Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Chodziło o rewanż z Ajaxem, rewanż w wyniku którego Real odpadł ;)
@BORO_12 Ale taki przepis istnieje i należy brać to pod uwagę.
0
@P33ck Del Piero > Ronaldinho.
Biorąc pod uwagę sezon 2005/2006 w przypadku Włocha i 2001/2002 w przypadku Ronaldinho
0
@BORO_12 @FCBMati @PatrychoO Podobna sytuacja miała miejsce z Ramosem. Wprawdzie w rozgrywkach LM, ale jednak.
Po pierwszym meczu z Ajaxem w sezonie 18/19, Ramos przyznał się że celowo się wykartkował w związku z czym nie tylko nie zagrał w rewanżu, ale także opuścił pierwszym mecz kolejnego sezonu.
Taki przepis na pewno istnieje i może zostać wykorzystany. Nie sądzę jednak, że do tego dojdzie. Po pierwsze El Clasico lepiej się sprzeda z Lewandowskim, a po drugie ciężko udowodnić, że Lewandowski celowo się wykartkował.
0
@Emhyr jest, tylko statystyki które przytaczasz są wybiórcze z wybranych lat.
Te kilkadziesiąt lat temu też zdradzały się lata bez śniegu i ciepłe zimy. Jeżeli by odpowiednio dobrać lata i miesiące, moglibyśmy dojść do wniosku że nie ma żadnego globalnego ocieplenia.
0
@RoberDzik Polska - Szwajcaria
3
@Emhyr ahh, świetne zestawienie. Wzięto JEDEN rok zsumowano temperatury i policzono średnią...
A pewnie February 1939 względem February 1940 był na + 8-10
0
@4drian0 herb jest git, tylko numer w drugą stronę
0
@Criss18Barca Antyfutbol? Chłop chyba nie oglądał nas na mundialu XD
1
@Adriano99 @Kinginiesta już nie macie co czekać, wszedłem o 14:20, udało mi się dodać nawet bilet do koszyka,ale cały czas odrzucało płatność. Podejrzewam,że ktoś te bilety kupił wcześniej
0
@lntrowertyk Weź dysk 1 TB, dopłata 700 zł jest absurdalna. A tak to konfiguracja sensowna, choć pewnie samemu składając urwałbyś kilka stówek. Dodajesz do koszyka komponenty, a potem wybierasz usługę złożenia.
1
@QQL5 tak. Zastanawiam się nad biletem na Austrię lub Francję.
0
@michal26 W czym Walia jest gorsza od Czech albo Albanii?
Są wyżej w rankingu FIFA (29 miejsce, Czechy są 40, a Albania 64) ich kadra jest też warta więcej (175 milionów, Czechy 150, a Albania 125). To nie jest Walia z 2016, ale to wciąż drużyna która grała w 1/8 na Euro 2021, i na mundialu w Katarze.
Już bez Bale'a, ta Walia pokonała Chorwację
0
@QQL5 First come, first served czyli kto pierwszy ten lepszy
PS: Dziś są dla Ukrainy i Gruzji. Zastanawiam się jak wpuściło Cię do kolejki, bo ja nigdzie nie widzę takiej opcji.
0
@michal26 to było po stałych fragmentach gry. Z akcji nie potrafili wykreować nic. A w meczach z Czechami, czy Albanią jak tylko rywal przekraczał połowę to był pożar.
Nie był to wybitny mecz, ale nasz najlepszy od czasów mundialu, a może i od barażu ze Szwecją. Efekt był podobny jak w meczu z Meksykiem, ale styl choć pozostawiał wiele do życzenia to jak dla mnie był lepszy.
1
@QQL5 Tickets/Hospitality i po naciśnięciu na flagę Polski, albo w FAQ
https://support.tickets-euro2024.uefa.com/hc/en-us/articles/13232715314716-I-am-supporting-Poland-How-can-I-get-tickets
0
@QQL5 W portalu mam napisane, że bilety na Polskę od jutra od 14:00
0
@michal26 Ile Walia miała sytuacji z gry? 0
Odnosząc to do poprzednich meczów, gdzie każde przejście rywala na naszą połowę kończyło się sytuacją to postęp jest wyraźny. W czym moim zdaniem pomógło głównie zagęszczenie w środku pola. Bo nawet te straty które miał Piotrowski czy Kiwior nie kończył się sytuacjami. Zawsze ktoś był i zdążył z asekuracją.
0
@michal26 widać poprawę. Może nie z przodu, ale z tyłu na pewno, a przede wszystkim w środku pola. Nie dopuszczamy rywali do tyłu sytuacji
Jest dużo lepiej niż było na jesieni.
0
@clyde będzie można, ale przez Google Pay, nie ich aplikację
0
@Emhyr może przewrotką strzelać?
2
Dzwońcie do Laskowskiego. Potrzebne klątwy na karne
1
@Sulimo Będzie wprost przeciwnie. Awansujemy, Probierz i Kulesza będą noszeni na rękach, balonik przed Euro pompowany,a tam klasycznie 0-3 z Holandią, 0-5 z Francją i na koniec jakieś 1-1 z Austrią
1
@Popitek12 Abby Anderson z TLOU II
3
@Hosh to ja znałem odmianę o faraonach w Egipcie:
Rosjanie i Amerykanie odkrywają grób faraona. Jeden z Rosjan mówi:
- To jest Ramzes XIII
Amerykanie odpowiadają:
- Skąd wiesz?
- Sam się przyznał
@MesQueUnClub96 chyba musisz poczytać o historii XX wiecznej Rosji i Związku Radzieckiego
0
@tomek8756 niedobry. Typowe boomerskie podejście, w stylu kiedyś to było, a teraz to nie ma.
Zamiast zakazywać, należy edukowac, jak korzystać z takich portali.
21
@tomek8756 wycofajmy obowiązek zdawania matury...
Oh wait, przecież go nie ma.
0
@MesQueUnClub96 Za nikogo nie wejdą do Top 10. Dwie wygrane ciężko im będzie odrobić, szczególnie że terminarz Warriors nie jest specjalnie trudny.
I też trzeba patrzeć przez palce na formę Rockets. 9-1 zrobione na czterech winach ze Spurs i Wizards
0
@Sinirsey PS pod exclusivy.
2
@FcPortoFan1999 Nie mówię że nie, ale chodzi o fakt, że Karaś startuje głównie na dystansach X-krotnego IronMana.
To trochę tak jakby ktoś bił rekordy świata na dystansie podwójnego maratonu, albo jakby zrobić podwójny Tour De France.
1
@barcanawieki Portugalia, Włochy, Hiszpania/Szwajcaria