La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

konto usunięte

1

Bardzo ciekawa sytuacja w NBA, a konkretniej w konferencji zachodniej. Walka o 1 seeda i o playoff jest znana każdemu, natomiast bardzo ciekawie może być jeszcze w walce o play-in.
Wygląda to tak
9. Lakers 38-32
10. Warriors 36-33
11. Rockets 34-35

Houston w świetnej formie w końcówce sezonu, jeśli utrzymaliby tą dyspozycję przez następne 13 spotkań to na pewno wejdą do 10, tylko pytanie za kogo?

1

@MesQueUnClub96 tam od Clippersów po Rockets jest dość ciasno. Oczywiście Houston bez szans na 4 miejsce...ale tam przetasowania mogą być. Ogólnie bardzo mocne te 11 drużyn. Dodatni bilans. No..Houston delikatnie na minusie, ale praktycznie 0.500

konto usunięte

0

@michal26 Znaczy generalnie myślę że do przedziału 4-8 nikt już nie wskoczy nowy, tylko kolejność będzie się zmieniać. Myślę że Clippers utrzyma 4 miejsce ale za nimi będzie Dallas, bo z Gaffordem i Washingtonem wyglądają jak nowe Lob City

1

@MesQueUnClub96 no ja myślę, że Lakersi mogą wskoczyć, ale max na 7-8 miejsce.

konto usunięte

0

@michal26 3 spotkań nie nadrobią.

0

@MesQueUnClub96 Za nikogo nie wejdą do Top 10. Dwie wygrane ciężko im będzie odrobić, szczególnie że terminarz Warriors nie jest specjalnie trudny.

I też trzeba patrzeć przez palce na formę Rockets. 9-1 zrobione na czterech winach ze Spurs i Wizards

0

@MesQueUnClub96 myślę, że mogą. Nie mają dramatycznego terminarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?