Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez ME z dobrymi występami a także BVB wygrywająca LM, sprawiłoby że byłby głównym kandydatem
0
@Robert_Kubica @Destroyer_of_Worlds spróbujcie kibicować ŁKSowi "Nie no tym razem to na pewno się utrzymamy" Łódź
0
@Destroyer_of_Worlds Lechia Gdańsk w sezonie 82/83 wygrała Puchar Polski grając na 3 poziomie rozgrywek. Dało im to awans do PZP, gdzie odpadli z Juventusem z Bońkiem i Platinim (2-10) w dwumeczu.
1
@Culer9002 już się tu znaleźli bo sędzia skręcił Widzew
0
@Criss18Barca nie polskich,a ogólnie. Dziś rzucili do sprzedaży bilety na wszystkie mecze
2
@Kamiloza91 60/40 na korzyść Realu
0
@Encore LeBron do GSW, Last Dance dwóch najwybitniejszych graczy ostatniej dekady
0
@Cule1234 RRR
Romeu-Roberto-Rodriguez
Ale to będzie chodziło, niczym atak Brazylii w 2002
2
@zadafcb Moderacja jest za Miami
0
@Destroyer_of_Worlds w praktyce, za czasów panowania Zygmunta III, w latach 1610-1612 od Rzeczpospolitej zależna była Rosja.
1
@Bilon87 jeśli będą gwizdać pod Barcelonę to z innego powodu. Barca zarobi więcej pieniędzy Tebasowi w Superpucharze, ale żeby się tam dostać no to najpierw trzeba skończyć sezon w Top 2
2
@Emhyr Neymar
0
@Pawlak1992 jak dla mnie za tamten rok ZP powinien dostać Buffon. Świetny mundial, a gdyby nie ta interwencja, to Francja byłaby mistrzem świata:
0
@BorzyKrzys to co, powrót do GSW?
0
@czółkovsky jak nie wygrają tytułu,to muszą handlować Tatumem, albo Brownem.
0
@Encore Jak ktoś ma wrócić to tylko Król
1
@czółkovsky i jeszcze Celtics, jak nie wygrają mistrzostwa
1
@Kgorecki2500 Cytując klasyka:
Ale ekipę żeście zmontowali. Ekipę totalnych pojebów
0
@MesQueUnClub96 prawdziwa zabawa zaczyna się o 24
0
@ViscaelBarca2007 a naszym transferem na lewe skrzydlo będzie Cristian Tello
0
@FcPortoFan1999 Los Angeles Clippers
3
@Encore występ imienia Klaya Thompsona
0
@Popitek12 Metro. Fajna książka
0
@Hosh jak wręczaj Puchar za Mistrzostwo to zwykle gra Queen i We Are The Champions. W Białymstoku będzie Zenek i Przez Twe Oczy zielone.
Jaka nagroda, taka oprawa.
3
@xvcWinterSoldier Śmiesznie to będzie jak zleje nas Bologna Thiago Motty
3
@MeAndSwan no to już jest pewne że taki turniej będzie - Klubowe MŚ w nowym formacie. A dogadują się z Applem co do praw transmisyjnych
0
@Corr Zamiast mówić o błędach VARu, wystarczyło trzymać koncentrację z Realem do końca i wygrać oba mecze z Granadą...
0
@LM10GOAT od razu z grubej rury, jedno El Clasico w Los Angeles, drugie w Szanghaju. Dodatkowo, trzeba koniecznie poszerzyć Superpuchar Arabii Saudyjskiej, bo istnieje szansa że Barcelona się nie załapie.
0
@tristan87 to już było, w tym roku zamawiają Kebaba
0
@Faro gdyby Polski na tym Euro nie było, powiedziałbym że bardziej mnie jara LM. Tak, żyję nadzieją że wyjdziemy z grupy