Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever dlatego uwzględniłem też asysty, nie same bramki.
Dodatkowo "granie w 2 polowach" pomaga w takich rankingach. Jest więcej miejsca, i z reguły łatwiej o bramkę. W zeszłym sezonie, albo dwa lata temu, Marco Asensio uczestniczył w akcji bramkowej co ~60 minut, bo zawsze wchodził na końcówki.
0
@FcPortoFan1999 już czekam na to meczycho w niedzielę, o 12:30 ŁKS - Ruch.
4
@matirix20 To nie ma tak, że Intel jest lepszy, albo AMD.
Intel na ogół wydaj się lepszy. Ma te kilka % więcej w grach, czy benchmarkach. Ale AMD wygrywa kulturą pracy i zużyciem energii.
Osobiście uważam, że optymalne połączenie to CPU AMD i GPU Nvidii.
1
@Firestone
Ferran:
6 goli
3 asysty
995 minut
Gol/Asysta co ~ 110,5 minuty
Lewandowski:
9 goli
4 asysty
1484 minuty
Gol/Asysta co ~ 114,2 minuty
To by było na tyle jeśli chodzi o to, czy Ferran faktycznie jest lepszy/stabilniejszy niż Lewandowski. Liczby obu zawodników są bardzo podobne.
1
@Faro może dlatego, że Al Sadd to peryferia futbolu.
Nawet po tym klipie widać, że koordynacja pressingu leży, a odległości między liniami są stosunkowo duże.
1
@Pawci023x no i fajnie :) Zawsze lepiej stawiać na drużyny którym się nie kibicuje. Przegrany kupon zaboli mniej
3
Dostać u siebie 0-4 od rezerw Atalanty...
0
@Compadre Raków awansuje bramkami strzelonymi na wyjeździe (przy takim samym bilansie, nie takiej samej różnicy bramek)
2
Brawo Legia. Spodziewałem się, że dzisiaj Alkmaar wygra, a jutro poleci głowa trenera, pomimo naprawdę dobrej postawy w tej grupie.
Jest awans i teraz pozostaje trzymać kciuki za Sporting
1
@kubix05 bardziej z cyklu "Kiedyś to nie było czasów"
0
@blakkudium a co miał powiedzieć XD
Słuchaj Xavi, odpocząłbym? Chce pewnie osiągnąć 100 bramek w LM, i jest to w zasięgu dzięki takim meczom (zakładam, jeszcze jeden sezon w Barcelonie)
0
Ach, mecz o nic, więc gramy dalej starym Lewandowskim. WYTRZYMA.
Ale jak to Robert, kontuzja? Zmęczenie? Jak to możliwe, przecież Ty przez 10 lat w Bayernie miałeś 1 kontuzję. A zmęczenie? To poproś żonę by Cię wymasowala.
0
@Pawci023x no to o tym mówię. Nie ma żadnych boiskowych argumentów za Legią. Tylko:
- "Własny stadion"
- "Temperatura mniej korzystna dla Holendrów"
- "Legia w pucharach to inny zespół"
Brakuje jeszcze klasycznego "mecze derbowe rządzą się swoimi prawami", choć przez ostatnie zawirowania z kibicami pewnie można podciągnąć.
Ale nadal, to Alkmaar jest faworytem. Dla nich odpadnięcie z pucharów na tym etapie, to katastrofa. Więc będą gryźć trawę jutro, byle tylko ograć Legię. To zupełnie inna sytuacja niż Villarreal rok temu.
0
@insp1re jeszcze prime Fabregasa do pomocy trzeba ściągnąć...
Przypominam :
Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi, Fermin na 3 pozycje. Każdy z nich może grać w klubie LM z top 5 lig. W razie co, zawsze może zagrać Inigo lub Cancelo, a i swoje minuty Oriol. dostanie
0
@Pawci023x Do 5 drużyny ligi polskiej, przyjeżdża 3 z ligi holenderskiej. Tak, do tej samej drużyny, która z ostatnich 6 meczów wygrała 1, po drodze remisując z takimi tuzami jak Warta Poznań, Korona Kielce, czy ŁKS Łódź, który to ma wszystko by być najgorszym beniaminkiem wszech czasów.
Uważanie Legii za faworyta w tym meczu jest niedorzeczne. Kadra Alkmaar jest warta prawie 3 razy więcej, a w zeszłym roku grali w półfinale LKE.
0
@FcPortoFan1999 gdyby nie ta murawa w Sosnowcu
0
@Pawci023x czysty Alkmaar
1
@FcPortoFan1999 aż się przypomina Wisła opadająca z Apoelem, który potem zagrał w ćwierćfinale
Gdyby nie ten nieszczęsny Pareiko
0
@ranger3120 namierzenie kradzionego telefonu, jest mniej więcej tak trudne, jak wyjście z naszej grupy LM
0
@IrekPOL no może właśnie dlatego, że w Sejmie nie ma miejsc, w których możesz odprawić nabożeństwo żydowskie.
Stąd też miało to miejsce na korytarzu, nie w kaplicy, jak to się dzieje w przypadku chrześcijańskich zwyczajów.
0
@IrekPOL Nic by się nie stało. Podejrzewam że w budynku sejmu jest co najmniej kilka kaplic, przeznaczonych do takich zachowań.
Nawet na stadionach piłkarskich znajdują się takie miejsca, a co dopiero w gmachu Sejmu.
0
@Pawlak1992 Jeden świetny sezon to wciąż więcej, niż 3 ostatnich szkoleniowców Barcelony.
+ praca selekcjonera rządzi się jednak innymi prawami. Nie masz jak rozwijać zawodników. A to bez wątpienia był największy atut Flicka w Bayernie
1
@Sulimo przeskok między ekstraklasą a pierwszą ligą jest olbrzymi. Rodado robi podobne liczby jak Pirulo w ŁKSie rok temu. A jak wygląda obecnie w Ekstraklasie każdy widzi...
Jeśli Lech zamierza sięgać po takie nazwisko, to jest źle, bardzo źle. Ten transfer byłby mniej więcej tak absurdalny, jak Braithwaite'a do Barcelony.
0
@Lionel_Messi10 Wincyj pomocników. A nasi najlepsi skrzydłowy to 16 latek i prawy obrońca
0
@Pawlak1992 Hansi Flick jest bez klubu.
0
@Sulimo Nie. Będzie lepszy od J5, ale to syf. Odwołam się do testów Antutu. Jest to narzędzie, które mierzy wydajność urządzeń w różnych kategoriach (procesor, układ graficzny, ram i pamięć)
Ten telefon ma około 103k punktów w Antutu. Wynik byłby niezły, w 2016 czy 2017 roku. Obecnie, jest to na tyle tragiczny wynik, że naprawdę ciężko znaleźć coś z gorszym wynikiem na sklepowych półkach.
Ciut lepiej wypada nawet Redmi 9C (110k punktów), dostępne za 349 zł.
Osobiście uważam, że obecnie zakup poniżej 500 zł jest bez sensu. W zasadzie ciężko nawet znaleźć coś ciekawszego do 1000. Nie mniej jednak, jeśli nie będzie przeszkadzał Ci wielki rozmiar, czy słaby jak na dzisiejsze standardy aparat to za 600-700 zł coś się znajdzie.
Redmi Note 12 Pro, Galaxy A14 czy Poco X5 dostępne w tych granicach to znacznie lepsze urządzenia niż A21, a i dłużej będą aktualizowane.
Co to za "prezent" ? Radziłbym się lepiej przyjrzeć, bo w najlepszym przypadku, jest to przedmiot z półki z "niechcianymi prezentami"
2
@Comentateiro 6 lub 7. Wszystko zależy czy wyjściowa jest 5, czy 6. Kasa sama w sobie jest niczym. Ale jak masz pieniądze, masz gdzie mieszkać, i co jeść. Masz za co dbać o swoje zdrowie.
To nie jest tak, że mając kasę masz wszystko. Ale nie mając żadnej kasy, nie masz nic.
0
@KrychaFCB Chad Real Madrid
(17-3-1) vs virgin Barcelona (14-4-2)
A przypominam, że to Barcelona pół października miała 12 piłkarzy do gry, z czego 6 obróńców
3
@Sulimo i pod koniec sezonu, cyk znowu telefon do Mendilibara
3
@Sulimo półka wyżej niż wszyscy Bramkarze Argentyny ostatnich 10 lat, to na pewno. Ale też moim zdaniem półka niżej niż Courtois, Ter Stegen, Ederson czy Alisson.