La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

konto usunięte

7



Przerażająca broń. To było 80 lat temu. Pomyśleć, jaką krzywdę moglaby zrobić dziś? Jedna decyzja i kilkadziesiąt tysięcy ludzi ginie w mgnieniu oka, a zapewne miliony ponosi konsekwencje zdrowotne. Wszystkie plany razem z nami znikają w ułamku sekundy.


Chociaż paradoksalnie pewnie też wojnie zapobiega jak w przypadku Indii i Pakistanu. Wiedza, że to już nie wojna na karabinki, gdyby ktoś zrobił krok za daleko.

0

@MESSIah16 Obecnie raczej tylko taktyczne wchodzą w grę. Większe to zaproszenie do apokalipsy i wszyscy o tym wiedzą. Za to dobrze nadają się jako broń strategiczna, jej posiadaczy nikt nie drażni.

1

@MESSIah16 Bomba atomowa to gwarancja pokoju. Gdyby nie to, bez wątpienia w latach 50 i 60 wybuchła by III wojna światowa.

Przewaga Armii Czerwonej była na tyle duża, że spokojnie przejechaliby się po Europie. Teraz jest w drugą stronę . To NATO mogłoby przejechać się po Rosji. Broń jądrowa jest czynnikiem, który uniemożliwia przewidzenie wyniku konfliktu, czyniąc go znacznie mniej opłacalnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?