Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos ale to akurat fakt, 183 cm na stopera to nie jest dużo
0
@Cukson to już mocno zależy od konkretnej uczelni. Ale pewnie jakieś zarządzanie i temu podobne
0
@Jersi1 w szkołach nie ma nic co przyda się na studiach jeśli chodzi o matematykę. Teoretycznie są niby granice, w praktyce nie mają wiele wspólnego z tym co jest na studiach.
To trochę tak jakby ktoś nauczył Cię dodawać i potem kazał mnożyć
0
@Pawci023x musi wygrać Euro
0
@Emhyr Lepiej spytaj co wyprawiał Sesko…
3
@Albatros Lepszy Niemiec na dachu, niż Xavi w garści
0
@jakub1906 Bardziej tak:
0
@MESSIah16 wyrzuciłbym Skłodowską, wrzucił Wałęsę - jeśli rozważamy znaczenie dla Polski
Chyba, że dla świata. Wtedy wyrzucam całą trojkę, a w ich miejsce wskakują Henryk Zygalski, Marian Rejewski i Jerzy Różycki
0
@Forsyth Mimo wszystko nie ma porównania. Przez hazard, wylądujesz co najwyżej na bruku. Przez alkohol, umrzesz, albo będziesz miał olbrzymie problemy zdrowotne.
Z hazardu, będziesz zawsze miał szansę się wyciągnąć. Z alkoholu - niekoniecznie.
Ale fakt, ciekawe czy będą reklamować jakieś Tyskie czy inny Okocim.
0
@Kamiloza91 z naszym budżetem? Nikogo lepszego od Casado raczej nie ściągniemy
0
@Cule1234 czyli Marquez lub Conceicao
0
@Nazio_87 to osobiście wziąłbym Pixela. Spora różnica w cenie, około 1200 zł. A dodatkowo to chyba najgorszy czas na zakup S24 - po ofercie przedpremierowej, a przed obniżkami
0
@Nazio_87 czysty sytem google to absolutne złoto. Jedyny minus Pixeli to relatywnie słaby procesor (dużo gorszy niż Exynos) i słabe wyważenie telefonu (charakterystyczna wyspa aparatu sprawia że górna część jest wyraźnie cięższa).
Jeśli nie musisz kupować telefonu, to tego nie rób teraz. Każdy z topowych Androidów ma swoje wady. Istnieje cień szansy, że Samsung w S25 zastosuje lepszy procesor, podobnie Google w Pixelu 9
0
@LM10GOAT Arsenal wygrywa finał z Realem
7
Fenomenalny jest ŁKS na wyjazdach.
9 meczów, 0 punktów
0
@Gaz jedynym lewoskrzydłowym od tego czasu był w Barcelonie Fati
2
@bartas97 @vangoor Wrzutquez na kierownicy
1
@Arden jakbym Raphinhę widział
0
@Blue9 Pedri, De Jong, Gundogan, Gavi, Kimmich, Wirtz
Ustawienie?
3-6-1?
Wincyj pomocników.
0
@Cule2013 Nie, jest nim tylko z uwagi na nazwisko i relację z prezesem
3
@pt9 Bicie zrozumiem, ale mówienie po niemiecku to już przesada
0
@Aragorn33 Inigo powinien grać jako DM, a Christensen na ŚO.
0
@P33ck tzw cykl życia pucharowicza.
Odpuścili LM, żeby skupić się na lidze, żeby awansować do LM
1
@Comentateiro ktoś zrozumiał bardzo prostą rzecz: 3 to więcej niż 2
0
@takisobiektos 1.04 vs 0.25
Cracovia - Radomiak 6-0 ; 10.02.2024
6
@Arden to nie tak, że młodsze pokolenie jest głupsze. Po prostu ma więcej narzędzi by tą głupotę upubliczniać
0
@Rewolucja123 Boks, przez wgląd na umiejętności zawodników
0
@FcPortoFan1999 Jeśli Widzew nie wygra derbów za tydzień, szykuje się walka o spadek
1
@BulaKG Widzew - Jagiellonia Over 2.5
2
@Arden Czekam aż przejdziemy z etapu:
„Czy Leverkusen wygra Bundesligę” na „Czy Leverkusen wygra Bundesligę bez porażki”