5

Couto dzisiaj partidazo imienia Nelsona Semedo

0

@michal26 Ale możesz tą godzinną debatę obejrzeć 3 razy po godzinie. I nabijasz wyświetlenia

1

@michal26 https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/serial-m-jak-milosc-tvp2-opinie-kto-odszedl

To jest też pewnie związane z tym o czym mówiłeś wcześniej. Jeden odbiornik TV to w domyśle 3-4 osoby. Jedno wyświetlenie na youtube to w domyśle 1 osoba. No ale to się ostatecznie równoważy, bo często ogląda się filmy na kilka razy

0

@MESSIah16 zwykły odklejeniec. Byłem w Egipcie na delegacji z dwa miesiące temu. Spotkałem wiele kobiet, z których nie każda miała hidżab. I nikt nie robił z tego powodu żadnych wyrzutów.

Słyszałem też, że kobiety w krajach arabskich nie mają możliwości posiadania prawa jazdy. No w Egipcie jednak mają.

Wrzucanie wszystkich muzułmanów do worka z terrorystami i osobami nagminnie łamiącymi prawa człowieka nie ma za dużo wspólnego z prawdą, a opiera się jedynie na skrajnych przekazach z mediów. Nikt jednak nie chciałby słuchać o tym, że życie potrafi się w wielu krajach arabskich, a przynajmniej w ich cywilizowanych częściach toczy się dosyć podobnie do tego w Europie.

0

@michal26 Wciąż taki Klan średnio ogląda kilkaset tysięcy widzów, a M jak Miłość średnio ponad dwa miliony. Dodatkowo dochodzi coraz większe rozproszenie treści po portalach VOD.

To stała widownia, której nie jesteś w stanie utrzymać tylko na programach publicystycznych.

2

@Pedri16Future Nie wywróci. To wszystko co napisał @michal26 to prawda, ale należy pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. Szczyt oglądalności TV osiąga, podczas wydarzeń sportowych, czy wyczekiwanych premier filmowych.

A tego Stanowski nie ma i raczej nie będzie miał. Formaty się znudzą, ludzie przyjdą, inni ludzie odejdą i tak w kółko.

0

@Emhyr @Fake69 @HypeR Kounde ściągaliśmy jako stopera, a wylądował na prawej stronie. I tam faktycznie spisywał się dobrze. Ale wylądował tam bo ściągnięty za darmo Christensen był po prostu lepszy na środku. A do tego przyszedł Inigo, który zdrowy również jest solidniejszy jako stoper.

I to jest największy zarzut - Laporta wydał 150 milionów euro na zawodników, których po półtora roku wszyscy najchętniej by się pozbyli. W sytuacji finansowej Barcelony, nie powinno się tak szastać kasą.

2

@Emhyr Zajebiste te dźwignie. Ściągnęli zawodnika, który po pół roku oduczył się grać w piłkę, Brazylijczyka bez dryblingu i stopera, który jest za słaby by grać na swojej pozycji, a jednocześnie nie chce grać na boku…

Nikt za nikogo z nich nie da nawet połowy tego co my daliśmy.

0

@MesQueUnClub96 Bucks montują ekipę na porażkę w pierwszej rundzie z Miami

0

@kakusus Ludzie się naoglądali filmów i myślą, że jak wybuchnie wojna to bedą z karabinem na froncie…

Tak by było, gdyby to był 20 wiek. Ale dziś? Coraz większa część wojska to personel techniczny. Wystarczy nawet spojrzeć na wojnę w Ukrainie. Konflikt rozstrzyga się bowiem na szczeblu logistycznym, pod kątem posiadanego sprzętu i zaopatrzenia. A walczących żołnierzy w największych bitwach liczymy w dziesiątkach tysięcy, a nie jak to było w czasach I oraz II wojny, w setkach czy milionach.

Gdyby dziś wybuchła wojna, pewnie z 80% powołanych nie trafiłoby na front. Lekarze, Informatycy, Technicy, itd. Ich wiedza i umiejętności byłyby zbyt przydatne.

11

@Ambasador Tyle samo ile Real ma trypletów

0

@Tasde 180 km to szmat drogi. Masz kilka minut na reakcję.

0

@Roobo czas przypomnieć:


0

@Visca_barca Fakt, LN to taki turniej, że nikt nawet nie pamięta wyników
A z Euro to plan dobry, tylko trzeba najpierw bilety dostać, a z tym będzie cieżko

1

@TR3YWAY Oby nie. Akurat w piłce są pozycje na których nadmiar mięśni przeszkadza. I skrzydłowi, szczególnie o takim profilu należą do nich. Robben, Ribery, czy Salah zrobili dużo większą karierę niż Adama, czy nawet Lavezzi

0

@Visca_barca Francję. Zobaczyć Mekambe na żywo byłoby fajnie

0

@Gronek Neverkusen i tak nie wygra żadnego pucharu

0

@P33ck Czyli da się poskładać młodemu kolano. Szkoda, że sztab Barcy o tym nie wiedział w przypadku Fatiego.

0

@Blanco16 * pod Marquezem

0

@macio_944 Problem jest taki, że Carlo w tym czasie raz wygrał LM, a Xavi raz wyszedł z grupy…

2

@Cule1234 Więc pójdą na kompromis i wezmą Marqueza.

1

@Blanco16 Wirtz ma równo 20 lat, więc zależy jak czy liczymy włącznie z 20 czy bez

0

@dominox1998 śmierdzi remisem

4

@Sulimo Chciałbym mieć tyle szczęścia w życiu co Apoloniusz Tajner. Najpierw wybił się jako trener, na talencie Małysza , a potem jako działacz na talencie Stocha.

0

@Gaz jak można w miesiąc tak bardzo zapomnieć jak się gra w piłkę?

To jest tym bardziej niezrozumiałe, że Lewandowski nie wygląda fizycznie dużo gorzej. Ciekaw jestem jak poradzi sobie pod nowym trenerem.

14

@abram3k Deco? Top

0

@barcelonaLM Adam Małysz

1

@Ojciec5tkidzieci Oryginalny AdBlock miał problemy. Ale wtyczka uBlockOrigin działała niemal cały czas (i działa nadal)

0

@maroon Tylko potwierdzasz to co mówię. Laporta zna Xaviego, wie że będzie dbał o dobro klubu itp. Ale czy ktokolwiek inny paliłby mosty i przestał się starać? Jeśli tak, to świadczy źle o wyborze trenera i o samym szkoleniowcu.

Ale to nie ma znaczenia w kontekście sportowym. Liczą się wyniki, których nie ma. I opinia, która leci w świat. O tym, że w Barcelonie panuje kolesiostwo. Każdy poważny trener dwa razy się zastanowi zanim przejmie ten prywatny folwark Laporty.

0

@ToWinaSedziego to i tak nieźle.

Ostatnio Czarnobyl odcinek 4 - 1:45 zamiast 55 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?