Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faul, podciął mu drugą nogę, tak jak mówią na Eleven. Ale Cancelo w obronie to jest żart.
1
@ShawnC Bo Raphinha nie umie dryblować i boi się grać 1/1.
1
@Kibic_83 Camavinga w pojedynkach 1/1 jest beznadziejny.
0
@marcin62 Kocham stosowanie Argumentum Ad Hitlerum. Czemu nikt nie powie, że używki są dobre, bo Hitler ich nie stosował?
0
@LM10GOAT trzeba zebrać kasę na Olmo XD
0
@mekston tak samo będzie z 13 i 12 miejscem jak teraz z Top 10.
Jeśli faktycznie chcą coś zmieniać mogli dawać punkty dla całej 20. Oczywiście jeśli ktoś by nie dojechał, to by tych punktów nie miał.
0
@FcPortoFan1999 przy obecnych cenach benzyny to chyba zostaną im rowery
0
@MOLESTA @Kgorecki2500 Tu nie chodzi o to co ta aplikacja oferuje, tylko co robi. Pobiera sporo danych i przesyła je w Chinach - a tam wszystkie dane muszą być dostępne na żądanie władzy.
Może to zatem być poważne zagrożenie bezpieczeństwa dla państw NATO.
0
@NeroTFP1 Naprawdę czekam aż Górnik Zabrze będzie kombinował jak tu dotrzeć do Ordabasów czy innego Pawłodaru.
1
@RosjaninBut pomimo całej mojej niechęci trzeba wspomnieć Real Mourinho. 121 goli strzelonych w jednym sezonie ligowym to jest chora statystyka. 3.18 bramki w meczu.
0
@Lucyfffer jak wygramy co najmniej 2 bramkami to uwierzę (tak by mieć korzystniejszy bilans meczów bezpośrednich)
1
@Firestone 4/10 lub 5/10, w zależności od tego jaka jest nota wyjściowa
Realnie rzecz biorąc, wyniki są względnie zgodne z oczekiwaniami. Mamy trochę słabszą kadrę niż Real, więc nie oczekiwałem przed tym sezonem obrony tytułu. Może się nawet okazać, że osiągniemy lepszy/podobny wynik punktowy co w zeszłym roku, ale skończymy na drugim miejscu.
Podobnie sprawa ma się w LM, gdzie wszystko ponad ćwierćfinał byłoby sukcesem. A tak jest po prostu w porządku.
Minus jednak za szybkie odpadnięcie z Pucharu Króla i tragiczny mecz z Realem w Superpucharze Arabii. Dlatego ocena o 1 niżej od wyjściowej
0
@MesQueUnClub96 mam przeczucie, że Dziadek z LA zaskoczy
0
@Lucyfffer Araujo nie dostał żadnej krytyki. Gdyby takie zagranie zrobił Sergi Roberto byłby opluwany, wywalany z klubu i ogólnie byłaby narracja że to wstyd że ma opaskę.
A też można powiedzieć, że zawsze zostawia serce na boisku.
Nie pamiętam tak wielkiego błędu zawodnika od czasu Kariusa i słusznie, że Araujo jest krytykowany.
0
@NeroTFP1 to nie są filmy pod Oscara dla aktora, w odróżnieniu od Zjawy. Tam cała akcja kręci się wokół postaci Di Caprio, bez jakiegokolwiek zabarwienia fabularnego.
W filmach przygodowych i thrillerach najważniejsza jest akcja, a nie to kto się tam pojawia. Incepcja byłaby równie dobra bez Di Caprio, Wyspa Tajemnic pewnie nie. Ale było mnóstwo przypadków, gdy ktoś stworzył epokową kreację w przygodówce i nie został doceniony... A szczególnie jeśli to były blockbustery, wyznaczające standardy w kinie.
Johnny Depp jako Jack Sparrow w pierwszych 3 częściach Piratów z Karaibów
Harrison Ford jako Indiana Jones (również części 1-3)
Viggo Mortensen jako Aragorn
0
@Amidamaru wygrają Euro i LM i nikogo nie będzie obchodzić ich gra w lidze. Przypominam że w 2021 w Top 3 był Jorginho, który nie był nawet najlepszym pomocnikiem w swoim klubie
0
@DonMatteo901 nas dalej trzyma karny Błaszczykowskiego z Portugalią, mecz na wodzie z Niemcami w 74 i kartki Bońka w 82
1
@michal26 wydaje mi się że 44 i rekord lig Top 10
0
@KyngPyng wszystko zależy od Euro. Na ten moment wydaje się że o ZP walczą Kane, Bellingham i Mbappe.
Ale nie skreślałbym Niemców. Jeśli wygrają Euro, Kroos, Kimmich czy Neuer mają szansę przy wygraniu LM. Jest jeszcze Wirtz, który też może zakręcić się w czołówce.
0
@Ptasior jeszcze po drodze Sylvinho z albańskigo lasu
1
@mientusek1407 ale różnica między Realem a Lyonem, jest mniej więcej tak jak między Fabregasem z pierwszej połowy sezonu, a Fabregasem z drugiej połowy sezonu
0
@mientusek1407 Lyon, Lipsk, Bayern, PSG w 2020
0
@MesQueUnClub_87 tak, dokładnie. Jak strzelisz w srodek i bramkarz się rzuci to "Ale to zrobił". Jak bramkarz jednak został, to wychodzisz na frajera.
2
@Encore tak samo jak Lewy wczoraj miał na 2-0. Bardzo podobne pudło
0
@P33ck Siła Premier League to miecz obosieczny. Te najmocniejsze kluby muszą co weekend dawać z siebie 100% bo i drużyna ze strefy spadkowej potrafi napsuć krwi. Tymczasem w La Liga, połowa drużyn przegra z rezerwowym składem Barcy, Atletico czy Realu. Na pewno ma to też wpływ na siły pod koniec sezonu.
Ale z drugiej strony, takie kluby jak Bayern czy PSG, dominujące swoją ligę, często nie potrafią wejść na odpowiedni poziom mentalny, tak aby skoncentrować się na LM. Jak przegrają jakiś mecz ligowy, to nic się nie stanie, bo i tak nie ma żadnej grupy pościgowej.
1
@Chaoss Chciałbym. Portugalia z Euro, Copa America dla Argentyny i robimy finalissimę. One Last Time, Messi vs Ronaldo.
0
@bartas97 a jeszcze jutro odpadają z LE
0
@Pedri16Future bałeś się potężnego Oil Clasico w finale
1
@pomi11 BVB, a jak się nie uda to byle PSG nie wygrało.
0
@Crayfty były takie tylko nikt o nich nie pamięta. 11/12 z Bayernem, 14/15 z Juventusem