0

@mekston Chodziło o rewanż z Ajaxem, rewanż w wyniku którego Real odpadł ;)

@BORO_12 Ale taki przepis istnieje i należy brać to pod uwagę.

0

@P33ck Del Piero > Ronaldinho.

Biorąc pod uwagę sezon 2005/2006 w przypadku Włocha i 2001/2002 w przypadku Ronaldinho

0

@BORO_12 @FCBMati @PatrychoO Podobna sytuacja miała miejsce z Ramosem. Wprawdzie w rozgrywkach LM, ale jednak.

Po pierwszym meczu z Ajaxem w sezonie 18/19, Ramos przyznał się że celowo się wykartkował w związku z czym nie tylko nie zagrał w rewanżu, ale także opuścił pierwszym mecz kolejnego sezonu.

Taki przepis na pewno istnieje i może zostać wykorzystany. Nie sądzę jednak, że do tego dojdzie. Po pierwsze El Clasico lepiej się sprzeda z Lewandowskim, a po drugie ciężko udowodnić, że Lewandowski celowo się wykartkował.

0

@Emhyr jest, tylko statystyki które przytaczasz są wybiórcze z wybranych lat.

Te kilkadziesiąt lat temu też zdradzały się lata bez śniegu i ciepłe zimy. Jeżeli by odpowiednio dobrać lata i miesiące, moglibyśmy dojść do wniosku że nie ma żadnego globalnego ocieplenia.

0

@RoberDzik Polska - Szwajcaria

3

@Emhyr ahh, świetne zestawienie. Wzięto JEDEN rok zsumowano temperatury i policzono średnią...

A pewnie February 1939 względem February 1940 był na + 8-10

0

@4drian0 herb jest git, tylko numer w drugą stronę

0

@Criss18Barca Antyfutbol? Chłop chyba nie oglądał nas na mundialu XD

1

@Adriano99 @Kinginiesta już nie macie co czekać, wszedłem o 14:20, udało mi się dodać nawet bilet do koszyka,ale cały czas odrzucało płatność. Podejrzewam,że ktoś te bilety kupił wcześniej

0

@lntrowertyk Weź dysk 1 TB, dopłata 700 zł jest absurdalna. A tak to konfiguracja sensowna, choć pewnie samemu składając urwałbyś kilka stówek. Dodajesz do koszyka komponenty, a potem wybierasz usługę złożenia.

1

@QQL5 tak. Zastanawiam się nad biletem na Austrię lub Francję.

0

@michal26 W czym Walia jest gorsza od Czech albo Albanii?

Są wyżej w rankingu FIFA (29 miejsce, Czechy są 40, a Albania 64) ich kadra jest też warta więcej (175 milionów, Czechy 150, a Albania 125). To nie jest Walia z 2016, ale to wciąż drużyna która grała w 1/8 na Euro 2021, i na mundialu w Katarze.

Już bez Bale'a, ta Walia pokonała Chorwację

0

@QQL5 First come, first served czyli kto pierwszy ten lepszy

PS: Dziś są dla Ukrainy i Gruzji. Zastanawiam się jak wpuściło Cię do kolejki, bo ja nigdzie nie widzę takiej opcji.

0

@michal26 to było po stałych fragmentach gry. Z akcji nie potrafili wykreować nic. A w meczach z Czechami, czy Albanią jak tylko rywal przekraczał połowę to był pożar.


Nie był to wybitny mecz, ale nasz najlepszy od czasów mundialu, a może i od barażu ze Szwecją. Efekt był podobny jak w meczu z Meksykiem, ale styl choć pozostawiał wiele do życzenia to jak dla mnie był lepszy.

1

0

@QQL5 W portalu mam napisane, że bilety na Polskę od jutra od 14:00

0

@michal26 Ile Walia miała sytuacji z gry? 0

Odnosząc to do poprzednich meczów, gdzie każde przejście rywala na naszą połowę kończyło się sytuacją to postęp jest wyraźny. W czym moim zdaniem pomógło głównie zagęszczenie w środku pola. Bo nawet te straty które miał Piotrowski czy Kiwior nie kończył się sytuacjami. Zawsze ktoś był i zdążył z asekuracją.

0

@michal26 widać poprawę. Może nie z przodu, ale z tyłu na pewno, a przede wszystkim w środku pola. Nie dopuszczamy rywali do tyłu sytuacji

Jest dużo lepiej niż było na jesieni.

0

@clyde będzie można, ale przez Google Pay, nie ich aplikację

0

@Emhyr może przewrotką strzelać?

2

Dzwońcie do Laskowskiego. Potrzebne klątwy na karne

1

@Sulimo Będzie wprost przeciwnie. Awansujemy, Probierz i Kulesza będą noszeni na rękach, balonik przed Euro pompowany,a tam klasycznie 0-3 z Holandią, 0-5 z Francją i na koniec jakieś 1-1 z Austrią

1

@Popitek12 Abby Anderson z TLOU II

3

@Hosh to ja znałem odmianę o faraonach w Egipcie:

Rosjanie i Amerykanie odkrywają grób faraona. Jeden z Rosjan mówi:
- To jest Ramzes XIII
Amerykanie odpowiadają:
- Skąd wiesz?
- Sam się przyznał

@MesQueUnClub96 chyba musisz poczytać o historii XX wiecznej Rosji i Związku Radzieckiego

0

@tomek8756 niedobry. Typowe boomerskie podejście, w stylu kiedyś to było, a teraz to nie ma.

Zamiast zakazywać, należy edukowac, jak korzystać z takich portali.

21

@tomek8756 wycofajmy obowiązek zdawania matury...

Oh wait, przecież go nie ma.

0

@MesQueUnClub96 Za nikogo nie wejdą do Top 10. Dwie wygrane ciężko im będzie odrobić, szczególnie że terminarz Warriors nie jest specjalnie trudny.

I też trzeba patrzeć przez palce na formę Rockets. 9-1 zrobione na czterech winach ze Spurs i Wizards

0

@Sinirsey PS pod exclusivy.

2

@FcPortoFan1999 Nie mówię że nie, ale chodzi o fakt, że Karaś startuje głównie na dystansach X-krotnego IronMana.

To trochę tak jakby ktoś bił rekordy świata na dystansie podwójnego maratonu, albo jakby zrobić podwójny Tour De France.

1

@barcanawieki Portugalia, Włochy, Hiszpania/Szwajcaria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?