0

@NeroTFP1 to dalej nic nie mówi. Nie chce mi się wierzyć, by tenis był w stanie wygenerować połowę tego co piłka nożna. Oglądalność meczów reprezentacji jest 2-3 razy większa niż meczów Świątek czy Hurkacza w wielkich szlemach. Dodatkowo dodajmy natłok meczów piłki nożnej, i większą przystepność w godzinach transmisji.

Te dane muszą być absurdalnie zawyżone też z innego powodu:
- oglądalność finału Rolanda Garrosa z udziałem swiatek ~2.4 mln
- oglądalność finału ME siatkarzy ~6.55 mln

Naprawdę tenis generuje 3 razy więcej kasy niż siatkówka?

1

@esem91 ogólnie zagrał dobrze, ale trzeba pamiętać że sędzia mógł kilka razy dać mu drugą żółtą kartkę.

0

@Chucky Simone Inzaghi. A jeśli mamy szukać kogoś bez klubu, to jest Hansi Flick, istnieje też szansa że ktoś zaliczy wpadkę na Euro i pożegna się z kadrą szybko. Mam tutaj na myśli przede wszystkim Spallettiego.

Fajnie by było jakbyśmy po 20 latach zatrudnili jakiegoś trenera, który w tej roli osiągnął w życiu większy sukces, niż w finał pucharu UEFA (oczywiście mowa o sukcesach, na dzień nominacji)

0

@Roobo w pełni się zgadzam. Najbardziej ofensywnym z tych graczy jest De Jong, a gra najniżej. To jedyny z całej trójki, który potrafi zyskiwać przestrzeń z piłką przy nodze.

@partymaker Tu nawet nie chodzi o brak pivota, tylko o zestawienie drugiej linii. Gundogan i Pedri grają w bardzo podobny sposób, brakuje nam piłkarza, który z głębi pola mógłby robić przewagę w ataku. To, co robił w poprzednim sezonie De Jong. Ale teraz jest po prostu za daleko od bramki przeciwnika. Być może rozwiązaniem byłoby cofnąć na "pivota" Gundogana i przesunąć Frenkiego wyżej.

0

@NeroTFP1 Miałem przyjemność pisać maturę w tym cudownym roku.

Wprowadzono przepis, że uczniowie nie mogą opuścić sali w trakcie ostatnich 15 minut (ale tylko w tym czasie, jak ktoś skończył godzinę wcześniej, to mógł wyjść). Miało to zapobiec gromadzeniu się ludzi...

Oczywiście efekt był całkowicie odwrotny, bo zamiast czekać kilka minut na kumpli, czekało się pół godziny...

0

@clyde Real wyciągnął dwóch Brazylijczyków z kapelusza i działa, to Laporta uznał że też tak zrobi.

0

@cules100pro gdyby nie noga Casillasa to Hiszpania nie miałaby MŚ. A przecież ważnymi piłkarzami byli także Ramos, Xabi Alonso, a nawet Arbeloa - pierwszy zmiennik w obronie, co jest szczególnie ważne wobec coraz większych problemów zdrowotnych Puyola

1

@sokot Laporta odkąd został prezesem to tylko gada...

Cały bałagan z Messim, mityczne dźwignie z których nikt nie wie czy wszystkie pieniądze przyszły, czy nie i przede wszystkim niezrozumiałe zarządzanie kadrą, pionem skautingu i sztabem medycznym.

0

@Kitek1640 to już jest zapomniane. Czytanie lektur nie polega na zrozumieniu ich treści, tylko zapamietaniu jak największej liczby szczegółów pod test...

Nigdy nie zapomnę swoich testów z lektur z gimnazjum... Szczytem było jak raz test był dłuższy niż sama lektura (opowiadanie Czechowa), a pytania dotyczyły koloru ciuchów bohatera...

0

@LM10GOAT imponuje? Chłop jedyne co robi to gada od rzeczy odkąd tylko został prezesem...

Najpierw robi szopkę z Messim, potem legendarne dźwignie by sprowadzić Lewandowskiego i Raphinhe, z których w sumie to nawet nie wiadomo czy pieniądze przyszły czy nie...

To co przede wszystkim boli to brak jakiegokolwiek planu na tą drużynę. Dalej nie ma skautingu, bierzemy jeśli ktoś jest dostępny i na niego nas stać. Nieważne, czy pasuje do zespołu. I tak oto mamy samych prawoskrzydłowych i 10 która gra przymusowo po lewej stronie. Kounde ściągany za gruby hajs jako stoper odstaje od Christensena i może grać tylko na boku. I jeszcze sprzedaż Nico, tylko po to by za 3/4 tej kwoty kupić Oriola Romeu...

Ale najważniejsze, że ponarzeka na sędziów. Oczywiście teraz. Jak za dwa tygodnie ktoś nam da karnego z dupy no to będzie sprawiedliwość dziejowa. O takiego prezydenta cules walczyli.

1

@AFA90 obecnie pewnie nie, ale Lahoz miał szanse gdyby lepiej sędziował ćwierćfinał. A wcześniej to myślę, że Undiano Mallenco mógłby dostać finał w 2010, gdyby nie to że Hiszpania szła po tytuł.

0

@Emhyr typical Afcon. Dzisiaj Gwinea Równikowa rozjechała WKS 4-0

1

@norbi77 Beka będzie jakby przeciągnęło się tak długo, aż Duda straci stołek

2

Ależ poziom konkursu w Zakopanem!

19 skoczyło i dwa skoki ponad 140 metrów

4

@Isso89 Polska Szkoła Centrostrzału

2

@Nazio_87 jak przede wszystkim zdjęcia to Pixel 8

0

@hayek @FcPortoFan1999 to tylko jedna strona medalu.

Po pierwsze, mnóstwo zadawanych prac domowych jest kompletnie bez sensu. Zabiera czas i nijak nie rozwija dziecka. Jak wiele różnego rodzaju prac technicznych, tylko po to by wyrzucić je do kosza dwa dni później...

Po drugie, coraz czesciej zdarza się że nauczyciel zada coś, czego nie było na lekcji i potem dorośli/internet muszą tłumaczyć (zestawiam się tutaj ze swoją o 10 lat młodszą siostrą).

No i po trzecie, wiedzy jest ogólnie coraz więcej, program coraz szerszy, więc i prac domowych coraz więcej. A to sprawia, że dzieciaki często spędzają na nauce więcej czasu niż dorośli na pracy. Największym problemem nie jest jednak to, że prace domowe odrabia się godzinę dziennie. Tylko to, że czasem to 15 minut, a czasem 5 godzin. Choć średnia zostanie zachowana.

1

Simeone ma więcej energii niż piłkarze Barcelony...

0

@(L)iBarca jeśli Xavi i Iniesta mogli grać w jednej drużynie, to Messi i Griezmann również

0

@masa11 wgl rozważanie takiej kandydatury, pokazuje jakie wymagania ma Barcelona

Poziom sportowy jest nieważny. Liczy się tylko DNA BARCELONY

Jak już szukamy Włochów, to proponuję Simone Inzaghiego.

1

@Sulimo Cancelo po dwóch miesiącach w samolocie, był lepszy niż po dwóch miesiącach z Xavim XD

0

Mecz z cyklu:
"Pokazaliśmy charakter"

Naprawdę, czekam aż Sergi Roberto powie to w wywiadzie

3

@mekston w przypadku Hurkacza coś takiego jak psychologiczna przewaga nie istnieje.

0

@Strays77 nie kupowałbym biletów na stronach typu viagogo - to bilety od koników, nie masz pewności że prawdziwe.

0

@barcelonaLM 50% że przegra w tiebreaku, 50% że przegra przed

0

Dzisiaj wielki derby w Pucharze... Narodów Afryki - derby Udawanych Gwinei

Gwinea Równikowa - Gwinea Bissau

2

@fart dlatego Indiana musi wejść do II rundy, jeśli chcą przedłużyć Siakama. Ten trade wywraca sporo do góry nogami - Indiana do tej pory była ciekawa do oglądania, ale teraz, po pozbyciu się picków muszą zrobić krok naprzód.

0

@kubaa3 te kwestie są tak oczywiste, że nie ma nad czym głosować - ciężko znaleźć cokolwiek przeciw tym inwestycjom.

Ale ogólnie się zgadzam, jeśli jakaś sprawa jest ważna, referendum to najlepszy wybór. Problem w tym, że to marnowanie kasy, bo i tak nie będzie frekwencji. PiS będzie bojkotował referendum KO, KO będzie bojkotować referendum PiSu, tak jak zrobili to z ostatnim.

1

@FcPortoFan1999 mega głupi ruch. Czemu Legia na to pozwoliła? Mają puchary wiosną, a jakby ograli Molde kwota transferu znacząco by wzrosła.

2

@takisobiektos bardzo ciekawy ruch. Indiana to główny kandydat do 4 miejsca na wschodzie, i myślę że ten trade zwiększa ich szanse na przeciwstawienie się Bucks/Celtics w playoffach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?