0

Zaraz się okaże że mistrzostwo Polski zdobędzie Jan Urban z Górnikiem Zabrze

2

@Herato Shaqiri i bramka pewnie na Euro z Polską

0

Gramy dużo lepiej, gdy na boisku nie są razem Pedri i Gundogan.

0

@gontex Raczej nie. Nie widzę opcji płacenia tym zegarkiem, co spokojnie znajdziesz w tej cenie

0

@SuperPatsonFCB Ale grają w Lidze Europy. I choć może nie jest to tak prestiżowy tryplet, to wciąż tryplet.

0

@Encore a co jak Alonso też zdobędzie tryplet?

1

@AmigoBlancos Pogoń-ŁKS to mecz pułapka.

Pogoń świetny start
ŁKS wygląda jeszcze gorzej niż jesienią
ŁKS 0 punktów na wyjazdach
ŁKS z nowym trenerem

Wszystko wskazuje na Pogoń. Poza logiką Ekstrklasy, która mówi że Pogoń ten mecz przegra, a potem braknie im tych punktów do mistrzostwach.

0

@Pedri16Future Barcelonie nie pomoże, ale oby utrzymał formę do marcowych baraży

1

@mkord Soucek odszedł w jakim wieku? Zestaw sobie też wyniki finansowe Amici z J&T (60% w Sparcie). To kwestia zarządzania i przede wszystkim analizy rynku wewnętrznego. U nas zwykle obiecujący zawodnicy z klubów 5-15 jadą za granicę, w Czechach trafiają do Top 3

1

@mkord XD. Lech, czy Legia do biednych nie należą. O Rakowie nie wspominając. Mają i mogą, tylko wolą wziąć 5 milionów od razu niż 15 po roku.

I to jest błędne koło: Lech po jednym dobrym sezonie sprzedaje Skórasia, następnie robi transfery, ale nikt się nie sprawdza. Szybki Eurowpierdol w pucharach i trzeba sprzedawać by spiąć budżet.

0

@mkord jak nie będzie sprzedawać zawodników po dobrym roku za granicę

1

@shahman jakby powiedział, że jest aktywiszczem klimatycznym to by jeszcze nagrodę dostał

1

@MateS no właśnie niczym i to jest problem

Gramy trochę w myśl zasady:
"Byle na 0 z tyłu, a z przodu to zawsze coś wpadnie"

0

@Bobo25 kilka dobrych lat - grudzień 2022, a Alves skończył grę dla Barcy w czerwcu tego samego roku.

I oczywiście, że jedno ma związek z drugim. Jako instytucja - klub nie możesz bowiem oddzielić kariery piłkarskiej od tej poza piłkarskiej. To, co zawodnicy robią poza boiskiem też ma wpływ na postrzeganie klubu w mediach.

Nie jesteś w stanie wykreślić Alvesa z historii klubu. Ale możesz się nim nie chwalić. Możesz odciąć się i choćby wywalić jego zdjęcia z muzeum, aby żaden z nowych kibiców nie utożsamiał klubu z gwałcicielem. I to bez wątpienia należy rozważyć.

0

@Bobo25 zestawiłeś gwałt z kreatywną księgowością. Co następne? Morderstwo z przekroczeniem prędkości?

1

@Herato Dwa razy nie.

Nie możesz przewidzieć wszystkich zachowań z góry. Ale nie wyobrażam sobie, żeby Dani Alves był traktowany z honorami, siedział obok prezesa w loży czy był ambasadorem klubu.

To nie jest przypadek Ronaldinho, który trafił do więzienia za fałszywy paszport. Alves został uznany za winnego gwałtu, i jakakolwiek forma wsparcia go byłaby brakiem szacunku wobec kobiet, a szczególnie wobec kobiecej drużyny Barcelony.

1

@Zoker
1) Raphinha
2) Son

0

@Emhyr Klopp do ŁKSu

1

@FcPortoFan1999 Wróci Kaziu Moskal, awansujemy, potem znowu w Ekstraklasie słabe wyniki i go zwolnią. Cykl życia ŁKSu będzie zachowany. To jest to DNA

0

Arnautovic wyprawia w tym meczu to, co Lukaku w finale LM

3

Bilbao wywali Gironę z LM na koniec sezonu

1

@PatrykBarca Jeśli coś zweryfikowało Kakę to kontuzje. Argument o lepszej lidze też z dupy, bo to Serie A była wtedy prawdopodobnie najmocniejszą ligą świata (do 2006 roku i Calciopoli)

@wojopancer zdecydowanie Kaka. Neymar był najlepszy na świecie w październiku listopadzie 2015 roku, Kaka w 2007.

No i finał LM 2005 - chyba najlepszy występ indywidualny zawodnika w finale LM w historii, a na pewno w jednej połowie.


1

@Popitek12 Koeman. Dostawał od każdego z Topu

0

@Korsain przynajmniej skończy się wystawianie Araujo na PO

0

@TheNekro94 ale ile asyst mieli… Porównajmy sezony mistrzowskie:
Sezon 15/16 w lidze:
Messi 16
Neymar 12

Sezon 22/23:
Dembele 7
Raphinha 7

Do tego dochodzi też Prime Alba, który zawsze te 5 asyst dorzucał.

0

@inFamous sprzedają wszystkie prawa - prawdopodobnie od następnego sezonu UEL i UECL przejmie Polsat, Bundesligę i Premier League Canal+ (przy czym tu może jeszcze jeden sezon). Również sezon 2025 w F1, powinien trafić do kogoś innego.

0

@FcPortoFan1999 już był, i to dwa razy.

ŁKS Łódź - Ruch Chorzów

0

@urbipl Czy zmiana? Postawa w polityce zagranicznej PO jest proniemiecka, a PiSu była proamerykańska. PO przedkłada stosunki wewnątrz UE, ponad te w NATO, podczas gdy PiS robił odwrotnie.

I bardzo dobrze. Bo jak pokazał wrzesień 1939, najgorsze co może być to balansowanie między potęgami.

1

@Popitek12 Ajaxu, Barcelony lub Benfici

0

@Emhyr Ale to wciąż przekłada się na około 0.5 G+A na mecz w przypadku Dembele, zarówno w Barcelonie, jak i w PSG. Liczby które są bardziej zbliżone do Raphinhi, niż do Neymara.


A co do gry z kontry Bilbao - nie chodzi o to, że parkujesz autobus i laga na skrzydło. Bardziej o umiejętność szybkiego przechodzenia z obrony do ataku, stąd podałem przykład Realu Mourinho, który choć zapamiętany jest właśnie z kontr to częściej jednak dominował rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?