej grał Busquets. Być kimś w stylu Gattuso, tylko z lepszą techniką.
4
@FutbolFan Niby tak, ale też i nie. Otóż tutaj nie ma za bardzo jak poprawić mocy i wydajności. Jedyne nad czym można spokojnie pracować, to materiały które opakowują bombę, lub też samoloty i rakiety zdolne do ich przenoszenia.
W wielkim skrócie, reakcje jądrowe możemy podzielić na reakcje syntezy i reakcje rozszczepienia.
Poczatkowe bomby atomowe były oparte na relacji rozszczepienia jąder pierwiastków takich jak uran czy pluton.
Jednak potem zostały zastąpione przez bomby termo jądrowe oparte na reakcji syntezy, gdy z dwóch jąder tworzy się jedno. Mniej więcej tak działa słońce i inne gwiazdy. Problem w tym, że synteza jąder wymaga olbrzymiej temperatury. Taką jesteśmy w stanie osiągnąć de facto tylko poprzez zwykłą eksplozję jądrową. Zatem nie ma za bardzo jak kontrolować i rozwijać tego procesu. Tyle energii się wyzwoli i koniec. To wszystko można wyliczyć z równań reakcji i wzoru Einsteina.
Car bomba, choć olbrzymia i potężna była niemal bezużyteczna. Jej rozmiar sprawiał, że użycie bojowe byłoby niemozliwe.
Jeśli kiedykolwiek dojdzie do wojny nuklearnej, to nie będzie to wojna na potężniejszy ładunek, tylko na ich ilość.
2
@messi33 Za 5. Mam znajomego, który zdawał 7 razy, a dwa tygodnie później pracował jako kierowca. Jak Ci nie wyjdzie, nie przejmuj się i próbuj do skutku.
I bez stresu, równie dużo zależy od osoby, która będzie Cię egzaminować niż od Ciebie.
0
@Kgorecki2500 chyba czas kolejny raz na LoTRa
1
@DragonxNF większy fotorealizm postaci. Jeśli weźmiesz krajobrazy, pewnie nie rozpoznasz co jest z filmu, co z gry. Ale przy postaciach, na pewno.
0
@Slazzy Ryzen powinien być bardziej energoszczędny.
2
@Zoker Mario Gotze
0
@Bobo25 Gent sobie gra na 20%, bo w niedzielę mecz na trudnym terenie z Westerloo.
A awans i tak mają.
17
Lepszy jeden porządny Eurowpierdol niż 3 małe.
1
@FCBparasiempre jest nawet paragraf poświęcony temu "Incydent z Hitlerem".
Otóż Adolf nie chciał by sfotografowano go ściskającego rękę osoby czarnoskórej, więc nie wyszedł na dekorację. Potem robił to samo wobec wszystkich sportowców, a nazistowskie kroniki zrzuciły winę na deszcz.
Samej III Rzeszy bardzo nie na rękę było to, że największą gwiazdą IO była osoba czarnoskóra.
Ale to jeszcze nie wszystko, bo sam Owens większy żal miał do Roosevelta niż do Hitlera, ponieważ nie został zaproszony do prezydenta razem z innymi medalistami.
Mówi się o tym, że Hitler traktował Owensa rasistowsko, co niewątpliwie miało miejsce zakulisowo. W USA, nie były potrzebne żadne kulisy.
1
@MarioVeB! USA, ale jeszcze nie po tym sezonie. Myślę że w 2025, żeby być twarzą mundialu.
1
@negreanu kilka lat temu stał u mnie pod oknem stary Escort. Ktoś jeździł nim do pracy około 5/6. Jak odpalał maszynę, to zawsze pobudka.
0
@Deviler Haaland, Kane, Lewandowski. Możemy się kłócić kto jest top 1, bo Haaland miał łatwiej z bramkami niż Kane czy Lewy, a gdy sytuacja wyglądała inaczej, to jednak Polak odstawiał Norwega w Bundeslidze.
Ale w chwili obecnej, są to jedyne "9" które gwarantują te 20 bramek w każdej lidze, w której by grali.
0
@Nhyz ale ta kompilacja to akurat taka średnia. Jakby się ktoś postarał, to z akcji Ferrana można by złożyć coś lepszego.
0
@TR3YWAY Polsat Box, Eleven + Polsat Sport Premium za 40, więc miałbyś wszystkie mecze LL + LM.
Ewentualnie strona Eleven Sports za 16 zł miesięcznie.
0
@Kidd dziwny byłby to transfer. City potrzebuje prawoskrzydłowego po odejściu Mahreza. No chyba, że będą tam Cancelo grać.
0
A tymczasem Luuk De Goat dublecik ze Sturmem
0
@FCBparasiempre zacznijmy od przydzielenia Igrzysk III Rzeszy, która już wcześniej propagowała nienawiść wobec Żydów. Jednym z głównych organizatorów IO był Żyd:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Theodor_Lewald
W IO udział pod swastyką wzięła Żydówka:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Helene_Mayer
Miała chyba nawet dostać za złoto tytuł honorowej Aryjki.
No i oczywiście największa gwiazda, czyli Jesse Owens. Ta historia jest akurat znana i popularna, nakręcono nawet niezły film na ten temat:
https://www.filmweb.pl/film/Zwyci%C4%99zca-2016-728922
I cała masa pomniejszych skandali, ogólne faworyzowanie uczestników z Rzeszy/Austrii. Najbardziej skorumpowana impreza w historii sportu. Choć może nie jest to właściwe słowo, bo nie chodziło o pieniądze, tylko o życie.
0
@Kgorecki2500 chłop ma już pewnie dożywotnią rentę w wysokości kilku tysięcy złotych
0
@FCBparasiempre jakby zrobić nitkę ze wszystkimi skandalami Igrzysk w Berlinie, to byłby rekord gorących dyskusji.
0
@IrekPOL OnePlus Nord 3. 2499, ale miał swoją premierę niedawno, więc cena powinna szybko spaść. Ostatnio widziałem za 2079 + słuchawki
3
@kuba1794 gorsza. W wielkim skrócie zastąpiliśmy Busquetsa Gundoganem, a Pique Inigo Martinezem. Dodatkowo ściągnęliśmy Romeu, a pozbywamy się Alby i Dembele
0
@adiczak @FeriFcb pamiętam tą stronę z czasów, gdy nie było streamingów z legalnych źródeł. Działało to tak, że ktoś streamował kanał TV, i o ile nie było dużo osób można było oglądać za free, natomiast gdy pojawiało się więcej trzeba było mieć premium.
Kanały nie były dostępne 24/7 tylko w czasie gdy ktoś je streamował.
Nie wiem jak to cenowo się prezentuje, ale w tym momencie na Canal + Online jest 59 zł miesięcznie przy płatności z góry za cały rok. I 74 przy subskrypcji miesięcznej. Na pewno jest to lepsze wyjście niż nielegalne streamingi za nieco niższe pieniądze.
0
@Mezocyklon87 jedyne co się zmieniło to nazwy drużyn. Warta gra w Grodzisku, a Lech gra na licencji Amici
0
@Faro bo może mieć z tego korzyści. W ten sposób podbija wartość Neymara, skoro nie do końca chce odchodzić z PSG, a tym samym może zapewnić sobie większą premię.
0
@krefi10 w obecnej formie? Z 30. Jakby go sprzedawali przed urazami, to z 200
13
@Faro jeśli komuś miałbym wierzyć mniej niż Romero, to ojciec Neymara byłby w tym gronie.