0

@Xxxbarca4ever dlatego uwzględniłem też asysty, nie same bramki.

Dodatkowo "granie w 2 polowach" pomaga w takich rankingach. Jest więcej miejsca, i z reguły łatwiej o bramkę. W zeszłym sezonie, albo dwa lata temu, Marco Asensio uczestniczył w akcji bramkowej co ~60 minut, bo zawsze wchodził na końcówki.

0

@FcPortoFan1999 już czekam na to meczycho w niedzielę, o 12:30 ŁKS - Ruch.

4

@matirix20 To nie ma tak, że Intel jest lepszy, albo AMD.

Intel na ogół wydaj się lepszy. Ma te kilka % więcej w grach, czy benchmarkach. Ale AMD wygrywa kulturą pracy i zużyciem energii.

Osobiście uważam, że optymalne połączenie to CPU AMD i GPU Nvidii.

1

@Firestone
Ferran:
6 goli
3 asysty
995 minut
Gol/Asysta co ~ 110,5 minuty

Lewandowski:
9 goli
4 asysty
1484 minuty
Gol/Asysta co ~ 114,2 minuty

To by było na tyle jeśli chodzi o to, czy Ferran faktycznie jest lepszy/stabilniejszy niż Lewandowski. Liczby obu zawodników są bardzo podobne.

1

@Faro może dlatego, że Al Sadd to peryferia futbolu.

Nawet po tym klipie widać, że koordynacja pressingu leży, a odległości między liniami są stosunkowo duże.

1

@Pawci023x no i fajnie :) Zawsze lepiej stawiać na drużyny którym się nie kibicuje. Przegrany kupon zaboli mniej

3

Dostać u siebie 0-4 od rezerw Atalanty...

0

@Compadre Raków awansuje bramkami strzelonymi na wyjeździe (przy takim samym bilansie, nie takiej samej różnicy bramek)

2

Brawo Legia. Spodziewałem się, że dzisiaj Alkmaar wygra, a jutro poleci głowa trenera, pomimo naprawdę dobrej postawy w tej grupie.

Jest awans i teraz pozostaje trzymać kciuki za Sporting

1

@kubix05 bardziej z cyklu "Kiedyś to nie było czasów"

0

@blakkudium a co miał powiedzieć XD

Słuchaj Xavi, odpocząłbym? Chce pewnie osiągnąć 100 bramek w LM, i jest to w zasięgu dzięki takim meczom (zakładam, jeszcze jeden sezon w Barcelonie)

0

Ach, mecz o nic, więc gramy dalej starym Lewandowskim. WYTRZYMA.


Ale jak to Robert, kontuzja? Zmęczenie? Jak to możliwe, przecież Ty przez 10 lat w Bayernie miałeś 1 kontuzję. A zmęczenie? To poproś żonę by Cię wymasowala.

0

@Pawci023x no to o tym mówię. Nie ma żadnych boiskowych argumentów za Legią. Tylko:
- "Własny stadion"
- "Temperatura mniej korzystna dla Holendrów"
- "Legia w pucharach to inny zespół"

Brakuje jeszcze klasycznego "mecze derbowe rządzą się swoimi prawami", choć przez ostatnie zawirowania z kibicami pewnie można podciągnąć.

Ale nadal, to Alkmaar jest faworytem. Dla nich odpadnięcie z pucharów na tym etapie, to katastrofa. Więc będą gryźć trawę jutro, byle tylko ograć Legię. To zupełnie inna sytuacja niż Villarreal rok temu.

0

@insp1re jeszcze prime Fabregasa do pomocy trzeba ściągnąć...

Przypominam :
Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi, Fermin na 3 pozycje. Każdy z nich może grać w klubie LM z top 5 lig. W razie co, zawsze może zagrać Inigo lub Cancelo, a i swoje minuty Oriol. dostanie

0

@Pawci023x Do 5 drużyny ligi polskiej, przyjeżdża 3 z ligi holenderskiej. Tak, do tej samej drużyny, która z ostatnich 6 meczów wygrała 1, po drodze remisując z takimi tuzami jak Warta Poznań, Korona Kielce, czy ŁKS Łódź, który to ma wszystko by być najgorszym beniaminkiem wszech czasów.

Uważanie Legii za faworyta w tym meczu jest niedorzeczne. Kadra Alkmaar jest warta prawie 3 razy więcej, a w zeszłym roku grali w półfinale LKE.

0

@FcPortoFan1999 gdyby nie ta murawa w Sosnowcu

0

@Pawci023x czysty Alkmaar

1

@FcPortoFan1999 aż się przypomina Wisła opadająca z Apoelem, który potem zagrał w ćwierćfinale


Gdyby nie ten nieszczęsny Pareiko

0

@ranger3120 namierzenie kradzionego telefonu, jest mniej więcej tak trudne, jak wyjście z naszej grupy LM

0

@IrekPOL no może właśnie dlatego, że w Sejmie nie ma miejsc, w których możesz odprawić nabożeństwo żydowskie.

Stąd też miało to miejsce na korytarzu, nie w kaplicy, jak to się dzieje w przypadku chrześcijańskich zwyczajów.

0

@IrekPOL Nic by się nie stało. Podejrzewam że w budynku sejmu jest co najmniej kilka kaplic, przeznaczonych do takich zachowań.

Nawet na stadionach piłkarskich znajdują się takie miejsca, a co dopiero w gmachu Sejmu.

0

@Pawlak1992 Jeden świetny sezon to wciąż więcej, niż 3 ostatnich szkoleniowców Barcelony.

+ praca selekcjonera rządzi się jednak innymi prawami. Nie masz jak rozwijać zawodników. A to bez wątpienia był największy atut Flicka w Bayernie

1

@Sulimo przeskok między ekstraklasą a pierwszą ligą jest olbrzymi. Rodado robi podobne liczby jak Pirulo w ŁKSie rok temu. A jak wygląda obecnie w Ekstraklasie każdy widzi...

Jeśli Lech zamierza sięgać po takie nazwisko, to jest źle, bardzo źle. Ten transfer byłby mniej więcej tak absurdalny, jak Braithwaite'a do Barcelony.

0

@Lionel_Messi10 Wincyj pomocników. A nasi najlepsi skrzydłowy to 16 latek i prawy obrońca

0

@Pawlak1992 Hansi Flick jest bez klubu.

0

@Sulimo Nie. Będzie lepszy od J5, ale to syf. Odwołam się do testów Antutu. Jest to narzędzie, które mierzy wydajność urządzeń w różnych kategoriach (procesor, układ graficzny, ram i pamięć)

Ten telefon ma około 103k punktów w Antutu. Wynik byłby niezły, w 2016 czy 2017 roku. Obecnie, jest to na tyle tragiczny wynik, że naprawdę ciężko znaleźć coś z gorszym wynikiem na sklepowych półkach.

Ciut lepiej wypada nawet Redmi 9C (110k punktów), dostępne za 349 zł.

Osobiście uważam, że obecnie zakup poniżej 500 zł jest bez sensu. W zasadzie ciężko nawet znaleźć coś ciekawszego do 1000. Nie mniej jednak, jeśli nie będzie przeszkadzał Ci wielki rozmiar, czy słaby jak na dzisiejsze standardy aparat to za 600-700 zł coś się znajdzie.

Redmi Note 12 Pro, Galaxy A14 czy Poco X5 dostępne w tych granicach to znacznie lepsze urządzenia niż A21, a i dłużej będą aktualizowane.

Co to za "prezent" ? Radziłbym się lepiej przyjrzeć, bo w najlepszym przypadku, jest to przedmiot z półki z "niechcianymi prezentami"

2

@Comentateiro 6 lub 7. Wszystko zależy czy wyjściowa jest 5, czy 6. Kasa sama w sobie jest niczym. Ale jak masz pieniądze, masz gdzie mieszkać, i co jeść. Masz za co dbać o swoje zdrowie.

To nie jest tak, że mając kasę masz wszystko. Ale nie mając żadnej kasy, nie masz nic.

0

@KrychaFCB Chad Real Madrid
(17-3-1) vs virgin Barcelona (14-4-2)

A przypominam, że to Barcelona pół października miała 12 piłkarzy do gry, z czego 6 obróńców

3

@Sulimo i pod koniec sezonu, cyk znowu telefon do Mendilibara

3

@Sulimo półka wyżej niż wszyscy Bramkarze Argentyny ostatnich 10 lat, to na pewno. Ale też moim zdaniem półka niżej niż Courtois, Ter Stegen, Ederson czy Alisson.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?