1

@stickie może być problem z płytą. Szczególnie że staroć. Miałem tak kiedyś z Fifą 07. Spróbuj skopiować pliki z płyty na komputer i zainstalować wtedy. Druga opcja to przegranie na inną płytę. Ewentualnie jak nie pomoże to zostaje pobrać pirata

0

@stickie z płyty instalujesz?

0

@antymadridista100 Zinedine Zidane 2006 i mówię to całkiem serio. Zawodnik po drugiej stronie rzeki, dla którego jest to pożegnanie z futbolem, niemal w pojedynkę wprowadza swoją reprezentację do finału. I ten mecz z Brazylią, z dwójką chyba najlepszych piłkarzy świata - Kaką i Ronaldinho. Ale to Zidane rządził na boisku.



I do tego dochodzi jeszcze legendarna główka w finale. Ciekawe jakby to się skończyło, gdyby nie wyleciał.

0

@TaughtMule Bandera jest dla Ukraińców tym, kim Piłsudski dla nas. Z tą różnicą, że Piłsudski współpracował z Fochem, a Bandera z Hitlerem. Obaj mieli jednak ten sam nadrzędny cel - zniszczyć komunistów.

Wiele wody w rzece musi upłynąć, aby Ukraińcy zaczęli postrzegać Banderę jako zbrodniarza. Musieliby uznać, że niemiecki but byłby równie zły co sowiecki (a przypominam o czystkach i wielkim głodzie).

0

@bartekvisca na mecz z Moldawią bilety w loży VIP, dostał typ powiązany z korupcją i z tak wybujałym ego, że :
1) Zmienił nazwę klubu, żeby zawierała jego nazwisko
2) Kazał trenerom wystawiać siebie w składzie drużyny

1

@HighestInTheRoom progres względem Rosji, regres względem Feyenoordu

2

@macio_944 hype train Oppenheimera zapiernicza już tak szybko jak cząsteczki w reaktorze.

2

@tbas Iga prowadząc 5-3, wygrała do końca seta z dwie piłki XD

0

@Kengo Szkoda, że nie przyszło żyć nam w czasach, gdy można by to zobaczyć na własne oczy.

0

@Crystal37 moim zdaniem może to być związane z Superligą, przynajmniej w części. Real nie może się z tego rozliczyć, bo UEFie się nie spodoba. A tak grają na czas.

0

@Sanostol77 0, Neymar, Hazard czy Bale mają po prostu pecha że grali w epoce Messiego i Ronaldo. Bo tamci potrafili zrobić to samo, tylko dużo lepiej. Tak samo Lewandowski czy Suarez. Zachwycamy się Haalandem, a tamta dwójka w primie i tak strzelała więcej.

0

@leszeq Spoko, nie mówię że nie. Ale zestaw chorobę zęba ze złamaną nogą. Co jest poważniejsze, i gdyby było Cię stać tylko na jeden zabieg, to co byś wybrał?

A będą ludzie, których nie będzie stać na żadne z tych. Dlatego takie rzeczy jak edukacja czy służba zdrowia powinny być zapewnione przez państwo.

0

@icon3520 bo fabularnie jest nudny. Cały czas robisz to samo

0

@Keson gorzej jak ten 48 letni Modrić, dalej będzie wyglądał lepiej niż De Jong

0

@okiemtypera_lucaxx95 bo są przeciw UE, a Rosja też jest przeciw UE.

0

@kynio302 dziwne, że nowotwór a nie zawał

2

@leszeq to, że to bańka spekulacyjna. Nie ma nad tym żadnej kontroli. Do dentysty się idzie raz na rok czy raz na pół, płaci tyle ile sobie zażyczy dentysta i wychodzi
Ceny są wysokie, a zabieg który jest wykonywany ma stosunkowo małe znaczenie dla ludzkiego życia. Lepiej stracić zęba niż nogę. Tymczasem wiele ludzi może nie być stać, na leczenie złamanej nogi, nie wspominając o bardziej skomplikowanych operacjach. Dlatego nie ma możliwości pełnej prywatyzacji służby zdrowia, tak samo jak nie ma możliwości prywatyzacji edukacji.

Każdy kto uważa inaczej, żyje w utopijnym świecie socjalizmu, gdzie ktoś z góry ustala ceny za naukę, czy leczenie. W innym przypadku wielu średnio zamożnych obywateli nie będzie stać, na posyłanie dzieci do najlepszych szkół z uwagi na wysokie czesne, a także nie będą chcieli wysyłać ich na treningi sportowe - bo leczenia większości kontuzji będą niesamowicie drogie.

0

@gumaz nierealny, PiS nie odda tego ministerstwa.

19

@barcanawieki czyli już wiemy, że Cancelo nie przyjdzie.

0

@Death_voice właśnie. Wymusić. W jaki sposób? Przestaniemy im pomagać? Nie. Bo cokolwiek by się nie działo, są nam na rękę. Osłaniają nas przed Rosją i najpewniej przez kilka najbliższych pokoleń sojusz Ukrainy z Rosją będzie niemożliwy. Co możemy im odebrać w tej chwili, co nas nie zaboli?

Co innego kiedy skończy się wojna. Wówczas trzeba będzie odbudować Ukrainę zarówno pod względem politycznym, jak i gospodarczym. Szybkość tej odbudowy, będzie zależeć tak naprawdę od dobrej woli Polski.

Poza tym, Zelenski nie może powiedzieć "po wojnie pozwolę na ekshumację", bo nie wie czy będzie miał wtedy władzę.

0

@Death_voice najgłośniejsi są tacy. Ale to nie jest czas na wytykanie Ukraińcom zbrodni wołyńskiej. Dajmy im skończyć wojnę, pomóżmy ją wygrać i postawmy ultimatum w momencie kiedy będą chcieli przyłączyć się do zachodu. Bo to będzie czas, żeby rozliczyć ich z błędów przeszłości, a nie teraz, gdzie wszystko co przeciw Rosji = dobre. Parafrazując Churchilla, gdyby Putin najechał piekło, Ukraina wsparła by diabła.

0

Ten mecz jest tak tragiczny...Błąd za błędem z obu stron

0

@MichuZ44 Lando zastąpi Hamiltona w Mercedesie

0

@FcPortoFan1999 Zieliński w deblu

1

@FCB_dimiC taki jest sport. Po co grać jak nigdy, skoro się przegrywa jak zawsze? Tym bardziej, że jest to wciąż głęboka runda, a nie półfinał.
@FcPortoFan1999 akurat u nas kultura Gloria Victis jest wyjątkowo rozwinięta. Głównie przez piłkarzy, ale wcześniej gloryfikowano Radwańską, czy Kubicę których sukcesy w skali świata nie były jakieś gigantyczne. Albo najlepszy przykład piłkarze ręczni - złote, wybitne pokolenie, które swój szczyt miało na samym początku. Większość pamięta sposób w jaki osiągnęli sukcesy, a nie same sukcesy. Bo powiedzmy sobie szczerze, jak na swój potencjał osiągnęli stosunkowo mało.

1

@Chaoss na 100 meczów z Nole przegra 100. Miał 2 szanse na seta, być może dostanie kolejną, może nawet wreszcie wykorzysta, ale nie ma opcji był dał radę wykorzystać 3 z rzedu.

1

@Medium nie istnieje, ale prawdopodobnie istniało kiedyś. Wenus jest najbardziej zbliżoną planetą do Ziemi pod kątem budowy, czy składu chemicznego.

0

@baster82 zwycięzca mecz Polska - Brazylia zagra z wygranym meczu Japonia - Słowenia. Te mecze będą 20, mecz USA - Francja 19

0

@pikass14 nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

1

@FCB24 w podnoszeniu ciężarów to tam każda i tak jest naszprycowana czym tylko się da.

Ale z przekazem się zgadzam, gdybyśmy wzięli 25 najlepszych piłkarzy z La Rambli, zmienili im płeć to mamy reprezentację kobiet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?