0

@MesQueUnClub96 ktoś liczył tą małą tabelę?

Suns i Pelicans przegrywają wszystko, Kings wygrywaja z Suns i Pelicans, ale przegrywają z Portland, a Warriors i Lakers wygrywają wszystko do końca.

Wówczas cała 5 ma bilans 47-35 XD

3

@Criss18Barca to nie był wyjazd, tylko mecz na neutralnym terenie.

Na prawdziwym wyjeździe wcześniej strzeliliśmy 3 gole w 2015, w ćwierćfinale z PSG

1

@tbas patrząc na ostatnie mecze Sergiego, z pełną nadzieją i bez ironii można powiedzieć: "prowadź kapitanie"

0

@Szklaner klienta raczej nie będzie obchodziło czy to BLIK czy jakiś inny KLIK. Ważne że działa. Jeśli ktoś urośnie, może uznać że po co ma się dzielić technologią i zyskiem z konkurencją, a lepiej i taniej wyjdzie stworzyć wszystko od nowa

0

@Szklaner No oczywiście że tak. Jeśli produkujesz szklanki, a Twój biznes się rozwija to naturalne że szukasz dalszych inwestycji i zwiększenia zysków. A zakup floty samochodów do ich transportu, na pewno by się zwrócił w dalszej perspektywie.

I owszem, nad Blikiem pracowało wiele deweloperów z różnych banków. Sam obecnie pracuję z jednym z nich, stąd znam trochę kulisy powstania tego projektu.

I skoro rozeszło się o kasę, to niewykluczone że stanie się tak ponownie. Jakieś banki urosną, będą chciały więcej wyciągać z Blika, reszta się nie zgodzi i powstaną dwa niezależne systemy. Ten scenariusz jest naprawdę możliwy

0

@kubix05 To raczej mem z cyklu:

"Kiedyś to nie było czasów"

0

@HighestInTheRoom Nie spodziewałem się tutaj hiszpańskiej inkwizycji

0

@Szklaner tylko tak jak zauważył @ferdas_rawa , BLIK powstał po to, żeby banki uniezależniły się od zewnętrznych systemów Visy, czy MasterCarda. Także stworzenie BLIK2 wcale nie jest wykluczone.

Nie chodziło wprawdzie o względy związane z utrzymywanie systemu, a o kasę. Z BLIKa Nie trzeba płacić prowizji nadawcom kart.

0

@P33ck 4 najgorsze drużyny w lidze? Maks 6 punktów

2

@Sinirsey Aj wielki Del Piero. Nie będzie arivederci. Forza Italia do Berlina

1

@Pawlak1992 to już klasyk, był jeszcze odcinek z polskiej ligi:


0

@Encore mecz Denver-Minnesota rozstrzygnie.

0

@TR3YWAY taki gość w obecnej sytuacji finansowej klubu to skarb. Nie marudzi, że siedzi na ławce i dodatkowo obskoczy kilka pozycji. Poza tym, ktoś z doświadczeniem też się przyda.

Jeśli będzie zarabiał mało, to na pewno dobry pomysł.

0

@Kgorecki2500 Łódź jak zawsze wszyscy mają w dupie i dalej nie ma wyników

4

@Emhyr Związek Radziecki chciał udowodnić, że ich obywatele są mądrzejsi niż obywatele państw zgniłego kapitalistycznego zachodu.

Nie można było tego zrobić pod kątem technologii, czy poziomu życia, więc postawiono na szachy. Były sukcesy, płynęła kasa i ludzie zaczęli się interesować. Dość powiedzieć, że od II wojny światowej do upadku ZSRR, tylko raz ktoś spoza ZSRR wygrał tytuł mistrza świata (Fischer w 1972 roku)


PS: Albo ten ranking jest stary, albo jest z dupy. Bo obecnie najmocniejsze są Indie

1

@Kgorecki2500 Wladca Pierścieni:
Prolog z narracją Galadrieli (Cate Blanchett)

0

@Lionel_Messi10 Messi i Di Maria nie lubią tego

1

@Kgorecki2500 Francja rok 1939, koloryzowane

2

@Rl9k1nG przesiadłem się na iOS po kilku latach na Androidzie. O przesiadce zdecydowało to, że pracuję jako programista na Androidzie.

Mając dosyć rzetelne i aktualne porównanie, używając prywatnie iOSa, a w pracy Androida uważam że to ten drugi jest minimalnie lepszy.

Android ma więcej możliwości personalizacji i funkcji, co sprawia że możesz dostosować go lepiej do swoich potrzeb. Na iOS brakuje mi chociażby edytowania czasu drzemki. W drugą stronę, ciężko znaleźć coś takiego.

Słyszałem argumenty, że aplikacje na iOSie działają lepiej. Ale to nieprawda, a przynajmniej nie w pełni. Messenger może i faktycznie działa lepiej, ale nie ma dymków czatu. Z kolei aplikacje Google'a takie jak Chrome, YT, czy Gmail działają zdecydowanie lepiej na Androidzie.

Reasumując ten mój długi wywód, różnica między tymi systemami bardzo mocno się zatarła i będą zacierać się dalej, patrząc na politykę UE. Wybór to kwestia własnych preferencji lub po prostu czystej ciekawości.

3

@AFA jak na Smudę to i tak dobrze.

Nie powiedział nic o Czechosłowacji, o Związku Radzieckim, ani też o tym że rywale chuja grają

0

@Monegros A zamachy Hamasu to nie część wojny? Izrael zagarnął sobie ziemie historycznie i etnicznie należące do Palestyny i społeczności arabskiej. Wystarczy powiedzieć, że Arabowie odegrali kluczową rolę w pokonaniu Imperium Osmańskiego podczas pierwszej wojny światowej, za co obiecano im stworzenie państwa. Faktycznie powstał Brytyjski Mandat Palestyny, ale zamiast być przeznaczonym dla Arabów to przede wszystkim wspierał osadnictwo Żydowskie. W związku z tym, w poprzednim stuleciu wybuchało kilka konfliktów, z których Izrael wychodził obronną ręką. Po czasie podpisywano zawieszenie broni i po kilku latach konflikt pojawiał się na nowo.

Dlaczego Palestyna nie odetnie się od Hamasu? Bo byliby bezbronni. Palestyna to kraj dużo biedniejszy od Izraela, bez szans na odzyskanie swoich ziem i rozbudowę armii. Działalność terrorystyczna, czy partyzancka jest prostsza w organizacji i przede wszystkim tańsza.

0

@Monegros Powstanie Warszawskie nie polegało na atakowaniu Niemców? Cały ruch oporu nigdy nie robił żadnych akcji przeciwko Niemcom?

Hamas zaatakował niewinnych ludzi na festiwalu, więc wymordujmy niewinnych cywilów w Palestynie. Logiczne

0

@Monegros Świetne. Zgodnie z tym co mówisz naziści nie popełnili żadnej zbrodni wojennej, niszcząc Warszawę po powstaniu. Cierpliwość im się skończyła.

Serbowie, w trakcie wojny z Chorwacją też nie popełniali żadnych zbrodni. Po prostu skończyła im się cierpliwość do takich narodów jak Bośniacy i Chorwaci.

1

@Destroyer_of_Worlds przestańmy nazywać to wojną z terroryzmem. Taka wojna polega na zwiększeniu bezpieczeństwa poprzez wprowadzanie nowych procedur, czy też inwigilację obywateli (w skrajnych przypadkach).

A Izrael wali rakietami w cywili. Tu nie chodzi o walkę z terroryzmem, tylko o wymordowanie jak największej ilości rdzennych mieszkańców Palestyna, tak aby potem samemu osiedlić ich tereny.

1

@Emhyr od tego sezonu będzie inaczej bo awansowaliśmy w rankingu + zmieniają LM

1

@HighestInTheRoom Ale by chodził taki Son na lewym skrzydle w Barcelonie

30

@Lionel_Messi10 Na miejscu 8 liga duńska, a holenderskiej nie ma nawet w Top 10. Fajny ten ranking

0

@BISHBASHBOSH Z prostej przyczyny. Dużo silniejszą więź, każdy z nas ma z reprezentacją niż z klubem. Czy wolałbyś by Polska zdobyła mistrzostwo Europy, czy Barcelona LM?

No właśnie. I teraz kibiców można podzielić na 2 grupy. Jedni widzą problemy dookoła kadry, inni widzą go w Lewandowskim. Bo w kadrze strzela mniej i dodatkowo nie pomagają wypowiedzi na konferencjach.

Wszystko co Lewandowski osiągnie w klubie jest dla nich nieważne. Bo w kadrze nie potrafi zrobić tego samego. A gdyby był tak dobry to wygrałby sam to Euro, jak Ronaldo w 2016.

8

@mordini123 A co z numerem 88?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mekston wtedy trenerem był Solari. Mourinho skończył przygodę w Realu 12/13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?