Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr No właśnie odnalazł się tylko u Xaviego, i to też tak średnio. Widać było, że brakuje mu przestrzeni. A styl? Jakoś nie widzę Barcelony grającej z kontrataku jak Real Mourinho, a to właśnie idealne warunki dla Dembele czy Nico
2
@Kgorecki2500 Bałkany są jak Łódź. Najprościej byłoby wszystko zaorać i zbudować od nowa.
0
@Emhyr ale to jest zawodnik, o profilu którego potrzebujemy. Typowy lewoskrzydłowy, z zejściem do środka i umiejętnością gry 1 vs 1.
Nico Williams dużo bardziej bazuje na szybkości, a przy stylu gry Barcy może nie mieć tak wiele miejsca i okazji, by z niej korzystać
0
@Encore Okradli Gordona z dwóch wygranych
0
@Sulimo Z trybun wyglądali jeszcze gorzej
0
@kanver_ Bayern jak zobaczy Barcelonę to się zamieni w Brazylię z 2002 roku.
Niech awansuje Lazio i zagra z nami w 1/4
0
@FcPortoFan1999 no w Białej części Łodzi to raczej nikt zadowolony nie jest. Każdy najchętniej wywiózłby pół drużyny na taczce z trenerem i zarządem na czele
0
@FcPortoFan1999 Hans-Dieter Flick
0
@DonAndresFCB
1. Guardiola
2. Valverde
3. Enrique
4. Vilanova
5. Xavi
6. Koeman
7. Tata
8. Setien
Jedyne nad czym można się zastanawiać , to 2. miejsce - czy Lucho, czy Ernesto. Enriwue osiągnał więcej z klubem, ale patrząc przez przyzmat całej kariery, mam wrażenie że to Valverde jest lepszym fachowcem.
0
@Bernard777 A w pucharach graliby jeszcze Widzew i ŁKS. Ale liczy się poziom sportowy, więc wszystkie 3 kluby zamiast pucharów będą miały pierwszą ligę
0
@FCB24 nie, to nie był głupi ruch. Problem w tym, że Holiday trafił do Bostonu
0
@jakub1906 na pewno jeszcze w niedzielę będzie skakał, chyba że się połamie na amen
0
@macio_944 POV: Wjeżdża Bethesda i ogłasza TES VI
0
@Salchent Sędziego
0
@Colin94 * że wpisanie kodów do GTA czyni Cię informatykiem
1
@FutureFCBarcelona za stara dla Di Caprio, Bellucci miała wtedy więcej niż 25 lat
3
@kulek22 nie, Archipelag GUŁag
@JimMorrisonFCB opozycja w Rosji jest i to względnie silna. Problem w tym, że tylko w miastach takich jak Moskwa czy Petersburg. Protesty nigdy nie wyjdą poza ich granice i łatwo je schować pod dywan
0
@MESSIah16 Leao i Wirtza
1
@michal26 jeszcze coś czuję powrót Hakimiego, być może nie w tym roku, ale niedługo
0
@Herato za mocna drużyna. Masz przykład Golden State Warriors w NBA. Durant i Curry indywidualnie mocno stracili na wspólnej grze. Nawet pomimo sukcesów drużyny i de facto stworzenia najlepszej ekipy w historii
0
@kanver_ i dlatego nikt z nich długo nie zagrzeje miana GOATa. Byli jak Magic Johnson i Larry Bird w NBA. A potem pojawił się Jordan…
1
@Roobo Efekt Trumpa? Francja ma większy arsenał nuklearny od Chin. Atak na Francję to spektakularne samobójstwo.
Mogliby wydawać i 0.5% PKB, bo nikt nie jest na tyle szalony, by igrać z 3 mocarstwem nuklearnym
0
@Arden Tuchel, De Zerbi
0
@LM10GOAT Złośliwi by powiedzieli, że to najlepsza akcja Lewandowskiego w tym sezonie
2
@Emhyr Czyli klasycznie:
- Nasser, odchodzę.
- Kylian, 50 milionów na rok
- To postanowione
- 70
- 90, telefon od prezydenta i 10 dla brata
- Przyjdź jutro podpisać umowę
0
@BorzyKrzys Dziwi mnie czemu nie przyszedł jeszcze Liverpool, City czy Arsenal i nie rzucił 120 milionów za Barellę.
2
@Pawel13sz Franz Smuda. Zna niemiecki, nie będzie bariery językowej
0
@Cobra303 Póki co, to chyba Arteta. Postawił Arsenal na nogi, ale i koncertowo spieprzył mistrzostwo. 5 rok na ławce, Puchar Anglii i 2 Tarcze Wspólnoty
0
@mekston ale ktokolwiek by nie wyszedł z tej grupy, pewnie dałby radę RSSS, a dwumecz z BVB czy PSV byłby wyrównanym
1
@mekston żadne raczej, to PSG wygląda równie słabo co Barcelona.
Problem w tym, że wyszła wąska kadra Sociedad. Zbyt wąska na trzy fronty