La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

10

Ja dla odmiany napiszę, że piękny mecz Huberta. Oczywiście szkoda, że nie wykorzystał szans w tie-breakach, ale luuuuudzie... Wiecie z kim on gra? Wiecie na jakim turnieju? Nerwy robią swoje i potrafią "sparaliżować".

Djoković jest lepszy w detalach, ale wynik jest cały czas na styku i z tego zdecydowanie możemy być dumni. Najprawdopodobniej Hurkacz nie wygra trzech setów z rzędu i odpadnie z Wimbledonu. Tylko że dla Djokovicia może to być najtrudniejszy mecz w tegorocznym turnieju (o ile dojdzie do finału i go wygra). Tutaj spokojnie mogłoby być 2:0 w drugą stronę, ale zdecydowały pojedyncze punkty, niuanse, czasami centymetry.

konto usunięte

0

@KamQiX Ale on miał 6:3 i 5:4 w tych tiebreakach

1

@MesQueUnClub96 No właśnie! To chyba powód do dumy, że był w stanie w ogóle doprowadzić do takiego stanu z Djokoviciem.

konto usunięte

0

@KamQiX no ale on ma taki serwis, że powinny być 3 asy i 2:0 w setach

0

@MesQueUnClub96 Wolę żeby tak zagrał i zepsuł pojedyncze punkty w końcówce niż żeby w ogóle nie nawiązał walki i przegrywał 6:3, 6:2. A Ty?

konto usunięte

0

@KamQiX Ale on powinien wygrać te sety, czy ty nie rozumiesz tego? Niestety ale tu nie nagradza się walki z Nole

0

@KamQiX nikt o tym nie będzie pamiętał. Spojrzy na wynik i zobaczy kolejne 3-0 dla Djokovica. Atletico dwa razy było w finale LM, i byli bardzo blisko ogarnia Realu. Inter w tym roku miał więcej sytuacji niż City... Historię piszą zwycięzcy. I albo masz te detale, albo nie.

1

@MesQueUnClub96 Przecież w obu tych tie-breakach miał tylko po jednym mini breaku przewagi. To nie jest jakaś sensacja, że nie wykorzystał tej okazji. Ogólnie brawa za postawienie trudnych warunków komuś takiemu jak Novak Djoković. Tyle...

@Pressinho Średnio mnie obchodzi co kto będzie pamiętał. Fakty są takie, że jeśli chodzi o wynik Hubert Hurkacz gra jak równy z równym z Djokoviciem na Wimbledonie. Czyli gra powyżej oczekiwań jakie się mu stawiało przed meczem. I brawa dla niego!

1

@KamQiX Hubi postawił trudne warunki Djoko ale tylko jeżeli chodzi o serw. W innych aspektach gry czasami Hubi grał piłki jak amator i to nie była gra na równi z równym. Oczywiście dzięki serwisowi doprowadził do 2 TB, potem dzięki niemu miał piłki setowe, no ale zabrakło czegoś więcej w najważniejszych momentach. Racja, że Djoko mógł być pod ścianą przy 2-0 w setach...

3

@barcelonaLM @KamQiX tez to tak nie działa, w sensie jakby Hubi wygral pierwszego seta to ten drugi mogl miec juz nieco inny przebieg - wiec tez nie dodawałbym. Niemniej jednak powinien miec 1 seta.

0

@KamQiX problem hurkacza jest trochę brak jaj facet ma wszystko ale nie jest wojownikiem.Brakuje mu harakteru.Tu potrzeba walki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?