Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 kupno laptopa do gier po prostu mija się z celem. Szczególnie w erze Steam Decka i Rog Ally.
1
@kolomen2 Nie, przed pierwszym razem delikatny strach był, ale teraz czuję się bardzo komfortowo w samolocie. Polecam słuchawki z dobrym ANC, i jakiś audiobook, film czy serial. Idzie zapomnieć, że faktycznie jesteś na pokładzie samolotu.
Jeśli coś ma się stać, to może stać się wszędzie.
0
@Encore Rekord to 26 w jednym sezonie i 28 na przestrzeni dwóch. Zobaczymy, czy dadzą radę.
PS: Warto wspomnieć, że Płacą trenerowi jakieś 13 mln USD rocznie, co czyni go jednym z najlepiej opłacanych w lidze
0
Widzę, że Inter Miami bierze Suareza... Może by tak jeszcze Xaviego wzięli?
0
@bari_94 Nieprawda, nie generują takich pieniędzy jak kluby. Nie są w stanie zmonetyzować swojej marki w takim stopniu jak kluby. I dodatkowo mają po prostu mniej fanów. Nie są łakomy kąskiem dla wielkich korporacji.
0
@bari_94 to się raczej nie wydarzy. Związki są zbyt słabe finansowo.
1
@lntrowertyk chodzi o jakość treningów. Nie chodzi nawet o treningi siłowe, ale o wszystkie treningi. Podporządkowanie wszystkiego mityczne tiki-tace i DNA Barcelony.
Zobacz, że "rozwinął się" w ostatnich latach w Barcelonie, tylko Paulinho, przychodzący z Chin. Treningi, jak i styl gry drużyny jest z 10 lat za czołówką
0
Sergi Roberto zawsze raz w sezonie zagra mecz, po którym od razu dostaje nowy kontrakt, bo wygrywa nam mecz
0
Czyli w meczu, z najgorszą drużyną ligi, u siebie, ratuje nas bramka Sergiego Roberto z główki, po różnym, którego nie powinno być?
0
@Bernard777 puchary, pocałunek śmierci
0
@SonBarcaGokuComeBack jest zakaz rozmów o polityce na La Rambli. W trakcie ciszy wyborczej. Czyli tylko wtedy, gdy jest on konieczny. Tak jest i tak powinno być.
1
@Pawel13sz czas na powrót Rakiticia. Byłby przynajmniej ktoś, kto umie wolne wykonywać.
1
@FcPortoFan1999 patrząc na to jak sobie (nie) radzi Glik w Cracovia, to Krychowiak może iść tylko do Wieczystej.
0
@1marcinxd Garmin Venu 2 Plus, mam od roku i gorąco polecam.
-Spotify
-NFC
- Monitorowanie zdrowia i aktywności
- Możliwość wykonywania/odbierania połączeń
- Bateria trzyma na luzie tydzień, o ile nie włączasz GPSu/Spotify
Jedyny minus to brak USB-C do ładowania
1
@Trojanek23 ja bym chciał zobaczyć duet Romeu-Krychowiak w drugiej linii Barcelony
Cytując klasyka : "Czuć aromat drewna"
0
@Pawel13sz @Nazio_87 zabrakło mu jednego łatwego achievmenta, który mógł wykonać.
Nigdy nie wygrał Pucharu Francji, choć miał 2 okazje
0
@tomek8756 Leverkusen to nie zaskoczenie. Moim zdaniem to 2 najmocniejsza drużyna w Bundeslidze kadrowo. Zaskoczą mnie jak wygrają Bundesligę (choć to Neverkusen, więc w sumie zaskoczą jak wygrają cokolwiek).
Na drugim miejscu jest jak dla mnie VFB Stuttgart, jak na razie zdobyli 2 punkty mniej niż w całym poprzednim sezonie... A jeszcze 2 mecze do końca rundy.
1
Przeczytałem najsłabszym i nawet byłbym skłonny się zgodzić, choć Raphinha i Lewandowski też mocni kandydaci
1
@Gibbon_FCB a na koniec i tak wygra Manchester City
0
@Sulimo to trochę tak jakby Barcelona zwolniła Xaviego i zatrudniła ponownie Martino...
Nie zwalnia się trenera, jeśli nie ma się dobrego kandydata na jego miejsce
1
@P33ck no to wiemy, że Lech wypisuje się z pucharów w kolejnym sezonie.
2
Wykorzystaliśmy limit wygranych 1-0
1
@ciema można. Ta wojna już jest klęską Rosji, nawet jeśli finalnie wygrają. Pytanie, czy skończy się drugim Afganistanem, czy drugą Finlandią.
@Kgorecki2500 to można przemyśleć i wdrożyć. Problem polega na tym, że należy zacząć takie szkolenie, na etapie edukacji, w liceach. Bo znowu, nie stać nas na pospolite ruszenie, by nagle wysyłać na miesięczne szkolenie 25 latków, którzy mają już pracę.
1
@ciema Liczność armii Ukrainy była większa o kilkadziesiąt tysięcy, ale sprzętowo byli daleko w plecy. Co do samych okopów, wiadomo że na głównych kierunkach natarcia się pojawią. Ale nie po całej długości frontu. Oczywiście, ziemię zajmuje piechota. Ale to nie ona przełamuje obronę. Robi to broń rakietowa, lotnictwo i pojazdy pancerne. Dopiero na sam koniec podąża piechota. Dlatego mówię, że jej rola jest minimalna, i analogicznie w obronie - jak ruscy walą rakietami, piechota sie cofa i wraca na pozycje po ostrzale. Kluczowe są informacje o tym, gdzie planowane jest natarcie wroga.
A postępy Rosji? Biją się dwa lata, mieli zdobyć Kijów w dwa dni.
Według https://www.globalfirepower.com/
Na start 2022, byliśmy minimalnie przed Ukrainą. Teraz jesteśmy za, ale dalej to 20 miejsce na świecie. Tak samo jak gospodarczo. Więc w normie.
0
@ciema no tylko bitni w czym? To już nie są te czasy, gdy armia siedzi w okopach. Rola szeregowej piechoty, została ograniczona do minimum.
Informacja o tym, jak konserwować /przechowywać broń jest w czasie pokoju bezużyteczna. Bo warunki polowe, a poligonowe to zupełnie inna bajka.
W takiej Rosji od maleńkości uczą obsługi broni i co im z tego przyszyło? Nie potrafią pokonać armii państwa, które powstało 30 lat temu, a przecież armia Ukrainy na czas wybuchu wojny była słabsza niż nasza.
1
@ciema XD. Jaki argument ma przemawiać za takim rozwiązaniem? W czym ma to nam pomóc? Czy ludzie, którzy będą w wojsku na siłę, będą równie bitni co w pełni profesjonalna armia? Jak ma się to przełożyć na bezpieczeństwo, jeśli i tak dzisiejsza wojna opiera się o sprzęt, czołgi i przede wszystkim lotnictwo.
"Stan bezpieczeństwa Polski zmniejsza się z dnia na dzień". No też nieprawda. Im dłużej trwa wojna Rosji z Ukrainą, tym jesteśmy bardziej bezpieczni.
A powszechna służba wojskowa jest bardzo kosztowna. Odsyłasz ludzi od gospodarki, musisz zadbać o ich wyżywienie, zapewnić warunki do życia itd.
Trzeba przestać myślę o wojnie, jak w XX wieku. Bezpieczeństwo, nie polega już na posiadaniu wielkiej armii, a skutecznej obronie przeciwlotniczej i cyber obronie.
0
@PatrykBarca nie do końca. Ludzie pod wpływem alkoholu zachowują się dużo bardziej rubasznie i obleśnie niż na trzeźwo.
Biorąc pod uwagę, jak wygląda "elita" PZPNu, wcale nie dziwi mnie rozgoryczenie piłkarzy.
Nikt nie ma pretensji o to że piją Pretensje są o to, w jakich okolicznościach to robią za Kuleszy.
0
@DLFCB jak to klasyk polskiego internetu jest
0
@comtedurgell ot choćby dlatego, że UEFA jest zarejestrowana w Szwajcarii, a te przepisy dotyczą UE. W Szwajcarii może być trochę inaczej.
0
@comtedurgell UEFA. Chodzi tutaj o przepisy antymonopolowe najpewniej.