Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Lewy odejdzie w 2025, do USA. Jeśli chodzi o odejście to obstawiam kogoś z dwójki Alonso/Sergi Roberto
1
@Nefir moim zdaniem to jedyna słuszna formacja w tej chwili. Do dyskusji, czy powinien grać Christensen, czy Inigo, jakie rotacje w środku pola, i czy idziemy w stronę 3-5-2, czy też 3-4-3. Ale obawiałbym się gry na 4 obróńców z Balde i Cancelo na bokach. Obaj lepiej atakują niż bronią.
1
@magister97r nie do końca prawda. Pierwszy raz w Auschwitz, ale cyklon B już wcześniej był wykorzystywany w innych obozach + w przygotowanych do tego ciężarówkach.
1
@Katalonbar w sumie, biorąc pod uwagę że i tak nie ma na kogo głosować, to jest to jakiś powód żeby głosować na nich. Im mniej władzy dla Pis/Po tym lepiej
2
@Comentateiro 0. Bellingham do Realu. 120 milionów za pomocnika na 15 lat, który moim zdaniem jest top 3 na tej pozycji już teraz (z Rodri i KDB)
0
@SuperPatsonFCB Puchar Gampera, i zaproszą Inter Miami
0
@tomek8756 co bardziej ogarnięty nauczyciel nie ma problemu z zarobkami, bo dwa razy tyle wyciąga z korków...
I to jest największy problem, nauczycielom nie opłaca się dobrze uczyć w szkole, bo będą mieli więcej dzieci na korkach => większe zarobki. Dając korki jako student, spokojnie bierzesz 60-70 na godzinę, jako nauczyciel z renomowanej szkoły, możesz krzyknąć dwa razy tyle.
Zatem klasyczny populizm ze strony polityka, mówi o fakcie i proponuje jego rozwiązanie w sposób, który tylko pogorszy sprawę.
1
Tyle by było z drużyny w pucharach na wiosnę...
0
@bartas97 byli kolegami do czasów superligi
0
@FcPortoFan1999 Exposito kończy się kontrakt po sezonie. Więc odejdzie za darmo
0
@P33ck Liverpool, Karabach i Sheriff i wychodzimy z grupy
0
@Hubert102 W FHD powinno starczyć
2
@barcanawieki Gdzie cała Legia 16/17? Jedyny klub który zagrał w ostatnich 25 latach w LM, i to nawet ograli Sporting.
Guilherme?
Nikolić?
Prijovic?
Vadis?
Jest niby Radovic, ale on był bardziej rezerwowym już wtedy.
2
@Barca1922 Szkoda kontuzji Iviego, i tego że Raków ściągnął Zwolińskiego, a nie poszedł all in po lepszego napastnika, do pierwszego składu.
1
@Ojciec5tkidzieci Wszystkie bramki Richarlisona w poprzednim sezonie Premier League.
0
@Janas11224 filmy pod publikę tak mają. Avengersi nigdy nie byli taki fenomenem jak LOTR czy HP w ogólni pojętej popkulturze, a jednak kasowo są najlepsi.
PS: Czekam na trylogię która zdobędzie 20 Oscarów
56
@Azrik I ja mu wtedy mówię, Dżamal, a weź pokiwaj, zejdź na lewą jak Arjen
0
@Bartula Młody Obama? To w Marsylii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 właśnie się zgadza na ogół. Tłumaczy to skąd kibole wiedzieli gdzie Komar mieszka, skąd byli razem na tej imprezie. A dodatkowo przestraszona dziewczyna chce sama zawieźć chłopaka do szpitala, bo jeśli strażacy nagadają kto to zrobił, to i ją pobiją
2
@tristan87 Cash strzelił w ostatniej kolejce dwa razy więcej bramek niż Richarlison przez ostatnie dwa sezony
0
@michal26 to wciąż jest poziom średniaka Serie B. Gdyby nie nazywał się Glik, nikt by go nawet nie rozważał.
0
@Emhyr jeśli przyjdzie Felix, to ktoś musi odejść z ataku. Opcje są dwie - Fati i Abde.
0
@Emhyr In wiadomo, Out na pewno Lenglet, pewnie Alonso i Abde
1
@Matheu12 byłem na wszystkich meczach Dynama na stadionie ŁKSu i nie mogę potwierdzić. Może to po prostu znajomość stadionu i unikanie sektorów ultrasów, ale za każdym razem, pełna kulturka. Szczególnie fajnie było na meczu ze Sturmem Graz, gdzie przyjechało sporo kibiców gości, z ogromnym bębnem i robili taki hałas, że cały sektor im brawo bił i chciał sobie zdjęcia z nimi robić.
1
@FcPortoFan1999 minimum to jest opłacenie rehabilitacji + zastępcy. Choć ja uważam, że kara powinna być drakońska, żeby żadnym innym ultrasom nie przyszło nic podobnego do głowy. Bo jak będą mieli zapłacić kilkanaście tysiecy, to nawet opłacalny biznes się robi...
Finał Pucharu Polski 23/24, Lech Poznań - Legia Warszawa. Kibice Lecha idą wpier***ić Josue, bo uważają że 50 000 grzywny dla klubu to nic w zestawieniu z kasą za wygraną w Pucharze.
13
@bartas97 tutaj kara powinna być tylko jedna. WYKLUCZENIE Wisły Kraków z możliwości awansu do Ekstraklasy. Przypominam, że powodem przez który Komar został pobity był tylko i wyłącznie baraż między tymi klubami. Co mają więc zawodnicy innych klubów grając z Wisłą? Że grozi im pobicie, za dobre wypełnianie swojej pracy?
0
@michal26 w najgorsze drużynie Serie B. A zaryzykuję stwierdzenie, że ekstraklasa to w najgorszym wypadku podobny poziom.
0
Patrząc na tragiczną dyspozycję Roberto, a także natłok zawodników jaki mamy w pomocy, chciałbym zobaczyć Gaviego na prawej obronie/ prawym wahadle w następnym meczu.
1
Roberto dalej biegnie