3

@Sulimo półka wyżej niż wszyscy Bramkarze Argentyny ostatnich 10 lat, to na pewno. Ale też moim zdaniem półka niżej niż Courtois, Ter Stegen, Ederson czy Alisson.

1

@MesQueUnClub96 Luis Suarez z Ghaną

0

@Domin7777 Inaki Pena nie dał żadnego powodu, by pozbawić go pierwszego składu. Był w pierwszym meczu trochę elektryczny, ale poza tym broni bardzo dobrze. Mam nadzieję że będzie dostawał regularnie szanse w przyszłym sezonie, choćby w Pucharze Króla. Ten sezon pokazuje, jak ważne jest ogranie szczególnie dla rezerwowego bramkarza.

0

@GeneralXavi nigdy nie widziałem tak beznadziejnego występu jak Semedo z Bayernem.

Bramkarzom zdarza się puścić jakąś szmatę, zawodnikom z pola dostać kretyńskie czerwo, czy zrobić combo karny + samobój.

Ale Semedo wtedy - to była półka wyżej. Objeżdzany niemiłosiernie, łamiący linię obrony. Chyba za 7 bramek był bezpośrednio odpowiedzialny w mniejszym lub większym stopniu

0

@Kamiloza91 City, Real, Bayern, Arsenal

4 najmocniejsze drużyny na ten moment

0

@LM10GOAT uniknąć Napoli, oby Inter i PSG zajęły 1 miejsca, i nawet my nie jesteśmy w stanie tego spierdzielić.

1

@Lionel_Messi10 gdzie Alba miał dwie sytuacje? Miał jedną pod koniec pierwszej połowy. Masz nawet w statystykach, które przytoczyłeś stworzone okazje: 2

Patrząc na xG z tego meczu, Barcelona ma w zależności od raportu 1.1, może 1.2 gola

Bez wątpienia Messi powinien mieć asystę, ale nie 3. Piłka nie działa tak, że każdy celny strzał to bramka

@mekston z Coutinho to nie była sytuacja 100%, myślę że tak może z 0.25, 0.3. Stal w rogu pola karnego, i gdyby miał ją Alba, to nawet by nie pomyślał o strzale. Raz na 3-4 mecze ta akcja zakończyła by się bramką, ale częściej na pewno nie


0

@Lionel_Messi10 wciąż, maksymalnie 2 asysty, jeśli Alba i Suarez wykorzystaliby obie sytuacje.

@mekston Obecnie ciężko znaleźć dobrą powtórkę tamtej akcji, ale z tego co kojarzę, byłoby mierzone przez VAR. Nie mniej jednak, skoro sędzia nie gwizdnął, należy zaliczyć to jako nie wykorzystają okazję.

Choć fakt, Alba strzela na 1-1 pod koniec pierwszej połowy i jest po meczu, szczególnie że wtedy jeszcze obowiązywała zasada bramek wyjazdowych

0

@Lionel_Messi10 nie wiem czy z hat trick iem asyst, ale na pewno powinien strzelić na 1-1, gdzie postanowił jeszcze przełożyć Matipa

@AmigoBlancos nikt się nigdy nie dowie, jakim cudem Chelsea wygrała wtedy LM. Barcelona miała najmocniejszy skład w historii, Real był w stanie wygrać ligę, a Bayern grał 3 finały LM w 4 lata. Tymczasem LM wygrywa drużyna, prowadzona przez kogoś, kto nigdy wcześniej, ani później nie zaistniał jako trener

0

@Rust_Cohle pośród 6% najlepszych graczy brzmi imponująco. Ale podobno ma ranking w granicy 1400, co już wypada bardzo przeciętnie, nawet jak na amatorskie szachy.

0

@KamQiX podobnym, ale jednak zimą przyszli Ferran i Auba, którzy weszli z buta do podstawowego składu.

Myślę, że Xavi jest lepszym trenerem od Koemana. Od choćby dlatego, że czasem zaskoczy Real czy Atletico. Nie mniej jednak, wydaje się nie być fachowcem na miarę Barcelony. Mam wrażenie, że nie rozwija zawodników, szczególnie ofensywnych. Każdy: Raphinha, Ferran, Felix na wejsciu do drużyny wyglądali lepiej niż teraz.

O Lewandowskim nie wspominając. Mam wrażenie, że jego zjazd jest też poniekąd "zasługą" Xaviego. Mniej przebywa w polu karnym, przez co ma mniej okazji i strzela mniej goli.

@PatrykBarca Auba przyszedł, bo zwolniło się miejsce po Aguero

0

@Rewolucja123 XD. Przecież to był najlepszy czas na rotacje. Po zgrupowaniu kadry, każdy wracał pewnie w innym czasie.

A znacznie ważniejszy jest mecz z Porto. Punkty w lidze będzie czas odrobić, jeśli przegramy z Porto, to robią się ciężary.

0

@Stinger_ W Argentynie jest bardzo liczna kolonia niemiecka, i nie mam na myśli tylko tych splamionych przez złamany krzyż.

Plus wiadomo, zawsze lepiej odpaść z mistrzem

0

@AFA90 Dlatego trzeba kibicować reprezentacji Polski. Nie ma sukcesów, nie ma problemu.

0

@FcPortoFan1999 no matematyczne szanse dalej będą. Więc formalnie, nie będzie można powiedzieć, że Barcelona ma awans, przy remisie w dzisiejszym meczu i wygranej Szachtara.

Szachtar w tych dwóch meczach musi zyskać 7-8 bramek nad Barceloną. Totalnie nieprawdopodobne, niczym łamak z Moldawią.

0

@Albatros boją się Tuska.

0

@FcPortoFan1999 @JordiAlbion
nawet przy remisie Barcelona nie będzie matematycznie pewna awansu. Wystarczy wysoko przegrać z Antwerpią, a Szachtar będzie musiał zremisować z Porto(o ile Szachtar wygra dziś z Antwerpią). Wtedy Porto wygrywa grupę z 11 punktami, a Szachtar z Barceloną biją się bilansem bramkem

0

@Xpert77 te zakłady są najpewniej w rękach oligarchów, żyjących sobie bezpiecznie na zachodzie.

Nie zbyt ich interesuje, kto tego będzie używał, znacznie ważniejsza jest kasa

0

@Kitek1640 klasyczny mecz Barcelona - Rayo

1

@Kgorecki2500 były czasy, że wyższy stopień miał i losowo napotkany w Iranie niedźwiedź

1

@MarioVeB! Na szczęście cała ich depresja minie, jak Messi zakończy karierę w reprezentacji

1

@Kz1234 park fontann (wieczory), cały kompleks Montjuic, ogrody Gaudiego i Sagrada Familia

2

@Rust_Cohle Estonia przegrała ze Szwecją 0-7 dwumecz. Tą samą Szwecją, która przegrała z Azerbejdżanem 3-0

2

@mekston czy może być lepsze podsumowanie tego PZPNu, afer alkoholowych, gloryfikacji kultury picia niz finał baraży z Finlandią?

Chciałbym to zobaczyć, choćby dla memów.

0

@AFA90 no spoko, ale nikogo nie obchodzą rekordy eliminacji. Nie ma to znaczenia, które miejsce zajmiesz, o ile awansujesz. Czekam aż będziemy wyliczać rekordy eliminacji LM

0

@Emhyr Cuadrado, Zidane, Rooney, Forlan. A z Czech to nie wiem, może być Cech

0

@tomek8756 jak dla mnie to po prostu jakaś ukryta opcja rosyjska. I tyle w temacie. Wielu sportowców, którzy kiedyś reprezentowali Ukrainę zmienili federację. Być może też na to liczy. Bo to wiąże się z dużo lepszymi warunkami, jeśli chodzi o finansowanie udziału w zawodach.

0

@DonMatteo901 podejrzewam przelew z Kremla

1

@DonMatteo901 źródło? Z Piątnicy, no bo skąd?

Kojarzy mi się, że Brazylia przegrała z Niemcami 1-7 na mundialu w 2014, nie grali wtedy w domu?

No chyba że dom ograniczamy do Maracany. Przypominają mi się wtedy opowieści o meczu z Urugwajem z 1950, określany jako Maracanazo.

Więc statystyka dotyczy prawdopodobnie tylko eliminacji do MŚ. Albo tylko meczów na nowej Maracanie. Imponujące, że ludzie są w stanie wyciągać rekordy z takiej dupy.

7

@Emhyr na baraże tylko Jacek "Jasny gwint, karny" Laskowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?