3

@AmigoBlancos ale to akurat fakt, 183 cm na stopera to nie jest dużo

0

@Cukson to już mocno zależy od konkretnej uczelni. Ale pewnie jakieś zarządzanie i temu podobne

0

@Jersi1 w szkołach nie ma nic co przyda się na studiach jeśli chodzi o matematykę. Teoretycznie są niby granice, w praktyce nie mają wiele wspólnego z tym co jest na studiach.

To trochę tak jakby ktoś nauczył Cię dodawać i potem kazał mnożyć

0

@Pawci023x musi wygrać Euro

0

@Emhyr Lepiej spytaj co wyprawiał Sesko…

3

@Albatros Lepszy Niemiec na dachu, niż Xavi w garści

0

@jakub1906 Bardziej tak:


0

@MESSIah16 wyrzuciłbym Skłodowską, wrzucił Wałęsę - jeśli rozważamy znaczenie dla Polski

Chyba, że dla świata. Wtedy wyrzucam całą trojkę, a w ich miejsce wskakują Henryk Zygalski, Marian Rejewski i Jerzy Różycki

0

@Forsyth Mimo wszystko nie ma porównania. Przez hazard, wylądujesz co najwyżej na bruku. Przez alkohol, umrzesz, albo będziesz miał olbrzymie problemy zdrowotne.

Z hazardu, będziesz zawsze miał szansę się wyciągnąć. Z alkoholu - niekoniecznie.

Ale fakt, ciekawe czy będą reklamować jakieś Tyskie czy inny Okocim.

0

@Kamiloza91 z naszym budżetem? Nikogo lepszego od Casado raczej nie ściągniemy

0

@Cule1234 czyli Marquez lub Conceicao

0

@Nazio_87 to osobiście wziąłbym Pixela. Spora różnica w cenie, około 1200 zł. A dodatkowo to chyba najgorszy czas na zakup S24 - po ofercie przedpremierowej, a przed obniżkami

0

@Nazio_87 czysty sytem google to absolutne złoto. Jedyny minus Pixeli to relatywnie słaby procesor (dużo gorszy niż Exynos) i słabe wyważenie telefonu (charakterystyczna wyspa aparatu sprawia że górna część jest wyraźnie cięższa).

Jeśli nie musisz kupować telefonu, to tego nie rób teraz. Każdy z topowych Androidów ma swoje wady. Istnieje cień szansy, że Samsung w S25 zastosuje lepszy procesor, podobnie Google w Pixelu 9

0

@LM10GOAT Arsenal wygrywa finał z Realem

7

Fenomenalny jest ŁKS na wyjazdach.

9 meczów, 0 punktów

0

@Gaz jedynym lewoskrzydłowym od tego czasu był w Barcelonie Fati

2

@bartas97 @vangoor Wrzutquez na kierownicy

1

@Arden jakbym Raphinhę widział

0

@Blue9 Pedri, De Jong, Gundogan, Gavi, Kimmich, Wirtz

Ustawienie?
3-6-1?

Wincyj pomocników.

0

@Cule2013 Nie, jest nim tylko z uwagi na nazwisko i relację z prezesem

3

@pt9 Bicie zrozumiem, ale mówienie po niemiecku to już przesada

0

@Aragorn33 Inigo powinien grać jako DM, a Christensen na ŚO.

0

@P33ck tzw cykl życia pucharowicza.
Odpuścili LM, żeby skupić się na lidze, żeby awansować do LM

1

@Comentateiro ktoś zrozumiał bardzo prostą rzecz: 3 to więcej niż 2

0

@takisobiektos 1.04 vs 0.25
Cracovia - Radomiak 6-0 ; 10.02.2024

6

@Arden to nie tak, że młodsze pokolenie jest głupsze. Po prostu ma więcej narzędzi by tą głupotę upubliczniać

0

@Rewolucja123 Boks, przez wgląd na umiejętności zawodników

0

@FcPortoFan1999 Jeśli Widzew nie wygra derbów za tydzień, szykuje się walka o spadek

1

@BulaKG Widzew - Jagiellonia Over 2.5

2

@Arden Czekam aż przejdziemy z etapu:
„Czy Leverkusen wygra Bundesligę” na „Czy Leverkusen wygra Bundesligę bez porażki”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?