0

@FcPortoFan1999 Armstrong brał jednak udział w poważnej dyscyplinie sportu, a nie w biegach w dal

2

@TR3YWAY najlepsze jest to, że dostał za to tylko żółtą

2

Na tą Estonie moglibyśmy wystawić ŁKS Stokowca

0

Strzelić drugą do przerwy i oszczędzamy się na Walię

0

@ViscaelBarca2007 De Jong pasuje idealnie do Barcelony, ale powinien grać wyżej

0

@4drian0 pytanie czy to Janusz, czy Pani Januszowa. Raz użyto "Nie chciałabym", a raz "Odpowiedziałem"

0

@Arden Uważam, że trzeba traktować to jako dwumecz. Zamknąć sprawę szybko, i oszczędzać gwiazdy. Lepiej wygrać 2-0 i zagrać Stojanova w drugiej połowie, niż 6-0, ale kosztem dodatkowych sił, które przydałyby się na finał.

1

@Arden Wolę wygrać 1-0 dziś i we wtorek, niż 4-0 dziś i przegrać 0-2 we wtorek.

1

@Arden Ciekawe czy dobije do 100

1

@mekston Mbappe to nic. To jest zmiana pod Moratę

1

@Alex1995 zaczyna to wyglądać na szczególnie aktywnego wobec Białorusinów i Rosjan seryjnego samobójcę

0

@barcelonaLM a Bartosiak ciągle przedstawia dowody na to jakie USA słabe.

To wcale nie jest tak, że USA 15 lat po największym kryzysie w dziejach wystawiło nie jedną, a dwie najpotężniejsze armie inwazyjne w historii.

To wcale nie jest tak, że gdyby nie potęga wujka Sama, Bartosiak byłby nikim. Nikt by o nim nie usłyszał, gdyby nie amerykańskie platformy i narzędzia.

Przedstawcie mi choć jeden powód, dla którego Chiny czy Rosja mają wygrać wojnę gospodarczą z USA, skoro technologicznie, są tak z 10-20 lat w plecy?

1

@RinooniR skończę to karuzelę śmiechu. Rok temu, w meczu z Atletico na CN wychodzili 2 na Oblak, Raphinha i Lewy. Robercik zamiast wystawić patelnię Raphinhi postanowił strzelić i nie trafił. Ostatecznie powtórki pokazały, że był spalony.



1:46

4

@PatrychoO Zaczęło się od grilla u Lewego, po meczu z Villarrealem. Anka nafaszerowała ich jakimiś bezglutenowymi specyfikami

0

@Stinger_ jak Polska wygra Euro to na pewno dostanie


Powiesz, że mało prawdopodobne. No tak samo jak Barcelona wygrywająca LM.

44

Mam wrażenie że Xavi jako trener dostał więcej kartek niż jako piłkarz

0

@Ogorinho1974 nie no, Romeu to nie

0

Ale bym obejrzał Atletico, takie z Dortmundem

1

@Comentateiro 50, albo trafimy Bayern, albo nie

0

@Rust_Cohle taka konfiguracja byłaby ciekawa. Nie chciałbym kolejny raz odgrzewanych kotletów w postaci City z BVB czy PSG z Realem.

0

@TR3YWAY może i w lidze umiemy z nimi grać, ale w LM to oni umieją grać z nami. Atletico eliminowało nas w 2014 i 2016 roku. Wywalili też Chelsea Mourinho, Bayern Guardioli czy Liverpool Kloppa. Simeone doskonale potrafi rozgrywać dwumecze i nie powinno się lekceważyć Atletico. Kto na nich trafi, się ucieszy, spojrzy na ligę a tam będą za Bilbao. Ale przyjdzie mecz na Metropolitano, i okaże się piekłem.

0

@TR3YWAY Atletico to ostatnia drużyna z którą chcesz grać dwumecz. Szczególnie, jeśli rewanż będzie u nich.

Bardzo niewygodna drużyna, która w dodatku raczej notuje niskie wyniki, co sprawia że awans będzie na ostrzu noża do końca

0

@FcPortoFan1999 więc wszystko składa się na remis. Tak żeby obie drużyny były niezadowolone

1

@reloaded zarówno z Porto(poszedł do Chelsea) jak i z Interem (poszedł do Realu). Ale to jednak inne sytuację - odszedł z uwagi na wyniki, gdyby odpadł w 1/8 LM, pewnie by się nie ruszył.

Zidane oświadczył że odchodzi po finale.

0

@LukaszFan ten cieniutki ŁKS nie leży Rakowowi. Dość powiedzieć, że od sezonu 18/19, gdy obie drużyny zmierzyły się w pierwszej lidze, na 7 spotkań ŁKS wygrał 3 razy, Raków tylko raz (lub dwa jeśli liczyć awans po dogrywce w Pucharze). Nie mniej jednak w tych meczach zawsze ŁKS wyglądał dobrze. Dodatkowo, Raków będzie po meczu w środku tygodnia, więc szykują się ciężary.

1

@insp1re Nie. Z drugiej strony jak Real wygra LM, to "no byli najlepsi w Europie, więc 2 miejsce nie jest porażką"

Fakt jest taki, że minimalne oczekiwania na ten sezon to finał CDR, ćwierćfinał LM i miejsce w Top 2 w lidze. Wszystko ponad byłoby pozytywnym zaskoczeniem.

Jeżeli awansujemy do półfinału LM, można będzie uznać sezon za udany, bez znaczenia co wygra Real

1

@mientusek1407 PSV lub BVB, wiadomo.

Ale jeśli to za dużo to PSG. Uważam, że byłby to dwumecz 50/50

3

@zeko0 Los przygotował dla nas porażkę w ćwierćfinale z PSV po główce Luuka De Jonga w doliczonym czasie

1

@MESSIah16 Bomba atomowa to gwarancja pokoju. Gdyby nie to, bez wątpienia w latach 50 i 60 wybuchła by III wojna światowa.

Przewaga Armii Czerwonej była na tyle duża, że spokojnie przejechaliby się po Europie. Teraz jest w drugą stronę . To NATO mogłoby przejechać się po Rosji. Broń jądrowa jest czynnikiem, który uniemożliwia przewidzenie wyniku konfliktu, czyniąc go znacznie mniej opłacalnym.

0

@tomek8756 pierwsze dwa sezony Prison Breaka i pierwsze trzy sezony Sherlocka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?