Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato nieprawda. To najsłabsza Argentyna odkąd gra w niej Messi (może poza 2018), jeśli chodzi o nazwiska jakie tam występują
0
@ranger3120 za dużo TLOU
0
@Joe_Pesci i ten Cash. Tak dokładnie wygląda każdy kiedy facetka każe klaskać po prezentacji
0
@MesQueUnClub96 nie no, bez przesady. Nie jest większy od Jordana, Aliego, Bolta, Phelpsa
0
@TheNekro94 co to jest płaskowyż XDD
Update, ale dałbyś link do oryginału :
0
@MarcepanowyKsiaze znajdź Albańczyka tak dobrego technicznie jak Zieliński. Problem w tym, że jak Zieliński wychodzi po piłkę to oddaje ją do Krychowiaka, ten 8 kontaktów i strata.
4
@Przemek2323 piękne. Za 10 lat wiek emerytalny w tym kraju wyniesie 80 lat, bo nie będzie nas stać na emerytury w innym przypadku.
1
@Lordzi Maciej Skorża/Marek Papszun. Ale to jak już będzie po eliminacjach, żeby zaczynali z czystą kartą.
4
@Herato przez LN. Działa to tak, że 4 najlepsze drużyny z każdej dywizji mają awans do barażów. Jeśli awansują bezpośrednio, to ta możliwość przechodzi dalej.
Zajęliśmy w LN miejsce 11, więc jeśli nie więcej niż 3 drużyny z wyższych miejsc nie dostaną się na Euro, to my zagramy w barażu A że są to mocne drużyny, trudno sobie wyobrazić, by więcej niż 1 z nich nie awansowała (na razie jedynie Włosi i Holendrzy nie są w Top 2)
1
@MarcepanowyKsiaze Nieprawda. Mamy 4 razy lepszą kadrę od Albanii, nasi piłkarze grają w lepszych klubach, mają lepsze umiejętności. Tylko albo nie mamy planu jak grać, albo nie chcemy go mieć. Ewentualnie jedno i drugie.
2
@barcelonaLM Kuba pewnie siedzi w Krakowie
0
@masa11 MŚ 2010? 0-3 ze Slowenią, 1 punkt z Irlandią Północną. 5 miejsce w potężnej grupie z:
- Czechami
- Słowenią
- Słowacją
- Irlandią Północną
- San Marino
1
@fart jeśli czegoś nie da się spie***ić to dajcie to Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
0
Ciekawe kto będzie miał ochotę sprzątać ten burdel. Ani Papszun, ani Skorża nie zaryzykują wzięcia tej drużyny. Jan Urban? Michał Probierz?
0
@AlexDark00 na Fortunie nie można było postawić nawet :(
0
Jeśli Albania wygra ten mecz, to nie będziemy zależeć "od siebie" w tych eliminacjach.
My wygrywamy wszystko do końca. Czesi wygrywają wszystko, przegrywają z nami. Albania wygrywa wszystko, przegrywa z Czechami.
1.Czechy 17
2. Albania 16
3. Polska 15
0
@pioz123 Milik to to samo co Lewandowski, tylko że z 5 sytuacji Lewandowski strzeli 3, może 4. Milik 0
1
@mr Barca Krychowiak po prostu ma osobowość
0
@HighestInTheRoom gramy 3-4-3
Szczęsny
Kędziora - Bednarek - Kiwior
Cash-Krychowiak-Zieliński-Bereszyński
Szymański - Lewandowski - Kamiński
0
@SuperPatsonFCB Dzięki że przypomniałeś, trzeba postawić kartkę Krychowiaka
0
@marcin62 takich wonderkidów to nawet w FMie nie ma
1
@MarcepanowyKsiaze najbardziej to chyba Grosicki w jakimś meczu z Rumunią. Kuba, czy Krzynówek dryblerami nigdy nie byli. Tylko albo aż strzał, szybkość i mądre poruszanie się po boisku
3
@Emhyr jest przyspieszone i to widać. Co nie zmienia faktu, że to pewnie ostatni przypadek jak polski skrzydłowy kogoś minął
0
@kondzix2115 Uncharted, części 2 i 4
1
@blakkudium jak dobrze pójdzie to w kwietniu będziemy grali 11 pomocnikami...
1
@PatrychoO Barella bardzo niedoceniany piłkarz. W czasach gdy potentaci Premier League dają 100 milionów za każdego pomocnika który kopnie piłkę 3 razy, on siedzi dalej w Interze. A chyba nie ma klubu, do którego nie wszedłby z buta
0
@DLFCB lepsze to niż Horst Wessel Lied
0
@PIWOSZ89 w siatkówce, w Europie jest z 5 drużyn które mogą wygrać z każdym, i kolejne 5 na poziomie Reprezentacji Polski w piłce nożnej - raz na dekadę ograją kogoś mocniejszego. Reszta odstaje i to baaardzo mocno
0
@Tasde jak mody to zawsze tylko steam
0
@Nefir coś się na pewno znajdzie, ale największym problemem jest jego styl gry. Jeśli gra tak naprawdę jako skrzydłowy, tak jak teraz to pojawia się korytarz za jego plecami. I to fajnie można zaasekurować, gdy na PO gra kolejny stoper - lewy stoper asekuruje LO, a PO wchodzi na miejsce stopera. Ale zostawiając tylko dwóch zawodników z tyłu, możemy narażać się na kontrataki.