Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToWinaSedziego to i tak nieźle.
Ostatnio Czarnobyl odcinek 4 - 1:45 zamiast 55 minut
0
@cules100pro Będzie taka sama jak za pobicie piłkarza na parkingu.
0
@bari_94 Niech już Deco zatrudni Ronaldinho na trenera …
0
@maroon to jest nieważne XD
Laporta przyznał że Xavi jest traktowany specjalnie przez swoją karierę piłkarską. A to nie powinno mieć miejsca.
0
@vangoor wiadomo jakim. Kontakty
2
@niko7nike
1. Klopp/Flick
2. Arteta
3. De Zerbi/Alguacil/Michel/Bosz
4. Cała reszta
5. Jose Mourinho
Naprawdę, po tym co ten człowiek wyprawiał w Realu, wolałbym by Barca zatrudniła Franza Smudę …
Jestem w stanie zrozumieć 15 latka który zwyzywa klub na Twitterze. Ale nie trenera, który atakuje kogoś z ławki przeciwnika.
1
@Arden Z Valverde wszyscy mówili by go zwolnić, ale nie wtedy gdy został zwolniony. Trzeba było to zrobić od razu po sezonie 18/19, a nie w styczniu 2020.
Teraz sytuacja jest podobna. Potrzebna jest zmiana trenera natychmiast, a my będziemy czekać pół roku, tak jak z Koemanem.
0
@MESSIah16 Real, Milan, Bayern
1
@szkudi7 Yamal to wtedy zaległy sprawdzian z matmy pisał
0
@takisobiektos ale to jest bez sensu, ktoś zagra 64 mecze będzie robił 50 punktów na mecz i 10 asyst, ale nie będzie MVP, bo złapie kontuzje na miesiąc.
Może lepiej by było odnsić wszystko zawsze do 82 meczów? Bez znaczenia czy ktoś zagrał w 50, czy 70
0
@Destroyer_of_Worlds Ani WADA, ani CAS, ani nawet Trybunał w Hadze nie mają jak ukarać trenerów czy lekarzy. Ban na podróże? Znajdą słupa.
Kara za doping powinna być jedna. Dożywotnia dyskwalifikacja. Doping w sporcie to zwykła kradzież. Skoro można nauczyć dziecko, że okradanie innych jest złe, to tak samo można zadbać o to, by analizować skład zażywanych leków i suplementów. Przecież nie musi tego robić ręcznie 12 czy 15 latka, a można ten proces uprościć i zautomatyzować. Wystarczy zrobić bazę danych, co i w jakiej ilości jest dozwolone.
0
@doc Zacznijmy od tego, kto go zatrudnił… W tym klubie nigdy nie będzie dobrze, jeśli na najwyższych szczeblach decydować będzie kolesiostwo, a nie kompetencje. Tak było już za Bartomeu, a za Laporty jest to jeszcze lepiej widoczne.
Aż dziw bierze, że jakieś stanowisko w dyrekcji nie przypadło Ronaldinho
1
@macio_944 tak nie wolno. Najpierw 3 kółka w środku pola. Tak jak Pan Xavi
0
@MESSIah16 Klasyczne Argumentum Ad Hitlerum. Wykorzystywane w równym stopniu przez obie strony polityczne.
Czekam tylko aż ktoś powie że jak ktoś nie pije alkoholu i nie pali papierosów, to jest jak Hitler.
0
@MESSIah16 Właśnie z tego powodu, że młodzież siedzi tylko przed komputrem to najciężej nią manipulować.
Bo ma dostęp do źródeł nad którymi kontrola jest niemożliwa.
1
@macio_944 Kaziu Moskal. Przedstawiciel krakowskiej piłki, czyli ofenswynego stylu gry opartego na podaniach
0
@AFA Fakt, Finalissima zdecyuje o nagrodzie FIFA, bo ta jest za cały rok (+ jeszcze grudzień poprzedniego)
0
@SkilledHydra16 zgadzam się z @BartqRKO. Nie mniej jednak, jeśli nie znajdzie się nikt o ciekawych klubowych papierach to warto rozważyć kandydaturę.
1
@AFA Będzie jeszcze rewanż w Finalissimie
0
@KamQiX Bardziej chodzi o to, że Klopp jest tam już dłuższy czas. Wszyscy mogli sądzić, że niedługo odejdzie, z wypalenia. Jest to nawet wyraz szacunku wobec klubu, który ma czas znaleźć następcę.
Tymczasem Xavi odchodzi, bo siadła mu psycha i czuje się niechciany. W takiej sytuacji podajesz się do dymisji, ewentualnie ustalasz wszystko z zarządem i robisz to wtedy
0
@Xpert77 Tak, człowiek z zewnątrz i z sukcesami. Coś czego nie miał żaden trener Barcy w ostatnich 20 latach.
0
@Rewolucja123 Fabregas. Był przez chwilę trenerem Como. Do tego DNA Barcelony i od zawsze był kreowany na następcę Xaviego
0
@barcelonaLM typowe 50% szans, Barca chce Klopp nie
0
@Cochise Ale Xavi właśnie był elastyczny. Poprzedni sezon graliśmy 4-4-2, w tym 4-3-3, a momentami nawet bardziej 3-4-3.
1
@Criss18Barca Nawet jak nie wygramy, ale zażre. Ogramy Napoli, potem jakiś Inter czy BVB i wejdziemy do półfinału, gdzie po równym dwumeczu odpadniemy z City czy Bayernem?
0
@JohnnySilverhand Bo zależy mi tylko na ich CV w momencie wyboru - nie każdy trenerski no name okaże się Guardiolą. Czasem powinno się postawić na kogoś sprawdzonego. Tak samo jak czasem warto spróbować czegoś nowego. Problem w tym, że od 20 lat trenerzy Barcelony to jeden wielki eksperyment. A co do drugiego aspektu, to spójrz że największe sukcesy Koeman miał na samym początku swojej pracy, co zbyt dobrze nie wróżyło.
@pride1899 zagrał parę meczów i zarząd mówił, że zna klub
@zgiru @doc to jaki był powód wybrania Koemana na stanowisko trenera? Przecież nie sukcesy sportowe w roli trenera. Tylko fakt, że jest legendą klubu, a stał się nią głównie za sprawą pamiętnej bramki.
@sewciu50 no to podaj mi inny powód, dla którego selekcjoner Paragwaju, który wcale nie grał oszałamiającej piłki został trenerem Barcelony.
6
No to zaczynamy cyrk pod nazwą "Wybór trenera przez zarząd Barcelony". Dlaczego cyrk?
Podsumujmy sobie CV kandydatów wybranych w ostatnich 20 latach:
1. Frank Rijkaard:
Osiągnięcia: Spadek z Eredivisie ze Spartą Rotterdam + półfinał Euro 2000 z Holandią
Powód wyboru: Błogosławieństwo Cruyffa
2. Pep Guardiola
Osiągnięcia: Awans do 3 ligi hiszpańskiej
Powód wyboru: DNA Barcelony
3. Tito Vilanova
Osiągnięcia: Bycie asystentem Guardioli
Powód wyboru: DNA Barcelony
4. Gerardo Tata Martino
Osiągnięcia: 3 mistrzostwa Argentyny, 4 Paragwaju + ćwierćfinał mundialu z Paragwajem
Powód wyboru: Przyjaźń z Messim
5. Luis Enrique
Osiągnięcia: 7. miejsce w Serie A z Romą + 9 w La Liga z Celtą
Powód wyboru: DNA Barcelony
6. Ernesto Valverde
Osiągnięcia: 3 mistrzostwa Grecji z Olympiakosem, finał Pucharu UEFA z Espanyolem
Powód wyboru: DNA Barcelony
7. Quique Setien
Osiągnięcia: 6. miejsce w La Liga
Powód wyboru: Piłkarzom podobało się to, jak grał jego Betis XD
8. Ronald Koeman
Osiągnięcia: 3 mistrzostwa Holandii + 2 ćwierćfinały LM
Powód wyboru: DNA Barcelony, a w zasadzie to gol z wolnego z Sampdorią
9. Xavi
Osiągnięcia: Mistrzostwo Kataru
Powód wyboru: DNA Barcelony
Największym sukcesem wszystkich trenerów Barcelony w ostatnich 20 latach, na moment otrzymania posady jest przegrany po karnych finał Pucharu UEFA z Espanyolem...A teraz wezmą Marqueza albo Mottę, bo mają DNA Barcelony. To już zapytam, kto będzie po nich? Iniesta? Fabregas? Henry?
2
@KamQiX nie wiem jaką masz płytę główną. U mnie na B450 Tomahawk czerwone diody sygnalizują błąd na płycie. Zobacz dokładnie miejsce w którym świeci dioda. Bo brak rozruchu to raczej kwestia problemu ze sprzętem, a świecąca dioda może diagnozować z czym jest problem.
1
@zadafcb jak na studiach. Nie zwrócisz się do profesora z tytułem i już po łapach.
0
@Janas11224 Nie bierzmy kolejnych eksperymentów wybranych jedynie na podstawie DNA Barcelony. A jeśli trafimy gorzej niż z Xavim? Co wtedy? Jeśli odpadniemy z Napoli, a w lidze zajmiemy 6. miejsce, bo wyprzedzi nas nie tylko Bilbao, ale również Sociedad?
Potrzebny jest trener z doświadczeniem, który potrafi rozwijać młodych zawodników i zaszczepić w nich odpowiednią mentalność.
Wszyscy się śmiali z Pereza, który zdecydował się zatrudnić Ancelottiego, po tym jak ten nie poradził sobie w Evertonie... Ale doświadczenie Włocha, sprawiło że potrafił rozwinąć takiego Viníciusa czy Valverde.
A w Barcelonie? Xavi nie dał rady to weźmy Mottę albo Marqueza, choć ich największe osiągnięcie to 9.miejsce w lidze włoskiej... A jak im nie pójdzie to kto będzie następny? Iniesta? Fabregas? Henry?