0

@Emhyr Calhanoglu, to może ktoś wreszcie będzie umiał uderzyć z 20 metrów

0

@LM10GOAT out nawet za 20-25

0

@IronSanHybrid kto nigdy nie miał problemu z odkreceniem słoika od babci ten niech pierwszy rzuci kamieniem

0

@Kessie niech weźmie ze sobą Wirtza

1

@Tomo1989 to byłby tak pełnoprawny sojusz, jak sojusz Rumunów z Hitlerem

0

@Survier Paul Pogba.

0

@Herato i pewnie by odjechała, ale Mioduski to polski Bartomeu

0

@HighestInTheRoom zawodnik wychodził na czystą pozycję. Jakikolwiek faul w takiej sytuacji to czerwona kartka, nieważne czy kosa od tyłu, czy delikatne nadepnięcie.

0

@IronSanHybrid @Katalończyk 99 kontuzja więzadeł nie wybiera. Wielu sportowcom zniszczyła karierę. Ile osiągnąłby Ronaldo gdyby nie to? Co zrobiłby najmłodszy MVP NBA, Derrick Rose, gdyby nie zerwał więzadeł? A nawet nie szukając dalej, Fati po więzadłach zaliczył podobny zjazd. Też jest tylko cieniem dawnego siebie.

0

@barcanawieki jakby się nad tym głębiej zastanowić... Jak ktoś zacznie nas bombardować, to jedyna nadzieja w Panu Bogu, że zacznie strącać wrogie samoloty, bo nasza obrona przeciwlotnicza, to może będzie w stanie zestrzelić bociana.

2

@kondziu88 Golden State Warriors

1

@Emhyr "Their football is based on the talent in their squad" XD. Na tym polegają sporty drużynowe. Dostosowanie stylu gry drużyny, do talentu zawodników.

W koszykówce jeszcze 10 lat temu nikt nie pomyślał, że można grać bez centra, po czym przyszli Warriors, zaczęli grać niską piątką i wyjaśnili ligę. Czy zawsze tak będą grali? Nie, trzeba być elastycznym, i wykorzystywać talent jaki się ma w składzie. Real robi to perfekcyjnie, a Simeone ma olbrzymi problem z wykorzystaniem ofensywnych piłkarzy

0

@MateuszGotowka99 tylko taki Alonso to autorski pomysł Xaviego. Nigdy nie grał jako stoper, a tymczasem Xavi go tam wystawia regularnie, choć się nie sprawdza. Może i jest to częsty schemat, że z bocznych obróńców robi się potem stoperów ale nie każdy da sobie radę.

0

@A4ron najlepsze to było w meczach covidowych jak chyba Liverpool strzelał Lipskowi bramki na wyjeździe w Budapeszcie.

No i teraz by też fajna sytuacja była z uwagi na derby Mediolanu.

1

@Comentateiro ja pamiętam taki, w którym drużyna przegrała 2-8,a 7 było indywidualnym błędem jednego zawodnika

2

@AmigoBlancos pewnie. Nawet jeśli nie chodzi o szatnię, jeśli miałby posłuch u kolegów to zabrałby minuty Viníciusowi i jego rozwój nie byłby tak szybki. Dodatkowo Benzema dalej byłby jedynie pomagierem Cristiano.

No i ostatnia rzecz, czyli brak udziału w pressingu - ktoś w Realu musiałby dodatkowo biegać za niego w obronie, co wymaga budowy całej drużyny pod konkretnego zawodnika (jak Argentyna pod Messiego)

0

@Seba_89_ oczywiście że te gruby ryby będą się tego domagać, bo ucina się im kurek napełniający kieszenie. I oczywiście, że rząd ukraiński nic z tym nie zrobi, ani nie powie im, by tak nie mówili, ani w drugą stronę embarga nie nałoży. Embargo na produkty z Polski = odcięcie Ukrainy od świata

W biznesie nie ma wrogów i przyjaciół, są tylko pieniądze.

4

@talizmo Konkrety? Brak. Sztuka dla sztuki. Tak samo było na mundialu, mnóstwo dryblingów ale zero bramek z tego. Musiala nie jest nawet najlepszym nastolatkiem w Niemczech. Dużo lepszy piłkarsko jest Florian Wirtz z Leverkusen.

2

@A4ron kwestia czy można to zakwalifikować jako "Niesportowe zachowanie"

0

@626 świetnie wyglądał w lidze mistrzów jesienią. Ale nienormalność ligi ukraińskiej może się odbijać w drugiej części sezonu. Niech przepracuje okres przygotowawczy i potem będziemy mogli oceniać

0

@Pawlak1992 Real - Milan, dwie najbardziej utytułowane drużyny w historii LM

Albo Real - Napoli/Benfica - drużyna słynąca z wygrywania finałów vs drużyna słynąca z przegrywania

0

@colossus Borek palnął mnóstwo głupot, ale to akurat jest do wybronienia.

Byłem na meczu Szachtara z Realem, i muszę się zgodzić z tym co mówił. Po każdym kontakcie z piłką było widać, że Mudryka przerasta swój zespół.


I teraz druga część, biorąc pod uwagę to co Mudryk daje Chelsea, to jak najbardziej jest to żart. Ale patrząc na ten moment, a nie na szerszą perspektywę. Po 3 miesiącach Coutinho był drugim Iniestą.

0

@cris2706 w finale LM to był taki sam fart, jaki ma Barcelona w tym roku w lidze. Nazywał się bramkarz

0

@pioz123 każdy piłkarz, będzie chciał grać. Szczególnie taki, który walczy o indywidualne cele. Nie przyjdzie i nie powie, że odczuwa dyskomfort. To nie są moje słowa tylko Carlo Ancelottiego. Ale od tego jest sztab medyczny, żeby powiedzieć trenerowi kiedy ma oszczędzać piłkarza. Zbliża się najważniejszy etap sezonu, i Benzema wraca do formy, bo kiedy miał kontuzje, nikt nie spieszył się z jego powrotem do gry. A tymczasem Lewandowski kopie się po czole. Taki Guardiola potrafi zdjąć Haalanda, czy posadzić go na ławce , a w Barcelonie zmieniać gwiazd nie wolno. Tak samo jak niewolno strzelać z daleka.

4

Jeśli Lewandowski grał w meczu z Gironą z kontuzją, to cały sztab medyczny jest do dyscyplinarnego zwolnienia. Gramy u siebie, mamy bezpieczną przewagę w lidze, a nasz główny rywal przegrał mecz.

Po co ryzykować kontuzją? Szczególnie w przypadku zawodnika, który ma 35 lat i każda poważna kontuzja oznacza koniec kariery?

14

Araujo to w tym momencie najlepszy skrzydłowy w tej drużynie

0

Ależ to jest widowisko

0

@norbi77 Vinícius przyszedł do Europy mając 18 lat, Neymar 21. Porównajmy 2 ostatnie sezony

0

@MrPGG można dyskutować czy jest najlepszym napastnikiem ostatnich 15 lat, ale gdzie on do Nazario, Mullera czy Puskasa

1

@TheNekro94 lepiej by było jakby spróbowali zrobić jakiś spinoff. Jest mnóstwo historii z poprzednich lat + filmy dalej stoją na niezłym poziomie i nie zestarzały się źle.

I co do serialu o Voldemorcie, to na to nie ma szans. Choć w gruncie rzeczy to samograj, historia pełna niedopowiedzeń, a zarazem materiał na wiele sezonów - od przyjścia do Hogwartu, po zniknięcie. Grupą docelową HP są mimo wszystko dzieci i młodzież, a serial o Voldemorcie pewnie byłby +16. No i przede wszystkim w całej sadze opisany jest jako zło wcielone, w odróżnieniu od takiego Grindewalda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?