Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 jak tak patrzę to:
Kopenhaga
Dynamo Zagrzeb
Galatasaray
Young Boys Berno
1
@KamQiX Qarabach ostatnie 9 lat grał w fazie grupowej w Europie, do tego orał nas regularnie. Poziom myślę podobny, ale łatwiej grać na Cyprze niż w Azerbejdżanie
1
@krol211 po co nam Lo Celso
Frenkie, Pedri, Gavi, Romeu, Fermin, Sergi Roberto, Gundogan, Kessie?
3-4 pozycje, od biedy jeszcze Garcia może zagrać w pomocy.
0
@lucca87 2, bo Bernardo to game changer.
0
@AlwaysBlaugrana problem jaki był w tym klubie od odejścia Neymara, dotyczył lewego skrzydła. Dembele to jednak prawa strona, Coutinho czy Griezmann to typowe 10. Przez kilka lat, obie te role pełnił Messi. Nie ma przypadku w tym że najlepsze pół roku Dembele przypadło na wiosnę sezonu 21/22. Gdzie nie miał żadnej konkurencji na swojej pozycji.
Xavi musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce grać 4-3-3, czy może 4-4-2. W pierwszym przypadku należy znaleźć lewoskrzydłowego. Kogoś o profilu gry Dembele, ale na drugiej stronie. Idealne rozwiązanie to Leao, na którego nas nie stać. Może więc warto spróbować ściągnąć Carrasco na jakieś dwa lata i szukać okazji na rynku. Bardziej prawdopodobna jest jednak gra 4 pomocnikami. Tutaj przydałby się ktoś do roli cofniętego napastnika i pewnie Barca postawi na Felixa.
0
@HavertzKai Neymar rozwalił rynek. Wartość każdego zawodnika podskoczyła o połowę. Zobacz o ile wzrosła wycena klubów Premier League między sezonami 16/17 i 17/18, czy poszczególnych zawodników. Messi ze 120 milionów zaczął być warty 180, Ronaldo ze 100 zaczął być warty 150...
Dane z transfermarkt
0
@PawkoFCB właśnie, sportowej. Fame MMA nie jest federacją sportową, nie organizują wydarzeń sportowych. Organizują show, podczas których toczą się walki w formule MMA. To oznacza brak procedur antydopingowych itp.
Jak znajdą kogoś kto będzie chciał z typem walczyć, to będzie dalej walczył
1
@michal26 nie chodzi, o to że osiągnął te wyniki dzięki dopingowi, bardziej o to, że być może dzięki temu dopingowi stał się lepszy od swoich rywali. Im wyższy poziom, tym większe znaczenie mają szczegóły.
3
@michal26 XD.
1."Sprobuj osiągnąć to co on, nawet po dopingu". Rozumiem, że nikt nie powinien wypowiadać się na temat kontuzji Dembele czy złej formy Hazarda, bo nie osiągnęli tego co oni? Albo jeszcze inaczej, jak ktoś nie ma prawa jazdy, to nie powinien się wypowiadać na temat pijanych kierowców?
2. "Nie macie pojęcia czym jest doping". Doping dopingowi nie będzie nigdy równy. Zależy od konkretnej osoby i dawki. W każdym razie jest zakazany, a wyniki powinny być traktowane jak kradzione samochody, czy brudne pieniądze.
3. "Wszyscy niemal biorą" ostatnio była wielka afera z rosyjskimi sportowcami, ale poza tym cisza. Inne państwa się lepiej kamuflują? Kenia, Uganda, Etiopia, nie mają jak zapewnić obywatelom odpowiedniej jakości życia, ale biegaczom średnio i długodystansowym dadzą niewykrywalne środki zwiększające wydolność?
4. "Dali mu doping" Sam podjął takie ryzyko, doskonale wiedział co robi, a przynajmniej tak wynika z tego fragmentu
@LaLigaPD ludzi którzy w sporcie biorą doping powinna czekać dożywotnia dyskwalifikacja z międzynarodowych tabel, zawodów i wyników. Nie chciałbym z takimi rywalizować.
1
@hefaj6 Salah buduje piramidy
0
@takisobiektos to, że grając o medale będzie mieć problemy nawet z serwisem
0
@TheNekro94 Hurkacz nie ma psychy.
2
@MarcepanowyKsiaze to jest mem. Polska najlepiej szkoli bramkarzy, a Lech ma najlepszą szkółkę w Polsce.
Więc oczywiście Lech ma cały czas problemy z bramkarzem
3
@RobiS jeden słupek biały, drugi czarny. A poprzeczka tęczowa
1
@Lisek jeśli coś zmienić, to w przypadku remisów. Rzuty karne i wygrany 2 punkty, przegrany 1
1
@DaPidejpi Trust the Process
3
Sędzia najlepszy zawodnik Legii.
0
@MesQueUnClub96 film obejrzę przy okazji. Co do samego zrzucenia bomby, najważniejsza nie była kapitulacja Japonii. Japonia była de facto pokonana. Przyczyną kapitulacji Japonii był w równym stopniu co atak jądrowy, atak Związku Radzieckiego i upadek armii kwantuńskiej.
Ale zniszczenie Hiroszimy i Nagasaki miało inny cel. Polityczny. USA w ten sposób pokazało swoją siłę i odstraszyło ZSRR od inwazji na Zachodnią Europę.
ZSRR swoją bombę stworzyło w 1949, ale potrzebowali jeszcze kilku lat na stworzenie nosicieli. USA było gotowe do ataku nuklearnego już od 1945 roku.
4
@LM10GOAT wymiana Eto'o - Ibra
1
@Bartula Incepcja to najbardziej underrated film tego wieku.
0
@Keson Wilfredo na atak. Zagrywkę przyjmuje średnio, ale na zasięgu nikt go nie złapie.
0
@MOLESTA spadek oglądalności wiąże się ze spadkiem jakości. Viaplay oferuje tragiczną relację ceny do jakości. Za 55 zł otrzymujesz Bundesligę, PL i F1. Biblioteka seriali i filmów jest raczej średnia. Wiele z tej biblioteki dodatkowo jest na innych platformach. Wszystko w jakości HD, gdzie konkurencja przymierza się już do 4K.
A za 59 zł pakiet idzie kupić Canal + Online i dostać La Ligę, Ligue 1, Serie A i LM.
1
@Colon Pixel. Pracuję jako programista aplikacji mobilnych na Androida i mogę Ci powiedzieć, że jeśli chodzi o Pixele są zdecydowanie najlepiej zoptymalizowane. Spójrz też na wyniki benchmarków, Pixel wygląda zdecydowanie najlepiej w Antutu. Jedyny przekroczył 700 000, Poco i Moto Edge mają po ~550k. 11 T ma ponad 600, a g82 to wgl syf i tylko 400k.
0
@tristan87 jak komuś jeszcze nie pojdzie z Wyspami Owczymi, to znajdzie nową robotę
1
@wojopancer
Adriano
Gourcouff
Affellay
Wilshere
Bernardeschi
Miałem dać Jese za Bernardeschiego, ale okazało się że grał z Affellayem w Stoke City XD
0
@xVENUMx S23+ lub Xperia 5 IV (wersja tegoroczna wyjdzie na jesieni)
1
@R-Dinho to jako osoba publiczna wstawiasz post i potępiasz zachowanie, mówiąc że poglądy polityczne nie miały na nie wpływu. A nie odbijasz piłeczkę i mówisz że to wina Trzaskowskiego, że namieszał młodemu w głowie.
0
@Rl9k1nG ja pierdole. Myślałem że takie rzeczy to tylko na La Bambie, ale jak widać nie. Jeśli ktoś próbuje nieść przekaz, że gdyby głosował na Konfederacje, a nie na KO to by nikogo nie zabił to jest skończonym idiotą.
1
@BoreekxD lepiej wziąć dodatkowego przyjmującego niż środkowego.
0
@Polnar Nole 3-0 w dwie godzinki