La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 872 Culés

3



I jep przyznanie się terrorystów, że zlecenie poszło od UA wspólnie z Ameryką.

konto usunięte

0

@tbas a po co terroryści mieliby to zrobić? Przecież oni mają kosę z ruskimi tak samo jak z Amerykanami (przynajmniej w tej afgańskiej frakcji)

5

@tbas Kiedyś taki dowcip słyszałem:

Amerykanie i Rosjanie założyli się o to, kto jest lepszy w śledzeniu i znajdowaniu uciekinierów. W tym celu wypuścili do lasu zająca, a następnie po 24h mieli go znaleźć.

Amerykanie przy użyciu precyzyjnej techniki wojskowej, noktowizorów, czujników temperatury, satelit i samolotów szpiegowskich znaleźli zająca.

Rosjanie natomiast przyszli z bardzo poobijanym niedźwiedziem, który krzyczy ze jest zającem, cala jego rodzina to zające i od wielu pokoleń są zającami.

0

@Hosh czyli to jednak Rosja wymyśliła to całe czucie się helikopterem bojowym apache, a nie zachód?

3

@Hosh to ja znałem odmianę o faraonach w Egipcie:

Rosjanie i Amerykanie odkrywają grób faraona. Jeden z Rosjan mówi:
- To jest Ramzes XIII
Amerykanie odpowiadają:
- Skąd wiesz?
- Sam się przyznał

@MesQueUnClub96 chyba musisz poczytać o historii XX wiecznej Rosji i Związku Radzieckiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?