Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@takisobiektos bardzo ciekawy ruch. Indiana to główny kandydat do 4 miejsca na wschodzie, i myślę że ten trade zwiększa ich szanse na przeciwstawienie się Bucks/Celtics w playoffach
0
@Emhyr Arteta nie do wyjęcia, Alguacil nie ma DNA Barcelony. Będzie Marquez lub Motta bo znają się z Deco i Laportą.
0
@AmigoBlancos Oglądałeś finał Superpucharu? Z taką formą obrony, żeby Barcelona nie straciła bramki, to się muszą fazy księżyca zgodzić.
0
@kampe Zagrajmy na mieszanych trenerów
0
@barcelonaLM Ale z drugiej strony z Las Palmas dostaliśmy karnego za coś bardzo podobnego.
Może przez tą sytuację zaczęto w końcu zwracać uwagę na takie zachowania.
0
@Cobra303 Przekręcić? Jeśli sędzia podjął w tym meczu jakąkolwiek kontrowersyjną decyzję to były to kartki dla Araujo.
Za pierwszym razem się nie należało, za drugim mógł i myślę że powinien pokazać czerwoną.
1
Mam nadzieję, że ten mecz skończy wystawianie Araujo na prawej obronie. Środek wygląda w takiej sytuacji dużo gorzej, a to właśnie tam jest największe zagrożenie.
1
@Barti_Blaugrana AFCON piękny turniej. Tam żaden mecz nie ma faworyta. Wystarczy wspomnieć poprzedni turniej, jak Komory najpierw ograł Ghanę, a potem walczyły jak równy z równym z Kamerunem.
Dodam, że Komory grały z bramkarzem w polu, bo nominalni mieli covida. Także lecimy po finał Mozambik - Gwinea Równikowa
3
@Compadre dobry plan, ale rewanż widziałbym jednak w USA. Najlepiej Los Angeles
0
@Saviola88 Jeżeli ktoś przechodzi na emeryturę, powinien tracić prawo jazdy. Ewentualnie niech w wieku 60-65 lat co jakiś czas będzie konieczny ponowny egzamin.
Skoro można ustalić minimalny wiek na 18, to czemu nie można ustalić maksymalnego na 65? Tym bardziej, że takie osoby mogą poświęcić 10 minut dłużej na dojazd, bo nie muszą się spieszyć do pracy.
@Hosh @hayek @Barca-Messi10
Ten człowiek prawdopodobnie nawet nie wiedział, że jedzie pod prąd. Domaganie się dla niego jakiejkolwiek kary byłoby nie na miejscu - to karanie ludzi za Alzheimera czy zaniki pamięci. Problem tkwi w przepisach, które nie sprawdzają, czy starsi ludzie są w stanie dalej prowadzić samochód.
Takich wypadków, spowodanych głównie przez wiek kierowcy jest cała masa, choć rzadko kiedy kończą się one z takim skutkiem.
0
@DonMatteo901 Potencjalnie? Tu nie ma nad czym dyskutować. De Bruyne jest najlepszym piłkarzem w historii Premier League. 5 mistrzostw, a jak zdrowie pozwoli to niedługo będzie top 2 asystentów. I to wszystko w 7.5 roku
1
@partymaker Incepcja. A jeśli chciałbyś serial to Mr. Robot (choć prawdziwa jazda zaczyna się dopiero w 3 sezonie)
0
@Emhyr jak będzie raz w roku robił game winnera w El Clasico, to niech ma kontrakt i do końca życia.
0
I porównajmy teraz ten mecz z tym wczorajszym... Inny sport
0
@tristan87 i tak lepiej niz jeżdżenie po Łodzi XD
0
@sokot Laporta nie zwolni Xaviego. Xavi odejdzie dopiero gdy sam będzie tego chciał.
0
@MESSIah16 Nie no, gdzie powinien bić się o mistrza. Kadra Atletico jest mniej warta niż kadra RSSS. Nasza kadra jest warta 2* więcej, Realu 2.5* raza więcej.
To mniej więcej tak jak byś w Anglii oczekiwał, że Brighton czy West Ham będą walczyć o tytuł.
I to chyba najbardziej pokazuje, jak wielkim trenerem jest Simeone.
0
@Tasde Tylko propaganda TVP działała raczej tylko na tych którzy i tak głosowali na PiS.
Mi chodzi o to, że dla samej partii, nie ma znaczenie czy ma 30% poparcia, czy 40%. Jasne, im więcej tym lepiej, ale przede wszystkim, liczy się ich pozycja w Sejmie - lepiej mieć 30% i rządzić w koalicji z dwoma innymi partiami niż 40% o być w opozycji.
A pieniądze na kampanię? To zawsze się znajdą. Politycy umieją w kreatywną księgowość.
0
@Pawel13sz najlepsi strzelcy Barcelony :
07/08 Eto'o - 16 goli
06/07 Ronaldinho - 18 goli
Lewandowski raczej 15 przebije.
1
@esem91 przyjąłby piłkę na 4 metry do przodu
0
W tym meczu brakowało jeszcze tego, żeby Bellinghamowi siadła taka przewrotka.
Fenomenalna reklama piłki nożnej, szkoda że w najmniej wartościowym momencie.
0
@Pawel13sz co wtedy się działo... Teraz poziom jest po prostu normalny. Bellingham ma 13 bramek, co daje 26 na koniec sezonu.
Królowie strzelców La Liga przed erą Messiego :
07/08 27 Guiza
06/07 25 Van Nistelrooy
05/06 26 Eto'o
Piłka nożna skończyła etap rywalizacji Magica Johnsona z Larry Birdem. Teraz czeka na swojego Jordana.
0
@The Game 10 nie mają za dużo do stracenia. Nawet jak dostaną 30% głosów, dalej będą pewnie najmocniejszą partią w Sejmie.
A nóż dostaną ciut więcej i starczy na koalicję z Konfederacją. A jeśli nie - to przynajmniej będzie można budować narrację, że koalicja destabilzuje państwo.
0
@PatrychoO Ederson wygrał tryplet, Ter Stegen tylko ligę hiszpańską.
I choć wiele razy nas ratował w lidze, to trzeba przyznać że w Europie się już tak nie popisywał.
0
@ViscaelBarca2007 @Rewolucja123 Felixa bronią tylko, albo aż koledzy z drużyny. Nie zalicza takich wpadek technicznych jak Raphinha czy Lewandowski. Nie jest też tak irytujący jak Ferran w budowaniu narracji "rekina". I myślę że stąd biorą się "fani Felixa", choć chyba bardziej trafne określenie to antyfani Lewandowskiego i Raphinhi.
Jeśli ktokolwiek z naszych napastników z pierwszej rundy (pomijam Guiu i Yamala, bo oni jeszcze formalnie są zarejestrowani w rezerwach, a także Roque bo na razie nic nie można powiedzieć) rokuje czymkolwiek w przyszłości no to właśnie Felix.
0
@Popitek12 teraz będziemy nagrywać polskiego Prison Breaka
1
@PatrychoO mimo wszystko powinien wygrać Ederson.
0
@mordini123 ale będzie walka o miejsce 6 między Polską, Włochami, Finlandią i Szwajcarią.
1
@LM10GOAT Mimo wszystko João Felix. Chimeryczny, ale jedyny który potrafi zrobić przewagę i indywidualną akcją coś wykreować.
0
@macio_944 Zgoda, ale i nie.
Agresywnej propagandy w TVP nie robili, ale nie było takiej potrzeby - większość mediów prezentuje sprzyjające im treści.
Nikt nie wyzywał nikogo od niemieckich agentów, ale to nie znaczy że darzą innych szacunkiem. Wystarczy przypomnieć sobie wypowiedź Pani Minister Transportu o klimacie, czy o bramkach - "To nie nasz problem".
PO też nie liczyło się ze zdaniem obywateli podnosząc wiek emerytalny lub obniżając wiek szkolny.
Polityka zagraniczna PO doprowadziła nas w sumie donikąd, a zbliżenie z Rosją okazało się błędem. Owszem, relacje z UE były lepsze - ale to też dlatego, że PiS o to nie dbał.
A argument o braku wolności w Polsce? Zwykły czarny pijar. Nie kupuję tego, nie miałem żadnego poczucia, że moje skrajnie antypisowskie poglądy mogą mi zaszkodzić.
Podsumowując, występki obu partii są podobne, ale PiS ma dużo gorszy pijar.