Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 Hiszpański, bo masz najwięcej ludzi, którzy go znają. Niemiecki teoretycznie byłby przydatny, ale na spokojnie dogadasz się po angielsku z uwagi na podobieństwo języków.
A francuski wydaje się być totalnie nieprzydatny, no chyba że pracujesz tam lub w firmie z Francji.
0
@jedrek7000 Maj wypadł bardzo dobrze jak na no name'a. Ale Hołownia stary lis mediów, wygarnął im w ostatniej chwili współpracę z PiSem (a Maj cały czas piętnował kabaret między Tuskiem a Pinokiem).
Rozczarował Bosak. Dobrze się wypowiadał, ale czytanie z kartki było momentami żałosne.
A posłanka Lewicy, jak to z Lewicy snująca utopijną wizję nowego społeczeństwa.
Ostatecznie debata mnie przekonała do TD. Oby tylko Hołownia nie okazał się drugim Kukizem, a Kosiniak Kamysz miał ambicję na coś więcej niż bycie pomagierem Tuska. Bo o ile w tych wyborach będą 3 siłą, o tyle w wyborach prezydenckich łatwiej im będzie rzucić rękawice popisowi.
0
@The Game 10 zobacz, że to wciąż jest kontrowanie Tuska. Przypominanie na każdym kroku, że Tusk zły, bo podnosi wiek emerytalny, a oni dają pieniądze.
Teraz nie kupują ich kolejnymi benefitami. Nie muszą, bo wystarczy straszyć Tuskiem.
1
@Encore W Polsce nie ma ludzi, którzy popierają Tuska. Ale nie ma też ludzi którzy popierają PiS. Są tylko tacy, którzy nienawidzą PiSu więc głosują na Tuska, i ci którzy nienawidzą Tuska więc głosują na PiS.
Dzisiejsza debata dokładnie to potwierdziła 3/4 czasu wzajemnie się wyzywali, bo tym nobilizują elektorat. To jest ich program wyborczy, obrażanie przeciwnika.
0
Polacy pracują najciężej w Europie? Wyliczone z wzoru Hajty, czy z Twierdzenia Pitagorasa?
1
W całej debacie najlepiej wypadają Krzysztof Maj, a za nim Szymon Holownia. I to jest najlepsze podsumowanie polskiej polityki. Tusk z Morawieckim obrzucają się gównem, a Bosak i Wielgus prawią idylliczne wizje, jak to wspaniale nie będzie jak już będą rządzić.
4
Ferran brał udział w akcji. Bramkarz musiał brać go pod uwagę, dodatkowo jego obecność utrudniała widoczność piłki.
0
Mamy źle zaplanowaną kadrę. Xavi przestawił się na granie 4-3-3, a my do ataku mamy 4 zawodników + Yamala (celowo osobno, bo 16-latek nie wytrzyma 60 meczów w sezonie i na wiosnę pewnie będą problemy).
Mając 2 kontuzje, nie mamy kogo wpuścić do ataku. W środku pola, pomimo takch samych problemów, wciąż są dostępni Roberto i Oriol. W obronie, moglibyśmy wystawić drugą linię: Roberto-Inigo-Araujo-Alonso.
Ale w ataku, nie ma po prostu kim grać. To wygląda tak, jakby Xavi całe okienko chciał pomocników do 4-4-2, ale po przyjściu Cancelo przerzucił się na 4-3-3. Za wszelką cenę trzeba ściągnąć Roque zimą.
0
@LaLigaPD Ale w LE odpadł z Romą. Przejął klub w kryzysie i wyciągnął z niego jego możliwości.
Dodajmy, że wrócił mu do kadry po kontuzji Florian Wirtz, największą gwiazda drużyny i w chwili obecnej 3 najdroższy piłkarz ligi.
Leverkusen moim zdaniem to w tym momencie 2 najmocniejsza drużyna w Niemczech i główny rywal Bayernu do tytułu, i są w tym miejscu w którym powinni być.
Alonso wykonuje po prostu dobrą pracę. Ale nie ma co się tym zachwycać i uważać, że jest niesamowitym trenerem. Nie osiągnął wyniku ponad stan. To nie jest Lens, walczące o mistrzostwo, Newcastle o LM, czy Brighton o puchary.
Uważam, że Xabi i Xavi są dosyć podobni w tej kwestii. Nikt ich by nie rozważał, do Barcy czy Realu, gdyby nie przeszłość w tych klubach. Póki co, żaden z nich nie udowodnił swojej wartości, a trenerzy Wolfsburga czy Betisu mogliby osiągnąć to samo,z klubami Hiszpanów.
1
@LaLigaPD Neverkusen w gablotce wciąż ma tylko to, że zawsze ładnie gra w piłkę
1
@Herato Brak Pucharów.
2
@BorzyKrzys Wygrali bezpartyjni, potem Trzecia Droga i Konfederacja.
PS: Jeden z lepszych testów politycznych jakie robiłem. Miałem z braku laku głosować na TD, ale głos na bezpartyjnych jako symbol sprzeciwu wobec całego układu w polityce, zaczyna do mnie przemawiać.
1
@AdiKingu96 Czekaj co? Chłop współpracuje z pedofilem, pomimo że ma alarmujące informacje na ten temat. Co więcej, wiedział też o procederze "zawyżania wieku"
Nie miał jednak jaj wystąpić przeciw, bo kasa się musi zgadzać. Nie sądzę też, że jeśli poznałeś kogoś przez internet, to zanim się spotkasz, odzywasz się do tej osoby w sposób wulgarny i erotyzujący.
Nawet jeśli będzie "czysty", zawiasy musi dostać. Jego dotychczasowe życie, pozycja i wszystko co osiągnął było między innymi dzięki współpracy z pedofilem.
Jeśli czyjeś zachowanie wydaje mi się podejrzane, izoluje się od takich ludzi. Tak zrobiłby każdy niewinny, albo chociaż mający wyrzuty sumienia.
1
@Dari0G Awans do Ekstraklasy podciął skrzydła, trzeci raz w ostatnich 12 latach.
0
@FcPortoFan1999
"bardzo mocna" u siebie Puszcza : 8 punktów
Tragiczny ŁKS : 7
ŁKS grający tragicznie w obronie :
18 bramek straconych
Niewygodna i Nieustępliwa Puszcza: 22
Tylko kataklizm w innej drużynie może utrzymać jakiegoś beniaminka.
0
@Tomo1989 Głównie dlatego, że nie ma kto jej zająć poza Francją. A i tak 2 razy toczyli wojnę o swoją niepodległość.
1
@FcPortoFan1999 wgl za dużo nie uciułają XD. Z 7, 5 zdobyli w 90'+. Do tego 0 punktów z Ruchem, Puszczą, Wartą i Widzewem. Z bezpośrednimi rywalami w walce o spadek, tylko 3 punkty z Koroną.
0
@FcPortoFan1999 nie da się oglądać tego klubu. Ciekawe czy będzie klasyczny hat trick:
-Czerwona
-Karny
-Samobój (Done)
0
@Tomo1989 Zawsze można było być Hiszpanią i zbankrutować od nadmiaru pieniędzy.
0
@Barca1922 pomijając fakt, że to zgłosił do odpowiednich służb jak sam napisał, równie dobrze mógłbyś oskarżyć stacje telewizyjne zajmujące się newsami. Słupki oglądalności TVN24 czy TVP Info też rosną, gdy dookoła jest jakaś afera/katastrofa.
A pamiętaj, że sprawa dotyczy youtuberów. Większa jest szansa, że widzowie oskarżonych trafią na materiał Wardęgi niż na materiał Polsatu News.
I na koniec, nie usuniesz materiałów z internetu. One zawsze będą dostępne na jakimś backupie, ktoś zawsze może posiadać screeny. Może być dostępna pełna historia zmian, albo przynajmniej czas ich dokonania.
0
@mekston @Kidd spisuje się podobnie jak Bottas w Mercedesie. Świetny początek sezonu, i z czasem co raz gorzej. Dowozi średnio te 12-15 punktów. Czasem wygra, czasem skończy 8. Ale gdyby był bardziej regularny, to nie zgodziłby się na taką rolę.
0
@paweldunajecfcb kilkanaście lat dla tych którym coś udowodnią i zawiasy dla tych, którzy wiedzieli, ale nie powiedzieli
0
@Kidd Perez jest dokładnie w tym miejscu, w którym powinien być dla RB. Nie zagraża Maxowi w walce o tytuł, o rekordy, a jednocześnie jest wyraźnie przed pozostałymi kierowcami w generalce.
0
@Kgorecki2500 zgoda i zarazem nie. Jeśli jest się członkiem jakiejś organizacji, to powinno się robić to co organizacja. Ale trzeba też przedstawić własny punkt widzenia i umiejętnie go argumentować. U nas jest albo "robimy tak bo chce tego UE", albo "nie robimy tak, bo chce tego UE".
3
@matirix20 Wygląda jak typowy scam. W najlepszym przypadku Twój kolega będzie słupem.
0
@Emhyr jeśli wiedział o całym precedensie, i trzymał język za zębami, to słusznie jest w tej samej siatce. A próby samobójcze? Ciekawe ile takich prób podjęły wykorzystane dziewczyny...
1
@FcPortoFan1999 zostań kibicem ŁKSu. Wygranych nie będzie, ale porażek 1-0 też nie. A w promocji raz na 3 mecze zwycięski remis
0
@Tomo1989 odbudują na stan sprzed wojny z Ukrainą. Czyli jakieś 30-40 lat za NATO. Putin liczył na wygraną, zanim NATO zacznie działać. Biały pokój, ale zmiana władzy na bardziej prorosyjską. Atak na państwo NATO = wyzwanie całego sojuszu. USA stałoby się pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej, a zdradzona państwa zaczęły by szukać innego sojusznika (Halo, Puchatek?)
0
@jacob345 Disney +, jako sezon 5
0
@tristan87 oj, w tej sprawie brakowało jeszcze Stanowskiego jako naczelnego hejtera internetu