0

@karci0 dalej byśmy mieli gorsze bramki niż Inter. Włosi mają +3, my byśmy mieli +1. Musielibyśmy strzelić Victorii dwie bramki więcej.

Więc nawet przy remisie, z grupy wychodzi Inter

0

@Katalonbar Liga Mistrzów to takie rozgrywki, w których grają 32 kluby, a na koniec i tak wygrywa Real Madryt

0

Oh no, anyway...

6

LM pokazuje, że jesteście na poziomie ligi francuskiej. Gdyby Real miał głupszego prezesa to mielibyście tyle samo drużyn w fazie pucharowej LM co Ekstraklasa. Konkurencyjność w tej lidze nie istnieje, a styl gry jest już dosyć archaiczny. I tak o to liga która w 2012 roku miała 11 piłkarzy w 11 roku, w 2021 nie miała żadnego. Liga która co roku przez 6 kolejnych sezonów od 10/11 do 16/17 miała dwie drużyny w półfinałach LM, teraz ma jedną. Co więcej, nie wiem czy ktokolwiek z La Ligi mógłby wejść z marszu do składu Realu. Być może Lewandowski na ogół ma coś więcej do zaoferowania od Benzemy, ale czy mógłby wygryźć Karima lub Viníciusa w Realu? Na pewno nie od razu.

Wniosek: La Liga jest tak konkurencyjna jak Ligue 1 i bez zmian lub kojenej złotej generacji będzie wyraźny podział w futbolu na 3 grupy tych topowych lig za PL:

-Bundesliga i Serie A
-La Liga i Ligue 1
-Portugalska i Eredivisie

0

@Roobo i zaraz będą kolejne, jak Real ich dostanie i się po nich przejedzie

1

@karci0
1) punkty
2) punkty w meczach bezpośrednie
3) różnica bramek w meczach bezpośrednich
4) różnica bramek ogólnie
5) liczba strzelonych bramek ogólnie

A potem to by kartki chyba liczyli

0

@krissu8 Liverpool - Napoli

0

@Kamiloza91 nie, czasem może włączę jakiś program polityczny żeby się pośmiać. Ale sportowo pod kątem merytorycznym to jest straszny ściek. Magazyny C+ są dużo lepsze. Idąc dalej, sam Ćwiakała w 15 minut potrafi poruszyć więcej tematów i szerzej je omówić.

A najlepsze zostawiłem na koniec. Ich programy o Ekstraklasie, przegrywają nie tylko z Ligą + Extra, ale też z prześmiewczą Ligą Minus. Z jednej strony są zjadani merytorycznie, z drugiej luzem i prostotą formuły.

0

@MESSIah16 City jest lepsze w każdej formacji z wyjątkiem ataku. Tak naprawdę poza skrzydłami i Marquinhosem, każdy piłkarz PSG miałby problem żeby wejść do pierwszej 11 City. Verratti byłby najbliżej, ale moim zdaniem Bernardo Silva jest lepszy w ofensywie, a Gundogan bardziej jako box to box.

Tymczasem w pomocy PSG poza Włochem nie ma nikogo na poziomie City, w środku obrony chyba jednak Laporte wygrałby rywalizację zarówno z Ramosem jak i Kimpembe. No i Cancelo to też półka wyżej niż Mendes. A do tego dochodzi szerokość kadry, mocno po stronie Anglików.

0

@Emhyr skauting level FIFA. Czekam aż będą chcieli kupić Klaibera na prawą obronę i Kenta na lewe skrzydło

1

@Kozinho. Ferran i Pedro to bardzo podobni zawodnicy pod względem poziomu, poza tym zamiast porównywać się z zespołem Guardioli, zestawmy tą drużynę ze schyłkowym Valverde i wtedy zobaczmy

1

@Kuba_1 Valverde wygrał z Realem 5-1 i zdobył 4 punkty z Interem w LM bez Leo. Ernesto w kapitalny sposób potrafił zastąpić gwiazdy drużyną.

1

@Emhyr byłem na meczu Szachtara z Realem w Warszawie. Z trybun widać było, że przerasta drużynę. Poruszanie się po boisku, technika, wchodzenie w pojedynki 1 vs 1. Bez kompleksów próbował swoich sił na Carvajala czy Rudiger, niejednokrotnie mijając ich. W zasadzie każda groźna akcja Szachtara przechodziła przez Mudryka.

Jeśli chodzi o sposób gry, to chyba najlepiej zestawić go z Messim z początków Guardioli, tylko z drugiej strony. Atakujący głównie ze skrzydła i szukający zejścia do środka, ale także doskonale rozumiejący grę druzyny.

0

@AbelKabel jak zgłasza się Barca czy Real, to myślę że większość będzie chętna. Należało spróbować.


Mamy straszną dziurę na LS, chyba że odpali Fati. Ale minęły dwa miesiące, a my dalej słyszymy ze trzeba go oszczędzać bo kontuzje. Myślę, że po mundialu trzeba skończyć z takim gadaniem.

0

@AbelKabel to można by dać Mane wyższą premie za podpisanie kontraktu, a ostatecznie "uposażenie" transferu wyglądałoby podobnie. Trochę tej naszej "kreatywnej księgowości" i myślę że byłoby to możliwe

@maroon użyłem Mane jako przykładu, ale chodzi o fakt, że ściągamy prawoskrzydłowego, gdzie to jest ulubiona pozycja Dembele i widać było, że na niej radzi sobie najlepiej. Śmiem twierdzić, że on jako jedyny zyskał na odejściu Messiego - zwolniła się jego ulubiona pozycja.

1

@Survier Bayern za połowę ceny Raphinhi wyciągnął Mane. I to Senegalczykiem powinniśmy byli się zainteresować

0

@Mow_mi_Douglas Albo jeszcze bardziej, takie jak ten dzisiaj z Bayernem

0

@pt9 @barteq i parę dźwigni więcej

8

Za Koemana :
0 pomysłu na grę
0 celnych strzałów
0-3 u siebie z Bayernem

Za Xaviego :
0 pomysłu na grę
0 celnych strzałów
0-3 u siebie z Bayern

4

To, że Raphinha będzie schodził na lewą nogę wszyscy wiedzieli już przedwczoraj.

Nie każdy może być Robbenem

0

@seba444 oczywiście. Wyciągniemy wnioski i wrócimy silniejsi. Jak co roku

0

@pax uratował nas od 0-3, to on wybijał piłkę z linii bramkowej

0

Przegraliśmy ten mecz jeszcze w szatni. Trener nie powinien dopuścić, żeby ktokolwiek mówił "będziemy oglądać inny mecz w szatni". Wychodzimy na boisko, robimy swoje, a co wydarzy się gdzie indziej, to będzie miało znaczenie po meczu. To naprawdę jest żaden problem zamknąć 30 osób w bańce bez dostępu do informacji na te 5 godzin...

Jestem przekonany że tak postąpiliby Ancelotti, Zidane, Ferguson, Mourinho Guardiola czy Klopp. Ale Xavi po prostu nie dorasta im do pięt, tak samo jak Barcelona nie dorasta do pięt Bayernowi

0

@Pogba i w dodatku gra na środku obrony. Xavi chyba za dużo grał w Fifę 21, gdzie w zasadzie każdy boczny obrońca nadawał się na grę na stoperze, bardziej niż typowy środkowy obrońca

0

@KmN De Ligt kopnął piłkę, a potem Lewandowski kopnął go w nogę. Należał nam się karny za rękę z Interem, za faul Skriniara i być może też za akcję Dembele - Davies w Monachium. Ale tutaj ? Im więcej powtórek, tym bardziej jestem przekonany że to Lewandowski fauluje De Ligta

1

Dembele to chyba jako jedyny wyszedł na ten mecz

0

@norbi77 ale każdy wiedział, że jest wolniejszy niż Mane, że musi mieć pomoc. Linie złamał ewidentnie przy drugim golu. Ale przy pierwszym, ma Mane za plecami, nikt nie kontroluje linii Senegalczyka. Poza tym, skoro nie ma nikogo poza Mane, to ktoś robi krok czy dwa do przodu i przecina linię podania. A u nas krater

2

Ten Gol to nie był błąd Bellerina. Przegrał pojedynek biegowy, ale zachował się jak powinien. Odpuścił i nie naraził drużyny na czerwoną kartkę. Ale dlaczego nie ma nikogo do pomocy? Dlaczego jedno podanie mija dwie linie? My mamy w tym meczu 3 defensywnych pomocników, a żaden na swojej pozycji.

0

W 1/8 LM zagra tylko jedna hiszpańska drużyna. Tyle samo przedstawicieli będzie mieć Belgia, a więcej Portugalia.

0

@Rewolucja123 ma rację. Stadiony to w dużej mierze wylęgarnia patologii. A gdyby się tym zająć, zadbać o kulturę to wszyscy by zyskali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?