Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwielbiam to jak jest 0-0, a komentatorzy "To się naprawdę dobrze ogląda"
0
@MesQueUnClub96 w tym że zna się z Kuleszą. + może Papszun nie chciał wchodzić do tego burdelu
1
@LioMessi10 Bożydar nie jest taki zły, zawsze mógł być Feddek.
2
@Litman z Probierzem jest przede wszystkim ten problem, że to kumpel Kuleszy. Ale jakaś cześć mnie się cieszy, że reprezentacji nie dostał Papszun. Bo ta posada to samobójstwo dla każdego trenera.
0
@Mow_mi_Douglas typowy Milan niestety. W ten sam sposób z klubu został wypchnięty wcześniej Kaka.
1
@Kgorecki2500 na tym świecie ktoś wpadł na to że komunizm to dobry pomysł...
0
@Ptasior nie ma w tym nic dziwnego. Wiadomo, że Armenia => Rosja, Azerbejdżan => Turcja. Te dwa państwa mocno się tam angażują, a Rosji na pewno nie w smak umacnianie tureckich wpływów w regionie.
1
@Deviler tu nie chodzi o to, czy wygrają czy nie, tylko czy będą w stanie stworzyć rząd. KO i Hołownia odpadają, ani Tusk, ani TVN nie pójdą na współpracę z Pisem. Zostaje Lewica i Konfederacja.
A z drugiej strony jest możliwość koalicji wszystkich na PiS
2
@lucas/catalan dopóki nie będą sami robić silników, nie będą aspirować na mistrza.
0
@katalonczyk987 z tego co pamiętam było do 3 urządzeń, więc powinno być ok
1
@MesQueUnClub96
City
Szachtar
Union/Newcastle
Napoli/Milan
Alexander Isak
Kvaratskhelia
Haaland
Kobel
1
@FcPortoFan1999 nie jest to przypadek, że tylko Real dał radę obronić LM. Milan w latach 03-07, wygrał LM 2 razy. Mógł i powinien 4 (finał 2005, niezrozumiała remontada Deportivo w 2004). Potem Barcelona i Bayern - do dziś nikt nie wie, jakim cudem w 2012 roku LM wygrała Chelsea.
Ale statystycznie, inaczej to nieco wygląda w półfinałach. Barcelona zrobiła 8 półfinałów(3 finały) w 10 lat(06-15), Real 8(4 finały) w 8 lat(11-18), Bayern 7(3 finały) w 9 lat (10-18). Teraz City i Real mają po 3 półfinały z rzędu i myślę, że przynajmniej jedna z tych drużyn w tej fazie odpadnie.
0
@Kuba_1 nie, wynegocjowałby więcej kasy. Neymar nie jest typem gościa, który będzie ganiał się za trofea i pokazał to wiele razy.
0
@lucca87 zamieniłbym PSG z Interem, jeśli chodzi o te tiery. I Real jednak wyżej bo to LM.
0
@FcPortoFan1999 bardzo dziwny typ. I to jest jego największa przewaga. W tym roku wydaje się, że mamy dwóch głównych faworytów - City i Bayern, a dalej każda drużyna ma swoje problemy. PSG to PSG, Real nie ma napastnika, Barcelona ma trenera który w LM w Europie dostaje od każdego, więc jest spore prawdopodobieństwo, że LM wygra ktoś z cienia. Osobiście stawiam na Arsenal.
1
@Herato oczywiście że tak, ale nie jest to widoczne w ludziach z lat 90-00, którzy wychowali się na tej dwójce. Oni nie odchodzą od piłki na ogół. Problem w tym, że piłka nie ma kim przyciągnąć nowych kibiców.
Sytuacja przypomina trochę koszykówkę, gdzie przez lata wszyscy jarali się rywalizacją Magic Johnson - Larry Bird.
I gdy wydawało się, że to koniec złotej ery NBA, pojawił się Michael Jordan i wyniósł słupki oglądalności i popularności na jeszcze wyższy poziom.
0
@KyngPyng cześć Raphinha na prawej, Rekin na lewej
0
@Bagsik88 nie pcham się w prywatne sprawy innych, ale przekaz od strony piłkarzy był ewidentny - wina Michniewicza, rozdzielił wszystko od razu po awansie i zabrał więcej dla siebie. A szkoda, bo tak nasi dobroduszny piłkarze oddaliby coś na cele charytatywne
0
@AFA90 tylko znowu, wszystko pod kątem przyszłości. Tam była ograna kadra, moim zdaniem Top 2 na świecie, za Niemcami z którymi przegrali. I znowu, nie mówię o tym co jest teraz. Mówię o stanie na listopad 2022, na start mundialu. O takich piłkarzach jak Enzo, Molina czy MacAllister przeciętny kibic jeszcze wtedy nie słyszał. I poznał ich dopiero na mundialu - stąd porównanie do klubów w których zawodnicy grali.
Umniejszanie sukcesu mówiąc, że to słaba kadra? Wręcz przeciwnie, osiągnęli wynik ponad stan. Brazylia, Francja, Anglia i Portugalia są dużo mocniejsze, a przynajmniej mają szerszy i bardziej kompletny skład.
0
@Bagsik88 kiedy wypowiedział się o aferze premiowej? Dopiero teraz. Wystarczyło powiedzieć, przedyskytowaliśmy to po kolacji, uznaliśmy że wrócimy do sprawy po meczu i koniec tematu. Ale nie, był cicho i dał pozwolenie na zwolnienie trenera.
"Strzela 2 gole i nie wygrywamy" Ostatni taki mecz to był chyba na Euro ze Szwecją
0
@Bagsik88 Tak. Stawiam znak równości między słabą dyspozycją Lewandowskiego, a słabą dyspozycją kadry. Nie jest winny bałaganu w związku, ale to na nim leży większość winy za to co się stało w kadrze. To on milczeniem doprowadził do zmiany Michniewicza. A jego beznadziejna dyspozycja miała wpływ na ostatnie wyniki kadry.
Daleki jestem od stwierdzenia, że jest problemem, ale na pewno powinien mieć mniejszą rolę.
0
@Sysia11 Ale ja mówię o stanie na rok 2022, i na mundial. A takiego Enzo i Alexisa zbudował ten turniej. Gdyby nie to, nie byliby w LFC i w Chelsea. Kadrowo są słabsi niż kiedyś, ale lepiej uzupełnia się to jako zespół, i pochodną tego są transfery Alexisa i Enzo do PL, a także większa rola Alvareza w City
0
@PatrykBarca to wytłumacz powołania Grosickiego i Krychy w inny sposób niż "silny nacisk kapitana"
0
@PatrykBarca z mentalem zgodziłbym się parę lat temu, ale teraz mniej. Na boisku ten Zieliński jest, pokazuje się jak może a że nie ma z kim grać to nic z tego nie wychodzi. Podobało mi się porównanie, że Zieliński na mundialu był jak siatka w tenisie. Widział tylko jak piłka latała nad jego głową.
A co do bycia liderem w szatni, to ciężko to ocenić. Przede wszystkim dlatego, że ma najgorszy przykład z samej góry. Sprawa wygląda tak, że to Lewandowski rządzi kadrą, jak ktoś mu podpadnie to wywiad i wygarnie mu wszystko, a w 4 oczy nie powie nic. Nie sądzę też, że Santos powołał Grosickiego i Krychowiaka bo pasowali mu do koncepcji czy z uwagi na formę. Moim zdaniem konsultował te powołania z Lewym
0
@PatrykBarca tylko to nie jest content, porównywalny pod względem jakości z C+ czy Meczykami. A Stanowski wyśmiewa się z absurdów współczesności. Tak jak kiedyś hitem były filmy Rocka, hejtujące youtuberów, tak te też robią wyświetlenia. Ludzie potrzebują dowartościowania, i jeśli ktoś wyśmiewa te same aspekty, które dla nich są absurdalne, będą to lubić.
1
@Sulimo w Rosji, w meczu z Japonią. Sytuacja, w której obu drużynom pasuje wynik jest powszechna, i myślę że to są dosyć częste sceny jak zgadzają się na wynik.
Ale sytuacja, gdzie jedna drużyna gra o nic i nie stara się, symuluje kontuzje, żeby zrobić zmianę, a potem tłumaczy to wszystko "niskim pressingiem"...
0
@Sysia11 Lautaro na tym mundialu zmarnował więcej niż Higuain w 2014. Tamten przynajmniej po drodze coś strzelił. "Oni byli dużo słabsi w reprezentacji" - może to przede wszystkim kwestia trenera? Ale ich znaczenie dla światowej piłki było większe. Kolejny błąd robisz, że stawiasz obok siebie skład z finału MŚ, gdzie w 2014 roku nie mógł zagrać Di Maria, będący w życiowej formie. Nie zgodzę się też z tym, że obecny Di Maria jest lepszy niż gwiazda 2 najlepszej drużyny Włoch - Lavezzi, którego podkupiło PSG. A Garay to ta sama półka co obecnie Otamendi. Gwiazda Benfici, ale za słaby na coś wyżej.
Dodatkowo uwzględnij nazwiska, które z różnych przyczyn na mundial nie pojechały. Carlos Tevez, po fenomenalnym sezonie w Juve, Ever Banega, stanowiący o sile Valencii, a potem Sevilli, Nicolas Gaitan, największa gwiazda Benfici i Javier Pastore, za którego PSG dało wtedy 40 milionów, czyli dzisiaj byłoby to około 100.
Argentyna w 2022 roku, to najsłabsza kadrowo drużyna jaka kiedykolwiek wygrała mundial, i jeden ze słabszych finaliistów:
- BR Aston Villi, który nie utrzymał się w Arsenalu
- PO Atletico Madryt
- ŚO Tottenham
- ŚO Benfica
- LO Sevilla/Lyon
- ŚP Brighton
- ŚP Atletico, rezerwowy na tamten czas
- ŚP Benfica, de facto debiutant
- LS nominalny prawoskrzydłowy, Juventus, pół sezonu na boisku, drugie pół w szpitalu, 35 lat
- PS PSG, 35 letni Messi
- N Inter/Rezerwowy City
W 2014:
- Boca
- City
- City
- Benfica
- Sporting/United
- Barcelona
- Lazio
- Real
- Barcelona
- Napoli
- PSG
Przynależność klubowa najlepiej moim zdaniem, pokazuje potencjał obu drużyn. To na co stać tych gości w danej chwili.
0
@Uukasz_93 obejrzyj te mecze jeszcze raz. Zieliński bierze piłkę, szuka kogoś do gry, nie ma komu podać (no chyba że Krychowiakowi), więc cofka i tak cały czas.
Nie ma sensu podawać statystyk z całej kariery. Liczy się tu i teraz. Lewandowski zmarnował 100% sytuację, którą wypracował Zieliński z Wyspami Owczymi. Strzelił dopiero, jak załatwił mu karnego. W meczu z Albanią miał tyle kontaktów z piłką co Szczęsny. W dodatku mówi w wywiadzie, że kadra nie ma osobowości. A jeśli ktoś naprawdę jej nie ma, to sam Robert. Bał się wyjść do wywiadów po mundialu w Rosji , po euro, po aferze premiowej.
@PatrykBarca pewien pomocnik w topowej reprezentacji zrobił 14 bramek i 30 asyst w 131 meczach. Jest najlepszym piłkarzem w historii swojego kraju. Suche liczby to nie wszystko
1
@PatrykBarca bo są to merytorycznie najlepsze programy KS w stosunku do konkurencji. Stanowski nie ma żadnej, a programy sportowe są dużo gorszej jakości niż na innych kanałach na YT.
1
@Sysia11 Aguero? Higuain? Tevez? Wszyscy w klubach osiągali dużo lepsze liczby niż Lautaro.
Di Maria młodszy o 10 lat? Mascherano? Lavezzi? Otamendi też wtedy grał, ale był w City nie w Benfice, a na prawej był Zabaleta z mistrza Anglii. Nie wspominając o wcześniejszych kadrach, gdzie byli jeszcze Riquelme, Cambiasso i Zanetti