Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek jak będziemy płacić po 10 zł za paliwo, to Orlen da radę przejąć wszystkie stacje w Austrii. Po co się ograniczać?
0
@QQL5 tak faktycznie może być. Często zdarza się, że ktoś odwoła egzamin, a strona tego nie uwzględni.
Zdawałem prawko 5 razy, też w Łodzi i chyba z raz faktycznie się zdarzyło, że szybciej dostałem termin na miejscu niż przez internet. Ale pewności że tak będzie nie masz żadnej.
1
@macio_944 to podchodzi pod zniesławienie na pewno. Mam nadzieję, że ktoś w WOŚPie ogarnie i Republika będzie musiała dorzucić się do zbiórki.
0
@Rust_Cohle Nie można, bo w Afryce w lipcu jest jakieś milion stopni.
3
Iga zhurkaczowała ten tiebreak. Chyba za dużo wspólnej gry.
0
@pacior95 Nic, bo mecz z czwartoligowcem nie jest żadną weryfikacją
1
@FcPortoFan1999 Widzew to dla mnie główny kandydat na dołączenie do ŁKSu i Ruchu jako spadkowicz. Nie za bardzo mają gdzie trenować zimą, kompleksy boisk dopiero budują, a ich wyniki są zależne od dyspozycji Pawłowskiego i w mniejszym stopniu Sancheza.
0
@MateS sprawdź połączenie internetowe, czy nie masz spadków prędkości. Ewentualnie, jak masz to na PC to zobacz jak wygląda użycie procesora/ karty graficznej i jak z temperaturami
2
@Emhyr Cannavaro. Dostał ZP dlatego, że Zidane zakończył karierę baniakiem.
A byli jeszcze przecież Ronaldinho i Henry. A także i Buffon, no ale zwycięzca ZP, bramkarz, grający w Serie B, to byłaby prawdziwa heca.
1
@Witekk10 Gran Turismo
0
@Maltan jak faulowany ma pustą bramkę to jest czerwona kartka, jak nie ma i jest 12 metrów od bramki to żółta lub kartki nie ma.
Ale faul dalej jest. A w Hiszpanii mają w to wywalone. Karny jest tylko wtedy, gdy cały świat to widzi z kilometra.
0
@Encore Szykuje się Dream Team porównywalny do '92. Ale mam nadzieję że gwiazdy z innych państw im nie ulatwią zadania i też pojadą. Chciałbym zobaczyć backcourt Kanady: Murray - Shai
1
@zadafcb totalnie nierozumiem fenomenu tego sportu. Próbowałem obejrzeć Super Bowl kilka razy, zawsze nudziłem się już na samym starcie. Mnóstwo przerw, mało właściwej gry.
1
@IronSanHybrid https://services.sheerid.com/verify/62d805e11aba4543d7f44e13/?layout=landing&utm_source=NBA_PP&utm_medium=PP&utm_campaign=Packages_PageINT
Weryfikują Twój status studenta, jest to zwykle mail na domenę uczelni, który musisz potwierdzić. Daje 40% zniżki na subskrypcję miesięczną (ale tylko miesięczną, przy rocznej nie działa). Korzystałem w zeszłym roku i byłem zadowolony. W tym roku pewnie znowu wykupię sobie na Playoffy, bo w sezonie regularnym to czasu by obejrzeć więcej brak.
0
@Fabik87 Anka wskazuje mniej więcej na lewe ramię Lewego, które jest poza kadrem. Myślę, że za nim czai się Raphinha
0
@Pawci023x nazwanie Chińczyka Japończykiem, i odwrotnie to chyba największa obraza jaką możesz im zrobić. Coś jak nazwanie Francuza, Anglikiem i vice versa.
Przez wiele lat te państwa rywalizowały ze sobą, i myślenie tych narodowości jest szczególnym brakiem szacunku.
Dobrze jednak, że robisz to w tą stronę, a nie w drugą (jeszcze). Dla wielu Chińczyków, Japonia jest symbolem zła tak jak Hitler, czy Stalin dla Polaków.
W latach 1937-1945, między Japonią a Chinami toczyła się wojna, o porównywalnych rozmiarach co konflikt III Rzeszy i ZSRR. Straty Chin przekroczyły 20 milionów ludzi, między innymi przez bestialstwo żołnierzy japońskich :
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Masakra_nanki%C5%84ska
0
@AFA90 @mekston źle postrzegacie tą sytuację. W dzisiejszych czasach jest to niewątpliwie czerwona i miesiąc wolnego dla Howedesa za atak na kolano.
Problem w tym, że wytyczne o szczególnym traktowaniu takich fauli, pojawiły się znacznie później, po wprowadzeniu VARu. Tak samo jak wytyczne o zagraniach ręką (gol Llorente w ćwierćfinale z City).
Podsumowując, w 2014 to żółta i gramy dalej. Nie ma w tym nic dziwnego, że nikt o tej sytuacji nie pamięta - bo wtedy nie wzbudziła kontrowersji. Dziś jest jednak inaczej. Doskonały przykład jak VAR zmienił futbol i to na plus.
1
@MESSIah16 Połączenie opcji B i C.
Uważam, że w publicznych klinikach aborcja powinna być dostępna w przypadku zagrożenia życia matki /wad płodu / przestępstwa seksulanego.
Natomiast w prywatnych oddziałach, zostawić to pod osąd lekarzom i jeśli jakaś klinika chciałaby wykonywać aborcję na żądanie, to niech to robi.
To idiotyczne, że trzeba pojechać do Czech, czy Niemiec na taki zabieg.
0
@Messi1000000 ale ma znaczenie, tylko w kontekście kary. Nie samego przewinienia. Jeśli sfaulujesz kogoś w polu karnym, masz rzut karny, inaczej wolny. Podobnie jest z kartkami.
Ale faul jest faulem niezależnie od tego, czy zostanie popełniony na połowie, czy też przy pustej bramce.
1
@IronSanHybrid W tej chwili chyba nie ma promocji na League Passa w C+. Zostaje kupić na stronie NBA, ale to najlepiej czekać na promkę. Ostatnio było chyba 50% zniżki, przy zakupie na sezon, ale z tego co kojarzę wygasło pod koniec grudnia.
No chyba że jesteś studentem, to masz tam wieczny rabat. Ta oferta wychodzi ogólnie najkorzystniej, szczególnie jeśli interesują Cie głównie playoffy.
2
@Pawel13sz 3 trybuny, więc już mamy gotową wymówkę :
"Akustyka była zła i dźwięk rozpraszał piłkarzy"
5
@Comentateiro konkretniej jak obrońcy Liverpoolu w zeszłym sezonie, pomoc City przed szejkami i atak Bayernu, gdy ich jedynym napastnikiem był Choupo-Moting. No ale nie sprecyzowałeś widełek czasowych więc masz 100% racji.
0
@Maltan to Ty nie czytasz ze zrozumieniem. To czy dostał czerwoną, czy nie to totalnie inna kwestia. Żółta na pewno, pytanie jak to jest z wytycznymi dotyczącymi "podwójnego karania".
Bo żeby pokazać kartkę, musisz najpierw odgwizdać faul. I pytanie, dlaczego tutaj sędzia gwiżdże faul, ale w pierwszej połowie, jak prawie rozerwano koszulkę Roberto już nie? Dlaczego przy wrzutkach w pole karne wszyscy sedziowie w Hiszpanii takie rzeczy ignorują?
Chcę tylko przepis, według którego faul(a nie kolor kartki) , jest tylko wtedy, gdy jest czysta pozycja.
Bo faul tutaj jest ewidentny. Ale jeszcze bardziej wyraźny był faul bodajże Lejeuna na Lewandowskim w meczu z Rayo. A VAR nie raczył wtedy nawet interweniować... Z Interem w LM była podobna sytuacja i też nic...
To trochę jak z tym powiedzeniem :
"Faul na żółtą kartkę, ale nie na drugą żółtą kartkę"
0
@Sulimo @Maltan @kasha @jaras121 @Messi1000000 i zapewne inni.
Wskażcie przepisy gdzieś jest napisane, że faul jest zależny od strefy, w której miał miejsce? Że na połowie, nie gwiżdżemy, ale dwa metry od bramki już tak? Nie chodzi o kartkę lub jej kolor, tylko o sam fakt faulu. Pomijając rękę (bo nikt nie wie jak ten przepis działa), i spalonego - bo tam faktycznie jest kilka wyłączeń(aut, rzut bramkowy, połowa, podanie do tyłu itd)
Jeśli widzimy tu faul, to czemu przy wielu różnych takich zagrań się nie gwiżdże? Ileż to razy w tym sezonie obrońcy pomiatali tak Lewandowskim i nic z tego nie było?
Tu każdy to widział i ciężej to zepchnąć pod dywan. A przy wolnych, rożnych i wrzutkach, wszyscy mają wywalone na takie pchnięcia.
0
XD
Każdy różny to jakieś 40 takich popchnięć i nikt karnych nie gwiżdże.
0
Przed nami/na równi w tabeli są te zespoły :
Real
Girona
Atletico
Bilbao
Z każdym z tych zespołów, będziemy grać na wyjeździe...
Szykuje się Ooooooo w przyszłym sezonie
5
Giovanni Bresadola w tym turnieju 4 skoczni to prawdziwy fenomen. Po pierwszych seriach :
Oberstdorf:
30, z notą 103.3. Sama nota, gdyby nie KO dałaby mu 46 miejsce.
GaPa:
30, z notą 118.4. Sama nota, gdyby nie KO dałaby mu 33 miejsce.
Innsbruck:
28 z notą 99.8. Sama nota, gdyby nie KO dałaby mu 32 miejsce
1
@cerwonawarka Redmi Note 12/Poco M5s
1
@PatrykBarca Lautaro Martinez, jeśli Inter wygra LM.
0
@SawneyBean Ale części tych komputerów są głównie amerykańskie/tajwańskie. I o to mi chodzi - embargo na technologię da USA wciąż sporą przewagę.