0

@chavez ME z dobrymi występami a także BVB wygrywająca LM, sprawiłoby że byłby głównym kandydatem

0

@Robert_Kubica @Destroyer_of_Worlds spróbujcie kibicować ŁKSowi "Nie no tym razem to na pewno się utrzymamy" Łódź

0

@Destroyer_of_Worlds Lechia Gdańsk w sezonie 82/83 wygrała Puchar Polski grając na 3 poziomie rozgrywek. Dało im to awans do PZP, gdzie odpadli z Juventusem z Bońkiem i Platinim (2-10) w dwumeczu.

1

@Culer9002 już się tu znaleźli bo sędzia skręcił Widzew

0

@Criss18Barca nie polskich,a ogólnie. Dziś rzucili do sprzedaży bilety na wszystkie mecze

2

@Kamiloza91 60/40 na korzyść Realu

0

@Encore LeBron do GSW, Last Dance dwóch najwybitniejszych graczy ostatniej dekady

0

@Cule1234 RRR
Romeu-Roberto-Rodriguez

Ale to będzie chodziło, niczym atak Brazylii w 2002

2

@zadafcb Moderacja jest za Miami

0

@Destroyer_of_Worlds w praktyce, za czasów panowania Zygmunta III, w latach 1610-1612 od Rzeczpospolitej zależna była Rosja.

1

@Bilon87 jeśli będą gwizdać pod Barcelonę to z innego powodu. Barca zarobi więcej pieniędzy Tebasowi w Superpucharze, ale żeby się tam dostać no to najpierw trzeba skończyć sezon w Top 2

2

@Emhyr Neymar

0

@Pawlak1992 jak dla mnie za tamten rok ZP powinien dostać Buffon. Świetny mundial, a gdyby nie ta interwencja, to Francja byłaby mistrzem świata:


0

@BorzyKrzys to co, powrót do GSW?

0

@czółkovsky jak nie wygrają tytułu,to muszą handlować Tatumem, albo Brownem.

0

@Encore Jak ktoś ma wrócić to tylko Król

1

@czółkovsky i jeszcze Celtics, jak nie wygrają mistrzostwa

1

@Kgorecki2500 Cytując klasyka:
Ale ekipę żeście zmontowali. Ekipę totalnych pojebów

0

@MesQueUnClub96 prawdziwa zabawa zaczyna się o 24

0

@ViscaelBarca2007 a naszym transferem na lewe skrzydlo będzie Cristian Tello

0

@FcPortoFan1999 Los Angeles Clippers

3

@Encore występ imienia Klaya Thompsona

0

@Popitek12 Metro. Fajna książka

0

@Hosh jak wręczaj Puchar za Mistrzostwo to zwykle gra Queen i We Are The Champions. W Białymstoku będzie Zenek i Przez Twe Oczy zielone.

Jaka nagroda, taka oprawa.

3

@xvcWinterSoldier Śmiesznie to będzie jak zleje nas Bologna Thiago Motty

3

@MeAndSwan no to już jest pewne że taki turniej będzie - Klubowe MŚ w nowym formacie. A dogadują się z Applem co do praw transmisyjnych

0

@Corr Zamiast mówić o błędach VARu, wystarczyło trzymać koncentrację z Realem do końca i wygrać oba mecze z Granadą...

0

@LM10GOAT od razu z grubej rury, jedno El Clasico w Los Angeles, drugie w Szanghaju. Dodatkowo, trzeba koniecznie poszerzyć Superpuchar Arabii Saudyjskiej, bo istnieje szansa że Barcelona się nie załapie.

0

@tristan87 to już było, w tym roku zamawiają Kebaba

0

@Faro gdyby Polski na tym Euro nie było, powiedziałbym że bardziej mnie jara LM. Tak, żyję nadzieją że wyjdziemy z grupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?