0

@PatrychoO Ronaldo jest w podobnym stopniu odpowiedzialny za zniszczenie Juventusu co Messi za obecną sytuację Barcelony...

PS: Dalej nie wiadomo kto wyszedł gorzej na dealu Pjanic - Arthur

0

@Antimadridista_WR dostaną. Benfica ma pewny awans do 1/4 LM. Zobaczymy kogo tam dostaną, ale są przynajmniej 3 pary, w których ich przeciwnik wcale nie będzie dużym faworytem. A taki półfinał LM, od razu podbije wartość Enzo

1

@19Riki20 z uwagi na występ Realu w KMŚ, pierwszy mecz zostanie przełożony na kwiecień. Czyli będzie rewanżem

0

Pierwszy mecz odbędzie się chyba dopiero w kwietniu. Czyli gospodarz pierwszego meczu będzie gospodarzem rewanżu XD

2

@DonMatteo901 tym większy szacunek dla Fergusona. Pobicie rekordu trofeów to jedno, ale pobicie rekordu trofeów z jednym klubem to coś totalnie innego. A jest to jeszcze większy wyczyn, bo trzeba zarządzać pokoleniami, umieć posadzić na ławce dawne gwiazdy itd.

3

To teraz zaczynamy skecz w stylu Monty Pythona pod tytułem :
"Terminarz"

Mecz Realu w 1/2 nie będzie się mógł odbyć w wyznaczonym terminie, bo jadą na klubowe mistrzostwa świata. Jeśli trafią na Barcelonę, nie będzie takiej możliwości także i w kolejnych tygodniach - z uwagi na puchary w Europie. Na 1-3 marca wyznaczono mecze rewanżowe. Już wiadomo, że wówczas mecz rewanżowy będzie pierwszym, a gospodarz rewanżu gospodarzem pierwszego meczu.

Jeśli Barcelona przejdzie United, mecz nie może się także odbyć przez kolejne dwa tygodnie. 19 marca jest ligowy klasyk, a potem przerwa na kadrę. Co za tym idzie, mecz będzie mógł się odbyć dopiero w dniach 4-6 kwietnia, o ile oczywiście, Real nie będzie musiał odrobić wtedy meczu ligowego


Wniosek: Aby uniknąć tego całego cyrku jutro muszą podgrzać kuleczki i sprawić, aby w półfinale nie było el clasico

1

@LeoMessi1994 Ronaldo, Suarez, Lewy, Zlatan. Jakkolwiek Zlatan technicznie pewnie przewyższałby nawet i Ronaldo to jego najlepszy sezon nawet nie stał koło 15/16 Suareza czy 19/20 Lewego. Dwa razy przekroczył 40 bramek w sezonie, a w jego gablocie największym sukcesem jest mistrzostwo kraju.

1

@PatrychoO z Ligue 1, ale no w piątek. Po Mekambe czy Hakimim, też nie będziesz płakał

0

@wojtekwojtkowski999
technologia jest jedyną nadzieją ludzkości na przetrwanie. Wszystkie pozostałe istoty na ziemi, niezdolne do rozwoju technologii są skazane na śmierć. To spotkało dinozaury, mamuty, tury i spotka też ludzi, jeśli dostatecznie szybko nie rozwiniemy się jako cywilizacja, do miejsca w którym będziemy mogli kolonizować inne planety.

Celowe odcinanie dzieci od technologii to zbrodnia na ludzkości. Poza grami, w internecie jest przecież mnóstwo wiedzy. Pokolenie dzieciaków z lat 90-00, nie miało takich możliwości. Dla nich była tylko ta gra w Snake'a. A dziś? Nie dość, że możliwości nauki są niemal nieskończone, to jeszcze często można połączyć to z na przykładami grami(sluchanie podcastów czy audiobooków).

Ale nie, Snake lepszy... I ja rozumiałem to podejście jeszcze kilkanaście lat temu, sam nawet je miałem - smartfony były mało wydajne, a do przeglądania internetu często potrzebna była anielska cierpliwość. Teraz?

Piszę odpowiedź ze smartfona, który konstrukcyjnie jest z 2016 czy 2017 roku, mam go 4 lata i nie mam zacięć ani żadnych problemów.

Takie same wątpliwości były co do innych wielkich wynalazków ludzkości. Kiedyś, prezydent USA miał specjalnego człowieka od włączania światła. Bomba atomowa miała przynieść zagładę ludzkości. A przyniosła światowy pokój(konflikty lokalne dalej są, wystarczy spojrzeć na wschód, ale nikt nie zaryzykuje wojny na masową skalę) i zasobne źródło energii. I tak samo powszechny dostęp do internetu, z kieszeni w każdym miejscu na ziemi, przyniesie więcej dobrego niż złego.

0

@barcelonaLM ten sam casus co Barcelona Bartomeu - liczenie na to, że jeden wielki zawodnik pociągnie cały klub do sukcesów w Europie. A w drugiej linii Ramsey, Rabiot i Pjanic/Arthur...

0

@tristan87 Dembele się odpicował jak szczur na otwarcie kanału XD

0

@Bogan Asus Zenfone 8. Flagowiec z końca 2021, więc dużo lepszy procesor niż w A53. Skoro flagowiec, to pewnie wsparcie na 3/5 więc system do 2024 spokój, poprawki bezpieczeństwa do 2026. Do tego dla mnie duży plus, bo jest kompaktowy i łatwo obsługiwać jedną ręką.

0

@FCB24 najpewniej nie cała drużyna Toty, dzisiaj napastnicy, w niedzielę pomocnicy, w środę obrońcy i w przyszły piątek 11

0

Messi strzela po asyście Neymara, potem Ronaldo odpowiada z karnego. Jakbym oglądał El Clasico w 2015

0

@fcb710 piłka ręczna na poważnie interesuje w tym kraju Kielce i Płock. 15 lat temu byliśmy faworytem do medali każdej imprezy, to że nigdy nie udało się zdobyć złota było sporym rozczarowaniem. W siatkówce, mając wtedy podobne sukcesy rozwinęliśmy szkolenie i pojawiła się kolejna, jeszcze lepsza generacja. Tymczasem tutaj... To jest wręcz niesamowite. Dalej mamy kilku klasowych zawodników, którzy grali nawet w finale LM. Ale zbierając ich do kupy, to jest jakaś tragedia. Dobrze, że graliśmy z Arabią, bo poważniejszy przeciwnik już by nas wywalił...

1

Ale Stoch w takich warunkach to nie można było puścić..

1

Rekompensata dla Kubackiego 26.4 XD

4

@Kengo z Deppem to jednak inna sprawa. Dobry aktor wciąż nim jest, nieważne czy ma lat 20, 45 czy 70. A piłkarz ma te 10-15 lat najlepszego wieku i koniec. Mendy już stracił 3 z nich.

1

@AbelKabel gdyby FSB chciało zabić Dudę, nie musieliby go wysyłać do Lwowa.

0

@LaRoja biorąc pod uwagę, którzy polscy piłkarze z obecnych wtedy na boisku mówią po hiszpańsku to opcje są dwie : Krychowiak i Lewandowski. Stawiam na pierwszego

3

@kolomen2 spadnie tuż przed toty, a potem zacznie rosnąć, bo Mbappe będzie w toty.

3

@DonCarletto i obie defensywy zostały boleśnie zweryfikowane w Lidze Mistrzów. Tam Barcelona straciła 12, a Juventus 13.

Jak to jest, że w 6 meczach można stracić dwa razy więcej bramek niż w 17. I naprawdę rozumiem dostać 3 od Bayernu czy PSG, ale my dostaliśmy 2 od Pilzna, a Juve od Haify

0

@PatrykBarca prawda jest prosta. Boli go wielki Milik.

1

@Comentateiro w tym składzie brakuje tylko Fabregasa na 9...

Zastanawiam się, dlaczego szansy nie dostaje Depay. No i też niebezpiecznie rzucać na tak głęboką wodę Araujo po 3 miesiącach bez gry

1

@michal26 nie wkroczy. NATO zada Rosji największe możliwe straty armią Ukrainy

0

@LewoSkrzydlowy11 chyba jednak Eden. Coutinho miał przynajmniej dobre pół roku

0

@Encore złożyłaby się z tego ekipa, która mogłaby walczyć o mistrzostwo w każdej innej lidze

0

@P33ck Griezmann w dwa sezony zrobił tak gdzieś połowę tych liczb całej trójki XD

1

@michal26 No i odpalił, szkoda tej obniżonej belki i innych warunków. Cóż, zostaje liczyć albo na jakąś loterię w Bischofshofen, ale że Granerud zaśnie na dojeździe.

0

Jeszcze jedna taka seria, i Granulat z Kubackim na równi będą w TCS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?