0

@KamQiX nikt o tym nie będzie pamiętał. Spojrzy na wynik i zobaczy kolejne 3-0 dla Djokovica. Atletico dwa razy było w finale LM, i byli bardzo blisko ogarnia Realu. Inter w tym roku miał więcej sytuacji niż City... Historię piszą zwycięzcy. I albo masz te detale, albo nie.

0

@pio92 jeśli możesz Sobie pozwolić na miesiąc bez pracy to nie bierz. Przygotuj CV i patrz na oferty na pracuj.pl czy olxie

0

@xVENUMx zależy od budżetu, ale szukałbym co najmniej RTXa 3050 i to takiego 70W wzwyż.

2

@Katalończyk 99 ma nakaz jazdy po ścieżce. Więc ma zakaz jazdy gdziekolwiek indziej (o ile nie skręca). Jeśli masz nakaz jazdy prosto, masz zakaz skrętu i zawracania.

4

@Katalończyk 99 widzisz znak? Rowerzysta ma w tym wypadku nakaz jazdy po ścieżce, o ile nie skręca w lewo

1

@michal26 idealnie, jeszcze siatkarze siądą przed Igą

0

@MrPGG mecze na stadionie ŁKSu Łódź :

Cristiano Ronaldo : 0
Messi : 0
Arda Güler :1

2

@RoberDzik Rosja doprowadza w Gruzji czy na Ukrainie do zamieszek czy wojen, tylko po to by te państwa nie mogły dołączyć do NATO/UE.

0

@xVENUMx zależy jaki ryzen i do jakich zastosowań. Jak chcesz grać w gry to z 1650 się nie wychylaj. Ta karta nie uciągnie nic w Full HD na stabilnych 60 klatkach. Będziesz miał z 40 i to na średnich.

5

@Kapitan hawk niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie zrobił literówki.


Ale z tej okazji, warto przypomnieć klasyka :
"Siedemnastoletni Justin Kluivert skończy w maju 20 lat" ~ D. Szpakowski

0

@draxidox gdyby nie ta obrona to Pezzellę (to on nie trafił w piłkę przy wślizgu) by chyba zabili w Argentynie

0

@bartas97 o rekordzie zapomnij. Messi nie wróci do Barcelony

0

@Herato będzie grał. Amerykanie zrobią wszystko, żeby Messi i Ronaldo zagrali na MŚ w 2026

1

@4drian0 to jest zbyt głupie, żeby mogło być prawdziwe. Musisz korzystać z tej samej przeglądarki, i z tej samej sesji, bo inaczej counter się zresetuje. Więc na incognito, to nigdy nie będzie działać (wystarczy, że zamkniesz stare okno i otworzysz nowe)

1

@Nefir półfinalista LM. Liverpool przed Kloppem odpadł z LM po fazie grupowej. Z Realem, Bazyleą i Łudogorcem.

0

@AduŚ07 tak, dokładnie tych 3 000 im brakowało i dorzucili jako premię za podpisanie kontraktu. A za resztę poszli do Maca.

Możesz się czuć patronem polskiej piłki

2

@Mow_mi_Douglas właśnie presja będzie większa. Skoro możemy spokojnie wygrać ligę, w której gra mistrz Europy, to jesteśmy w stanie wygrać z każdym.

Będzie gigantynczna presja na co najmniej ćwierćfinał LM, tym bardziej, że są to przede wszystkim pieniądze. Po to Laporta wykonał wszystkie dźwignie, aby zespół mógł na siebie zarobić.

0

@FCB24 obecnie w Realu będzie miał spore szanse na grę. Na prawym skrzydle masz Rodrygo, który może będzie grał na szpicy. Masz również Valverde, który jednak jest bardziej pomocnikiem niż skrzydłowym.

Jeśli nikogo więcej nie ściągną, to będzie walka o ostatnie miejsce w ataku między Joselu, Gülerem i Brahimem.

U nas musiałby się mierzyć z Dembele i Raphinhą

1

@betonito tak, ludzie po zmianie płci nie powinni być dopuszczeni do do zawodów sportowych. Z prostej przyczyny - nie spełnią przepisów antydopingowych (chodzi na przykład o poziom testosteronu u kobiet).

No chyba że mówimy o turniejach w kategorii open, dla obu płci jak w szachach.

0

@Mns21 wybieram De Bruyne, a cała reszta jest nieważna. Gość zagwarantuje tyle asyst, co pozostali razem wzięci.

1

@Firestone wydaje mi się że w Niemczech imię Adolf jest zakazane, ale no właśnie, Hütter jest Austriakiem. Podobnie jak inny Adolf H.

0

@Miszak No tak, że musiałem sprawdzić na transfermarkcie że wgl zagrał ;) A cały mecz się skończył 0-0, choć Fenerbahce było dużo bliżej bramki

1

@Miszak widziałem go nawet na żywo ;) Okazało się zagrał z ławki w meczu Dynama Kijów z Fenerbahce na którym byłem.

1

@Beztroskii jest, co więcej to zawodnik do gry na dwóch pozycjach, czyli klasyczna 10 lub prawoskrzydłowy.

Gramy bez ofensywnego pomocnika, a na prawej są Raphinha i Dembele

0

@karolszymek ja mam wrażenie że Romero zawsze sprzedawał głównie bajki. A, że trafił z Lewandowskim, to zrobione z niego Romano.

0

@Kengo Bellingham, Wirtz, Pedri, Musiala, Gavi

0

@Eto'o9 R10 problem w tym, że Eric Garcia jest za słaby na każdy z tych klubów.

0

@takisobiektos zamienić Tonalliego na Loftusa-Cheeka to jak zamienić Mercedesa na Cinquecento

0

@abram3k Fabrizio chyba zrobił z tego trademark. Więc używanie tej frazy, w kontekście transferów, bez jego zgody jest zabronione

0

@karolup jeśli kogoś mi przypomina Güler swoim stylem gry, to Edena Hazarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?