La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

2

Czy będziecie oceniać sukces tego sezonu od porażki Realu Madryt? Wg mnie sezon inaczej by smakował, gdybyśmy doszli do półfinału LM i zajęli 2 miejsce w lidze przy wygranej LL Realu i ich odpadnięciu w ćwierćfinale.

Jak wy uważacie?

2

@insp1re dla mnie już sukcesem jest ten wczorajszy awans

0

@insp1re Jesteśmy kibicami Barcy czy antyRealowcami? Dla mnie odpowiedź jest oczywista i jedyna słuszna. Kibicuje Barcy i nie lubię, gdy nie zdobywa trofeum a to czy wygra je Real, Girona czy AM to jest nieważne.
Jedynie przełknąłbym zdobycie przez Real LL jeśli my wygralibyśmy LM.

0

@Matt_i1992 Przecież na tym polega rywalizacja, że trzymasz kciuki za swoją drużynę, a dodatkowo musisz liczyć na błędy swoich rywali i z założenia źle im życzysz (oczywiście sportowo). Barca traci punkty z Atletico i do końca sezonu gramy o drugie miejsce z Gironą, więc w naszej sytuacji nawet MUSIMY patrzeć na Real Madryt.

1

@insp1re Nie. Z drugiej strony jak Real wygra LM, to "no byli najlepsi w Europie, więc 2 miejsce nie jest porażką"

Fakt jest taki, że minimalne oczekiwania na ten sezon to finał CDR, ćwierćfinał LM i miejsce w Top 2 w lidze. Wszystko ponad byłoby pozytywnym zaskoczeniem.

Jeżeli awansujemy do półfinału LM, można będzie uznać sezon za udany, bez znaczenia co wygra Real

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?