Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dembele kariery wielkiej nie zrobił, Overmars też nie. A Yamal nie bazuje aż tak na szybkości. U nas znacznie ważniejsza jest kreatywność i wygrywanie pojedynków na małej przestrzeni.
Ale przede wszystkim, Barcelona gra na odwróconych skrzydłowych, zatem Sane musiałby grać na prawej stronie. A nam przydałby się zawodnik na drugą stronę, do rotacji z Felixem.
0
@dafik85 Piątek XD
0
@Emhyr Nie. Klasyczny Skrzydłowy od Robienia Wiatru. Nie pasuje pod nasz styl gry.
Dodatkowo lewonożny, a mamy już Yamala i Raphinhe. Nie wyobrażam sobie przyjścia Sane, bez odejścia Raphinhi
0
@ludnek jak miał ich wsadzić? Czym? Screenshotami? Równie dobrze mogę zrobić Screenshota w którym przyznaję się do zamachu na Kennedyego.
Fakt, sprawa śmierdzi, ale dowodów jest wciąż za mało. Wardęga zrobił najlepsze co mógł. Nagłośnił sprawę i dał jakieś wsparcie poszkodowanym dziewczynom. To może sprawić, że się otworzą i będę gotowe zeznawać. Bo w tej sytuacji, internet jest po ich stronie. A łatwo wyobrazić sobie, co by było gdyby druga strona prowadziła narrację.
0
@_barti Zanim zaczną postępowanie, to będą nowe wybory prezydenckie.
W świetle prawa, potrzebujesz twardych dowodów, zeznań. Sprawa już trochę stara, wiele z tych dziewczyn pewnie nie chce rozgrzebywać przeszłości, albo jej nie pamiętają. Dodatkowo są w wieku, w którym chcą zaczynać układać sobie życie.
A Wiadomości czy zrzuty ekranów nimi nie są, łatwo je podrobić. Dodatkowo, weźmy pod uwagę, fanbase tych ludzi, i to, że na biednych nie trafiło. Będą mogli uciekać, przeciągać sprawę
1
@marcin62 https://www.x-kom.pl/p/56573-glosnik-komputerowe-logitech-2-1-z313.html
Miałem te, zepsuł się jeden po 5 czy 6 latach, kupiłem inne za 300 i bez podjazdu.
4
@zadafcb Wehikuł czasu - Dżem
0
@Foton Ale wiesz, że od zawsze politykę zagraniczną ksztaltowaly dwa czynniki?
- Armia
- Pieniądze
O tym, który z czynników jest ważniejszy pokazało Imperium Rzymskie. Zachód, stawiając zbrojny opór babrbarzyńcom, upadł. Bizancjum, płacąc baraż przetrwało 1000 lat dłużej.
Układ z UE i tak jest dobry. Oni nam płacą za wykonywanie ich poleceń. A w większości przypadków w historii, to my byśmy wykonywali te polecenia i jeszcze do tego dokładali. UE potrzebuje reform, ale nie ma zasadzie zaorać i postawić od nowa, tylko na zasadzie ujednolicenia prawa, podatków i służby zdrowia we wspólnocie.
0
@Sulimo Liga jest za słaba. Leicester zdobyło wtedy tylko 81 punktów. W LL taki wynik dałby mistrzostwo ostatni raz w sezonie 06/07
1
Real widzi te koszulki w paski i ma flashbacki z Atletico
1
@Sulimo obrońcy to jedno, ale to jest wina głównie trenera. Zobacz, jak wielkie są odległości między liniami w ŁKSie. Potem pomocnicy są spóźnieni i dostają kartki.
Mokrzycki ma najwięcej przebiegniętych km w lidze, to podchodzi już pod 13 na mecz. Taki wynik z drużynami, które są lepsze, dominują grę, są godne podziwu. Ale jeśli tyle biegasz zawsze, z Ruchem, Wartą czy Puszczą, to oznacza tylko jedno. Jesteś permanentnie źle ustawiony względem piłki. Nigdy nie jesteś tam, gdzie jesteś najbardziej potrzebny.
3
@Herato David Trezeguet
0
@gaq A w zasadzie Balde i Cancelo też mogliby tam grać, więc 5
0
@Herato Ma wszystko by być lepszym. Alba też nie brylował podaniami na początku przygody z klubem. A mam wrażenie że Balde jest lepszy w pojedynkach 1vs1 i przede wszystkim na boisku zachowuje się lepiej
1
@Tomo1989 no nieprawda. W XVI wieku, Polska była bardzo bogata na tle państw takich jak Rosja czy Austria, prawdopodobnie przewyższając ekonomicznie też Francję i Anglię.
Sęk w tym, że trwało to bardzo krótko. Bo to, co nazywamy "Złotym Wiekiem", w istocie należałoby skrócić do 60 lat, od Hołdu Pruskiego, do śmierci Stefana Batorego.
Wraz z konfliktami ze Szwecją, podpadły tereny Pomorza, a dodatkowo zachód nauczył się w efektywniejszy sposób uprawiać ziemię.
Byliśmy pod kątem ekonomicznym trochę jak dzisiejsza Rosja(europejska część). Wielkie państwo, pełne bogactwo naturalnych (sól, miedź, pola uprawne), z wielkimi różnicami społecznymi, a także z zacofaną gospodarką. Nie mniej jednak, dopóki istniały sprzyjające okoliczności, kraj prosperował i był jednym z bogatszych w Europie.
1
@FcPortoFan1999 tu chyba nie chodzi o emocje, a umiejętność organizacji i poukładania wszystkiego.
Nie jest przypadkiem to, że w XVI wieku oba państwa były cholernie bogate. Polska była spichlerz em Europy, z kolei Hiszpania miała całe złoto i srebro tego świata.
Ale jednak, niekompetencja władców, własna buta i kretyńskie decyzje(szczególnie propsuję wybudowanie Wielkiej Armady, by w kluczowym momencie dowodził nią jakiś random), sprawiły że oba państwa w XVIII wieku stały się folwarkiem obcych mocarstw - Polska Rosji, a Hiszpania Francji.
2
@VamosRakieta Taktyk, jak ktoś ma gdzieś cały mecz to też bym chętnie przygarnął
0
@MarcepanowyKsiaze Cafu. 2x MŚ robią robotę. Dodatkowo porządek w głowie.
0
@draxidox Człowiek, który pod wszystkie przeróbki z Krychowiakiem jako pierwszy podstawił Gangsta's Paradise powinien dostać Oscara. Pasuje idealnie, jak Danza Kuduro do filmików z transferami
0
@Odcinkowy Olimpiada w Warszawie powinna się odbyć w 2044
4
Jakby takie kontakty gwizdać, to każdy rożny to jakieś 6 karnych
0
@mekston skończył się zanim tak naprawdę się zaczął. Nie mniej jednak wydawało się, że Bojan i Messi będą jak Iniesta i Xavi
1
@AlphaNumeric Bojan, w zasadzie bił rekordy ustanowione przez Messiego
2
@BulaKG To będzie coś grubego.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Die_Glocke_(conspiracy_theory)
W skrócie, naziści stworzyli napęd antygrawitacyjny, działający na podobnej zasadzie co spodki kosmiczne z dzisiejszych filmów sci-fi. Nigdy nie znaleziono prototypów, a szef projektu zniknął w *tajemniczych okolicznosciach* I teraz, teoria ma dwa rozwinięcia :
1. UFO to tak naprawdę super tajne projekty USA. Obecność UFO stwierdzili najpierw piloci aliantów w Niemczech w 1945 roku, a potem dziwnym trafem spodki kosmiczne zaczęły pojawiać się w USA. A gdzie trafili najlepsi naukowcy III Rzeszy? Do USA. Może więc i Dzwon też tam jest i posłużył do stworzenia mitu UFO, a także hipernowoczesnej broni gdzieś w supertajnych ośrodkach USA. I ta teoria może mieć coś wspólnego z rzeczywistością, z racji że UFO to najczęściej obiekty o olbrzmiej szybkości/zwrotności. Mogą to być więc drony, czy zwykłe prototypy nowych samolotów.
2. Ta teoria jest już jednak turbo dojechana, i nie wiem co brali ludzie, którzy na to wpadli. Inna teoria głosi, że Urządzenie to Wehikuł Czasu, a sami twórcy przenieśli się w czasie, stąd nie znaleziono żadnych pozostałości pod "Dzwonie". Ktoś nawet znalazł żelazny krzyż na malowidłach starożytnych Persji i uznał że to naziści przekazali tam ten symbol. (To może wgl pójdziemy o krok dalej i stwierdzimy, że naziści zbudowali piramidy)
0
@Kgorecki2500 w tym, że dla USA Europa jest teatrem 2 sortu. Strategicznie, lepiej stracić całe UE, niż Tajwan.
1
@kowal3 ciężary będą. Wiecej RAMu, i więcej VRAMu by się przydało
0
@FcPortoFan1999 zgodnie z wiki, awansuje też Top 5 drużyn z rankingu. Polki są 7. A 4-6 drużyn wyżej rozstawione pewnie wejdzie.
1
@cules100pro do powieszenia na ścianę pewnie w porządku, ale wykonana z gównianych materiałów.
0
@Kamiloza91 Oczywiście że nie. Atletico będzie chciało się pozbyć Felixa i kluczowe będzie to gdzie Felix będzie chciał odejść(czyli prawdopodobnie do Barcy). Taka sama sytuacja jak była niedawno z Griezmannem, tylko w drugą stronę.
0
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 @SuperPatsonFCB Nie mówię, że jest to niemożliwe, ale mam wrażenie że każdy mecz 0-0 jest zdaniem komentatorów "dobry do oglądania". Newcastle - Milan świetny przykład - pierwsza połowa spoko, druga nudna jak flaki z olejem