0

@Emhyr No właśnie odnalazł się tylko u Xaviego, i to też tak średnio. Widać było, że brakuje mu przestrzeni. A styl? Jakoś nie widzę Barcelony grającej z kontrataku jak Real Mourinho, a to właśnie idealne warunki dla Dembele czy Nico

2

@Kgorecki2500 Bałkany są jak Łódź. Najprościej byłoby wszystko zaorać i zbudować od nowa.

0

@Emhyr ale to jest zawodnik, o profilu którego potrzebujemy. Typowy lewoskrzydłowy, z zejściem do środka i umiejętnością gry 1 vs 1.

Nico Williams dużo bardziej bazuje na szybkości, a przy stylu gry Barcy może nie mieć tak wiele miejsca i okazji, by z niej korzystać

0

@Encore Okradli Gordona z dwóch wygranych

0

@Sulimo Z trybun wyglądali jeszcze gorzej

0

@kanver_ Bayern jak zobaczy Barcelonę to się zamieni w Brazylię z 2002 roku.

Niech awansuje Lazio i zagra z nami w 1/4

0

@FcPortoFan1999 no w Białej części Łodzi to raczej nikt zadowolony nie jest. Każdy najchętniej wywiózłby pół drużyny na taczce z trenerem i zarządem na czele

0

@FcPortoFan1999 Hans-Dieter Flick

0

@DonAndresFCB
1. Guardiola
2. Valverde
3. Enrique
4. Vilanova
5. Xavi
6. Koeman
7. Tata
8. Setien

Jedyne nad czym można się zastanawiać , to 2. miejsce - czy Lucho, czy Ernesto. Enriwue osiągnał więcej z klubem, ale patrząc przez przyzmat całej kariery, mam wrażenie że to Valverde jest lepszym fachowcem.

0

@Bernard777 A w pucharach graliby jeszcze Widzew i ŁKS. Ale liczy się poziom sportowy, więc wszystkie 3 kluby zamiast pucharów będą miały pierwszą ligę

0

@FCB24 nie, to nie był głupi ruch. Problem w tym, że Holiday trafił do Bostonu

0

@jakub1906 na pewno jeszcze w niedzielę będzie skakał, chyba że się połamie na amen

0

@macio_944 POV: Wjeżdża Bethesda i ogłasza TES VI

0

@Salchent Sędziego

0

@Colin94 * że wpisanie kodów do GTA czyni Cię informatykiem

1

@FutureFCBarcelona za stara dla Di Caprio, Bellucci miała wtedy więcej niż 25 lat

3

@kulek22 nie, Archipelag GUŁag

@JimMorrisonFCB opozycja w Rosji jest i to względnie silna. Problem w tym, że tylko w miastach takich jak Moskwa czy Petersburg. Protesty nigdy nie wyjdą poza ich granice i łatwo je schować pod dywan

0

@MESSIah16 Leao i Wirtza

1

@michal26 jeszcze coś czuję powrót Hakimiego, być może nie w tym roku, ale niedługo

0

@Herato za mocna drużyna. Masz przykład Golden State Warriors w NBA. Durant i Curry indywidualnie mocno stracili na wspólnej grze. Nawet pomimo sukcesów drużyny i de facto stworzenia najlepszej ekipy w historii

0

@kanver_ i dlatego nikt z nich długo nie zagrzeje miana GOATa. Byli jak Magic Johnson i Larry Bird w NBA. A potem pojawił się Jordan…

1

@Roobo Efekt Trumpa? Francja ma większy arsenał nuklearny od Chin. Atak na Francję to spektakularne samobójstwo.

Mogliby wydawać i 0.5% PKB, bo nikt nie jest na tyle szalony, by igrać z 3 mocarstwem nuklearnym

0

@Arden Tuchel, De Zerbi

0

@LM10GOAT Złośliwi by powiedzieli, że to najlepsza akcja Lewandowskiego w tym sezonie

2

@Emhyr Czyli klasycznie:
- Nasser, odchodzę.
- Kylian, 50 milionów na rok
- To postanowione
- 70
- 90, telefon od prezydenta i 10 dla brata
- Przyjdź jutro podpisać umowę

0

@BorzyKrzys Dziwi mnie czemu nie przyszedł jeszcze Liverpool, City czy Arsenal i nie rzucił 120 milionów za Barellę.

2

@Pawel13sz Franz Smuda. Zna niemiecki, nie będzie bariery językowej

0

@Cobra303 Póki co, to chyba Arteta. Postawił Arsenal na nogi, ale i koncertowo spieprzył mistrzostwo. 5 rok na ławce, Puchar Anglii i 2 Tarcze Wspólnoty

0

@mekston ale ktokolwiek by nie wyszedł z tej grupy, pewnie dałby radę RSSS, a dwumecz z BVB czy PSV byłby wyrównanym

1

@mekston żadne raczej, to PSG wygląda równie słabo co Barcelona.

Problem w tym, że wyszła wąska kadra Sociedad. Zbyt wąska na trzy fronty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?