0

Zjawiskowa połowa Rashforda. Najpierw strzelił gola sezonu a potem kopnął się o własne nogi mając dwie setki

1

A już tak na serio, kolejny argument by przejść na 60 minut z zatrzymywanym czasem

5

@norbi77 Koniec meczu jest jak sędzia gwiźdnie

0

@AmigoBlancos Nie, po co. To wszystko wina sędziego. Tak samo jak strata Barcelony. Że niby wystarczyło wygrać z Granadą i nie skompromitować się z Villarrealem?

0

@Essos Bellingham, Salah, Wirtz, Lautaro

0

0

@maroon Więc idealnie by wprowadzić w błąd przeciwnikow

1

@FcPortoFan1999 odpadli z LM w kwietniu. Trzeba się cofnąć do sezonu 03/04, gdzie w lutym odpadli z Alemannia Aachen z Pucharu, a w marcu z Realem z LM. Dodatkowo po 24 kolejkach mieli 9 punktów straty do Werderu

0

@FcPortoFan1999 *1 bo zwycięstwa z ŁKSem nie powinny się liczyć

1

@Kgorecki2500 Ale by siadł myśliwiec PZL Bażant

0

@FcPortoFan1999 Piast miał 13 remisów, Ruch 12

Ale wygląda na to że Niebiescy postanowili wreszcie wygrać mecz z poważną drużyną

4

@MESSIah16 kara śmierci to znak, że państwo sobie nie radzi z utrzymaniem porządku. Nie ma żadnego przełożenia na zwiększenie bezpieczeństwa i daje prawo do nadużywania władzy.

Dożywocie i niech pracują na chleb.

0

@Sulimo i tak będzie remis

0

@mekston mecz weekendu? Już nawet dzisiejsze derby Remisu w Ekstraklasie są ciekawsze

0

@michal26 tak działa agresywny marketing. Sprzedajesz jakiś towar poniżej swojej wartości, bo ludzie przyjdą i kupią coś jeszcze po cenie na której zarobisz dużo więcej.

Możesz sobie pozwolić żeby stracić 20 gr na kilogramie mąki, jeśli zarobisz 30 gr na kazdym jajku

3

@MesQueUnClub_87 Pixel 8/S23/S24

0

@FcPortoFan1999 Pogoń to zdecydowany numer 4 przed sezonem. Dopóki nie wygrają nie będzie niespodzianki

1

@FcPortoFan1999 Pogoń raczej była

0

@NeroTFP1 to jest plan na biznes. Budujesz schron i potem wynajmujesz na pokoje studentom albo Ukraińcom

1

@MadafakinGuy nie mieliby. Zdrowe GSW z Durantem było poza zasięgiem kogokolwiek

0

@HighestInTheRoom już bez przesady. Nie każdy musi być jak Szpakowski czy Twarowski i przy każdej bramce wydzierać się w niebogłosy.

Tomasz Włodarczyk to akurat najlepszy komentator jakiego mają.

1

@Sulimo Dodaj jeszcze ŁKS, który najpierw zbankrutował, zaczął od IV ligi, zrobił awans do Ekstraklasy w 5 lat i okazało się że kadra za slaba

Spadli z hukiem, naściągali piłkarzy i niektórzy z nich rozwiązali kontrakt z winy klubu. A dodatkowo, co roku byli na granicy bana od FIFA


I Wisłę Płock, która w czasach pandemii wydawala na pensje 120% budżetu klubu

Biznes po polsku.

0

@ToWinaSedziego miałby w pokoju plakat Tango 78? Jak jego rodzice mieli wtedy pewnie z 5 lat?

Może pokój jego, ale rekwizyty na pewno Adidasa

0

Pena nie jest zły jako drugi bramkarz. Cała obrona dawały regularnie ciała, ale to zawsze bramkarz obrywa najmocniej. Tak było i z Ter Stegenem za Koemana.

Nie kombinujmy, zostawmy Peńę i dawajmy mu grać w Pucharze Króla.

0

@gumaz Gdyby powiedział, że wojna nie wybuchnie, nikt by go nie słuchał

0

@JordiAlbion XD Co takiego wydarzyło się w 672 roku? A i 1348 mocno naciągane z dżumą.

0

@msbigd tymczasem genialni pomocnicy Barcelony, tacy jak Pedri i De Jong, będący gwarancją jej przyszłości wciąż nie potrafią być tak decydujący jak Kroos i Modrić

2

@msbigd Gówno prawda. Z reguły na sędziów narzeka ta drużyna, która gra poniżej oczekiwań.

Tak było z Realem w zeszłym roku i tak jest z Barcelona w tym. A chciałbym zauważyć, że wystarczyło tylko nie sfrajerzyć u siebie z Realem i wygrać oba mecze z Granadą. Sytuacja byłaby totalnie inna.

1

To kiedy Papszun przychodzi za Runjaicia?

0

@Kubusek^^ dokładne tak. Bo trzeba dograć terminarz ligowy i wszystko zależy od par. Przykładowo, jeśli awansują tylko dwa kluby z Włoch: Inter i Lazio, UEFA spróbuje rozłożyć ich mecze na różne dni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?