0

@RosjaninBut Bardzo mi się podoba, jak wszyscy "geostrategiczni" eksperci biją na alarm, że zbliża się III wojna światowa. Oczywiście nikt nie zwróci uwagi na to, że gdyby powiedzieli cokolwiek inaczej, nikogo by nie obchodzili.

Koniec Pax Americana nadejdzie tylko wtedy, gdy inne państwa będą w stanie jakkolwiek konkurować z mocą obliczeniową amerykańskich komputerów. Chiny tworzą układy będące z 10 lat z tyłu, Rosja jest jeszcze dalej.

0

@Bagsik88 Oczywiście, że mają największe przychody, ale co z tego? Kto ma więcej lików w Social Mediach? City, czy Real? A to oznacza lepsze kontrakty sponsorskie dla zawodnika i potencjalnie większą markę. A to właśnie z takich umów zarobisz najwięcej.

Jak zauważyłeś, Haaland to Norweg i z reprezentacją nie ma szans nic wygrać. Przytaczanie Messiego jest tutaj absurdalne, bo zestawiasz Argentynę z Norwegią. Ale tak, gdyby Haaland grał w Realu i to tam osiągnął takie wyniki, to uważam, że miałby więcej głosów. Jednak nie na tyle, by wygrać.

"Czy Haaland to nie Norweg i ich klimat podobny do Anglii? Dodatkowo nie grał w Austrii czy Niemczech?"

Czy gdybyś mógł żyć w Polsce, albo w Barcelonie wybrałbyś Polskę, bo w takim klimacie się wychowywałeś? Nie, argument naciągany pod tezę na siłę, bo ludzie w taki sposób nie działają.

0

@draxidox najlepsza walka od czasu III starcia Wildera z Furym

0

@Emhyr Bo Salah zagrał w tym sezonie tyle samo meczów w lidze mistrzów co ja

0

@MESSIah16 Prestiż Realu Madryt jest dużo większy niż City. A to przekłada się na lepsze pieniądze i większą popularność.

Ilu zawodników City wygrało ZP? A ilu z Realu? Poza tym, czy City faktycznie jest lepszym klubem? W ostatnich latach, oba kluby wygrały jeden dwumecz.


Dodatkowo, miejsce do życia też lepsze. No i nawet jeśli Haaland nie ma klauzuli, to Real będzie stać by położyć za niego 200 milionów euro.

Dużo bardziej wolałbym Mekambe w Realu, który będzie dublował pozycję Viníciusa, niż Kane'a czy Haalanda.

0

No tak, za dobre warunki to nie puszczą Kobayashiego. Czekamy na huragan w plecy

0

@gumaz cała trójka zaliczyła już ten zjazd. Wydaje mi się, że ich forma w tym sezonie jest głównie związana właśnie z wiekiem.

1

@barcelonaLM Sezon jeszcze długi :) Zdążą drugą taką serię odwalić

0

@wojtekfcb79 Messi i Ronaldo mieliby pod 15 Złotych Piłek, gdyby grali osobno i dekadę wcześniej.

Ich statystyki są absurdalne. Messi w sezonie 11/12 w samej lidze strzelił 50 bramek i miał 18 asyst. Ronaldo 46 i 11 asyst, a dla Portugalczyka to nie był najlepszy sezon 1 - w 14/15 strzelił 48 bramek i miał 16 asyst.

Tacy napastnicy jak Raul, Henry, czy Nazario(choć w tym przypadku, to przez kontuzje i zły styl życia) zrobiliby takie liczby w 2 sezony

0

@Encore GSW za Wigginsa + picki i jeszcze kogoś by zrównoważyć Cap space

6

Toronto Raptors przerywają serię 28 porażek z rzędu Detroit Pistons.

Szkoda, to był fenomen socjologiczny. Przeobrazili porażkę w prawdziwą sztukę, samemu generując olbrzymie zainteresowanie, niewspółmierne do osiaganych wyników. Niczym Najman.

0

@mekston Saka to Anglik, Mbappe Francuz. Ja wiem, że są Kane czy Bellingham, ale scenariusz w którym Arsenal wygrywa LM, a może i Premier League jest prawdopodobny. A wtedy Saka będzie kandydatem do ZP

0

@mekston Ale właśnie, grali w LM. W finale LM. A w tym roku? Co najwyżej zagrają w finale LE.

Pamiętaj, że Saka czy Rodri też mogą wygrać ME i być jednymi z najważniejszych piłkarzy na tym turnieju. Ba, przypadek Jorginho pokazuje, że LM + ME gwarantuje Top 3. A jeszcze przecież jest Copa America, która może mocno podbić akcje Lautaro

0

@SonBarcaGokuComeBack wytłumacz mi dlaczego USA jest kolosem na glinianych nogach?

Bo ja widzę najpotężniejszą gospodarkę świata, od której uzależniony jest w zasadzie każdy. A w obliczu konfliktu zbrojnego - Ziemię Obiecaną dla naukowców

0

@mekston ci nieoczywiści zwycięzcy musieliby naprawdę z kosmosu. Ligę Mistrzów musi wygrać BVB, a Euro Włochy. Inaczej zawsze się znajdzie jakiś Saka, Rodri czy Van Dijk.

2

@NeroTFP1 Jak można uważać BRICS, za jakiekolwiek zagrożenie dla sojuszu USA i UE? Indie i Chiny będą rywalizują o supremację w Azji Południowo-Wschodniej. Relacje Rosji z tymi państwami do najlepszych też nie należą. A Brazylia i są w tej nazwie by pokazać, że jest to międzykontynentalne zestawienie.

Dopóki, w tym sojuszu nie znajdzie się żadne państwo o wysokim poziomie życia, które może pozwolić sobie na inwestycje, takie jak Korea Południowa, Japonia czy Kanada BRICS jest ciekawostką.

@SonBarcaGokuComeBack Co? Nie ma takiej możliwości, by Indie sprzymierzyły się z Chinami w wojnie przeciw USA. Poza tym jaką przyszłość widzisz w BRICS? Każde z tych państw ma gigantyczne problemy wewnętrzne,a ich uporządkowanie zajmie kilkadziesiąt lat.

0

@ricardo0705 Egipt, z którego nie znałeś żadnego piłkarza, a rok do roku wygrywali...

No i takie drużyny jak Burkina Faso, czy Zambia robiące wynik ponad stan.

2

@draxidox Real miał zawsze w tych meczach kogoś, kto ich był w stanie wyciągnąć w nieprawdopodobnym momencie.
Ta Asysta Modricia z Chelsea? Dzieło sztuki, które z niczego odwróciło losy dwumeczu.

1

@michal26
USA :
PG: Haliburton, Fox
SG: Curry, Booker
SF: James, Brown
PF: Durant, Tatum
C: Embiid, Davis

Reszta:
PG: Shai, Murray
SG: Doncic, Wiggins(trochę z braku laku, z kolei wysokich można by wrzucić jeszcze kilku)
SF: Giannis, Markannen
PF: Kristaps, Siakam
C: Jokić, Gobert

0

@partymaker sądzę, że ograją Toronto

1

@Herato byłby. Nie, żeby grać 90 minut na mecz, ale jeśli pogodziłby się z rolą jokera i mniejszymi pieniędzmi, to każdy klub w Europie, chciałby mieć go na ławce.

1

@Popitek12 Tusk, Kaczyński, Kaczyński, Kwaśniewski i Lepper

Nazwiska, które moim zdaniem znaczyły najwięcej.

0

@takisobiektos Miałeś chamie złoty róg...

0

@FcPortoFan1999 może dlatego w PZPNie tyle chleją...

1

@BulaKG Wyspa Tajemnic. Ale polecam obejrzeć dwa razy. Zupełnie inne doświadczenie.

0

@cules100pro największym osiągnięciem w Polsce jest najebanie się jak szpadel. Social Credits +1000.

Można naprawdę wiele w życiu osiągnąć, jeśli wie się z kim pić.

1

@LuismessiJr ostatnio widziałem rtx 3070 ti za 2300.
https://www.x-kom.pl/p/687369-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3070-ti-amp-extrem.html

Zdecydowanie warto dopłacić te kilka stówek, bo generacja 4000 jest strasznie wykastrowana. W FHD zyskasz około 10% w grach, w 1440P nawet do 20%. A w zastosowaniach profesjonalnych RTX 3070 Ti będzie znacznie lepszy. Dodatkowo patrząc na FSR 3.0, 4060 Ti nie zyska wielkie przewagi po włączeniu FG

1

@Kondziubarca takich ludzi potrzeba w PZPNie

0

@A4ron LM 2019, pierwszy mecz z Liverpoolem. 93 minuta i Ousmane Dembele best play in Barcelona.

Owszem, nie do końca wychodziliśmy w 5, ale kontra była bardzo dobra, a i wynik 3-0

0

@barcelonaLM Dariusz Szpakowski i Argentyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?