0

@tomek8756 pracowałem jako przedstawiciel firmy produkującej farby w OBI. Jeździłem po różnych marketach, ale w jednym, najblizej mojego domu nigdy nie pracowałem.

Czemu? Dyrektor tego sklepu uznał, że nie ma sensu zatrudniać personelu, jeśli wpierw nie będzie miał zysków. W związku z tym nie było niczego, ani klientów, ani pracowników, ani towarów na półce.

0

@KamQiX myślę, że charakter ma drugorzędne znaczenie. Raczej każdy by walczył o powrót. Najważniejsze, że nie jest to piłkarz bazujący na szybkości. Techniki, czy wizji gry nie stracisz. Ale jednak, stracisz sporo dynamiki. Gdyby ta kontuzja przytrafiła się Balde, uznałbym że to koniec.

0

@T^L mówię o tym. Że są zajeżdżani, nie skończyli nauki a tu 2 razy w tygodniu trzeba wybiegać 90 minut i kolejne 6 razy pojawić się na treningu.

Przypadek Pedriego i Gaviego to dwie skrajności. Jeden został zajechany i ma problemy mięśniowe. Drugi, złapał kontuzję w meczu o nic. Ale oba przypadki łączy jedno - wystawianie ich w każdym meczu. 28 latek, mający za sobą 8 sezonów po 50 spotkań, może zagrać 1 gdzie ma te 80. Ale nie 18 latek, który do tej pory grał w rezerwach czy juniorach

0

Było złote pokolenie piłkarzy wyprodukowanych przez La Masię. Teraz szykuje nam się szklane. Fati się skończył nim się zaczął, Pedriego co chwila coś ciągnie, teraz Gaviemu poszły więzadła... Jeszcze coś z Balde, z Yamalem i cała generacja epokowych talentów może pójść w piach.

Świat zna przypadki spektakularnych powrotów po zerwaniu więzadeł. Niepokoi mnie jednak, że Gaviego będzie składał sztab medyczny Barcelony. Inwestycja w pion medyczny w tym klubie, powinna być priorytetem, bo trend jest raczej jasny. Piłkarze są coraz bardziej przeciążeni, co oznacza coraz więcej kontuzji.

0

@Emhyr trzeba dzwonić do Xabiego, żeby Gaviego poskładali lekarze Leverkusen, a nie fachowcy z Barcelony

0

@mekston Czekam aż odpadniemy z baraży po dogrywce i na konferencji prasowej ktoś powie, że Probierz jeszcze nie przegrał meczu jako selekcjoner

0

@kaczor14 Podejrzani, Incepcja, Wyspa Tajemnic, Siedem, Prestiż, Podziemny krąg

Klasyki, ale jeśli czegoś nie widziałeś to nadrób. Dodatkowo polecam Labirynt z 2013

0

@Kazragore Krul uczył

0

Oho zaczyna się

Jan Bednarek tłumaczący kolejną wpadkę reprezentacji Polski

0

@John_Doe Nie no XD. Lepiej, żeby odpadli w tej grupie, niż żeby było pozwolenie na chlanie na kadrze. Piłka młodzieżowa ma przygotować do gry seniorskiej, a jeśli coś się uda wygrać - tym lepiej.

"Lepszych wyników nie sposób oczekiwać, gdy o obecności w drużynie decydują kwestie inne niż umiejętności czysto piłkarskie"

Przypominam, że największy sukces odnieslśmy, gdy w środku pola grał Krzysztof Mączyński. Deschamps woli powoływać Giroud niż Ben Yeddera scigającego się o króla strzelców Ligue 1 rok w rok z Mbappe.

"Pewni ludzie wokół piłki chcieli na siłę zrobić z siebie świętoszków kosztem młodych piłkarzy."

Dalej akceptujmy chlanie de facto w pracy, uznawajmy że to normalne i cofnijmy się do lat 90. Zostawienie tych zawodników, byłoby demoralizujące dla reszty kadry.

0

@DonMatteo901 jak do tej pory, 3 beniaminkowie zdobyli razem 15 punktów, Everton sam 14. Spokojnie odrobią - 10

1

@fcbarcafan19 Mołdawia o 18:00 gra z Albanią. Jeśli wygra, będzie mieć 12 punktów. My mamy 10, Czechy 11. Ponieważ w ostatniej kolejce Czechy grają z Moldawią, któraś z tych drużyn na pewno nas wyprzedzi, bo w przypadku równej liczby punktów mamy gorsze mecze bezpośrednie z Moldawią XD


Scenariusze które dają nam awans :
Scenariusz 1:
1. Mołdawia - Albania Remis
2. Polska - Czechy Wygrana Polski
3. Czechy - Mołdawia Remis

Scenariusz 2:
1. Mołdawia - Albania Wygrana Albanii
2. Polska - Czechy Wygrana Polski
3. Czechy - Mołdawia Remis/Wygrana Mołdawii

0

@AmigoBlancos jakby się nie wychylał do tej LM, to by dalej pracował. Trener osiągając wyniki ponad stan, wiąże sobie sznur.

0

@Maker0 obawiam się, że zanim otworzą nowe Camp Nou, to cała barcelońska kolonia Interu Miami skończy kariery.

0

@ranger3120 Bo to dosłownie przypadkowi ludzi, którzy przebili się spośród tysięcy członków partii. Musisz poznać odpowiednich ludzi i wejść w ich łaski

1

@michal26 zgadzam się, na pewno Hołownia nie będzie popierany przez KO. Była już okazja w 2020, najpewniej Duda nie dostałby reelekcji, gdyby mierzył się w II turze z Holownią.

Uważam jednak, że na prezydenta będzie kandydować albo Hołownia, albo Kosiniak, nie oboje.

W takiej sytuacji, jeśli PiS nie trafi z wyborem własnego kandydata, może nawet mają szansę wygrać wybory.

@TheNekro94 W II turze wygra. Ale wejście do II tury = przełamanie duopolu PiS - PO. A twardy beton obu partii to pewnie jakieś 50% społeczeństwa.

1

@LM10GOAT rgol, 11teamsports

1

@FcPortoFan1999 ten człowiek to uosobienie szczęścia. Nic by w życiu nie osiągnął, gdyby nie Małysz Jego metody treningowe były wątpliwe, jako szef związku też się nie popisywał, a jednak zawsze z uwagi na ludzi dookoła osiągał sukces. Wystrzał formy Małysza zrobił z niego bohatera i prawdziwego eksperta. Potem pojawił się Stoch i zakrył to, że w narciarstwie klasycznym nie ma w Polsce żadnego szkolenia.

1

@mekston nie wykluczałbym jeszcze Cavaniego. Zszedł w 78' minucie finału Copa Libertadores, przy stanie 1-1, i bez niego, jego drużyna przegrała. To najlepiej pokazuje, jak ważny to zawodnik.

Myślę że Top 3 ZP ma gwarantowane, a jeśli przyłoży się do wygranej w klasyku nad Argentyną, będzie głównym faworytem.

0

@tristan87 Uniwersum Ekstraklasy jest goal.pl, Liga PL jest KS. Weszło są pozostałe programy.
@FcPortoFan1999 Tak, ale to tylko pokazuje, że jest większe zapotrzebowanie na taki format. Z kolei Weszłopolscy są trochę bardziej "na serio" , a jednak też wyświetleń mają więcej.

0

Liga Minus 85k wyświetleń
Weszłopolscy 17k wyświetleń
Uniwersum Ekstraklasy 13k wyświetleń

Liga PL: 11k wyświetleń

Oj, ciężkie czasy przed Kanałem Sportowym

1

@AmigoBlancos znając życie średnia wieku tych Senegalczyków to jakieś 23 lata, więc nic dziwnego

1

@Kamil689 Szczególnie, że na meczykach czy C+ pojawiają się osoby znacznie lepsze merytorycznie.

Patrząc na kulturę pracy Borka i Smokowskiego nie wygląda to dla nich dobrze. Ciekaw jestem jak Stan znalazł inwestora, bo ja bym się bał wchodzić w ten biznes. Spadną wyświetlenia, odejdą sponsorzy, spadnie kasa.

Dodatkowo Stanowski wciąż ma asa w rękawie, mogąc zabronić osobom z Weszło występować w KS.

0

@Sulimo @FcPortoFan1999 nie zgodzę się że to dobry wynik dla Lecha. Gdy Raków i Legia walczą w pucharach, Kolejorz powinien budować przewagę. Tymczasem nad Rakowem są 2 punkty, nad Legią 5, ale oba te kluby mają mecz mniej. A i Pogoń jest coraz bliżej.

Wiosną Raków będzie mógł skupić się na lidze i to oni będą mieli pole position w walce o tytuł. No chyba że Lech zadowoli się miejscem 2 lub 3, to tak ten wynik jest dla nich dobry.

0

Felixowi to chyba nie dają jeść w tym klubie, bo to już kolejny mecz jak jedyne co robi to umiera z głodu w polu karnym przeciwnika.

1

@Firestone Zniszczymy ich 2-1

0

@Arys @Cukson Camavinga jest genialny na LO, jeśli jego przeciwnik nie próbuje grać 1 vs 1. W przeciwnym razie, nie ma co z niego zbierać.

Pokazał to choćby Bernardo Silva w LM. Myślę że podobnie by było, gdyby zagrał na Salah, Sane, Saka czy Dembele(o ile temu się coś niezłego wylosuje). Chciałbym zobaczyć, jak radzi sobie z Yamalem, szkoda tylko, że Xavi wpuścił na prawe skrzydło Raphinhe, który akurat dryblować nie umie.

0

@Emhyr ktoś spieprzył hitboxy

0

@FcPortoFan1999 Piast po prostu chciał zremisować

1

@FcPortoFan1999 pierwsze wyjazdowe zwycięstwo beniaminka w tym sezonie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?