0

@kuz jak wygrają LM to nikt się nie będzie o nic pruł. Przypominam, że w 2015 kibice Barcelony wybrali na prezydenta Bartomeu, bo akurat Barca wygrała tryplet

0

@Deviler tak jak Ronaldinho przy Beckhamie w 2003

0

@Gaz miejsce do życia + relatywny poziom klubu i ligi. Z klubów top 20 na świecie, to może tylko Lizbona konkurować pod względem atrakcyjności miasta. Ale liga portugalska to jednak nie to samo. Niby jeszcze Paryż / Mediolan, ale to bardziej byłby wybór żon niż samych piłkarzy.

A jeśli ktoś ma ustawione życie i szuka "nowych wyzwań" na koniec kariery, to myślę że atrakcyjne miejsce do życia jest bardzo ważne.

1

@Antimadridista_WR lepiej, ale prawdopodobnie gorsze liczby miałby wtedy Dembele.

0

@Conradxc w dodatku Mbappe jest Francuzem. Nie musi uczyć się języka, wszystko jest dla niego naturalne. Z jednej strony wygoda, z drugiej dziecięce marzenia.

1

@Semafor80 a najwięcej bramek w przyszłym sezonie będzie miał Jordi Alba

2

@AmadiRM Suareza w prime, natomiast budując kadrę na kilka lat to Lewego

0

@Deeespacito kupimy też 100 bramek. Znajdź kogoś kto będzie miał lepszy przelicznik wydanej kasy do strzelonych goli

1

@Medium Giovanni Van Bronckhorst ma to DNA Barcelony

1

@Mario96w Ale pamiętajcie że z personalizowanym nadrukiem

0

1

@MesQueUnClub96 gra on sam we własnej osobie. Jedyny i niepowtarzalny Andre Gomes

0

@BART97 za rok Legia mistrzem, a Lech będzie walczył o utrzymanie do 31. kolejki XD

0

@Pawlak1992 to zależy czy Turcja kiedyś brała udział

4

@Hubsao gość w sezonie 13/14 strzelił 20 bramek w PL. Przegrał tylko ze Sturridgem i Suarezem. Strasznie underrated, przez to że grał obok Xaviego i Iniesty. Kojarzy się głównie jako przecinak, zbyt mało finezyjny do gry w Barcelonie. A tu się okazuje, że w City Pellegriniego odgrywał podobną rolę co dziś De Bruyne.

3

@jacob345 Modrić - Rakitić

3

@Nazio87 Mans Zelmerlow - Heroes

3

@Kurkmen prohibicja

0

@QAnon jak zobaczyłem te 13% u nas to myślałem że to mapka inflacji XD

0

@vangoor znajdź piłkarza z lepszym przelicznikiem goli/wydane pieniądze. Bo najbardziej nam brakuje bramek.

0

@koksik2700 może oceniają roczną inflację inflacji. To w sumie wtedy byłoby coś koło 2,9% od początku rządów pisu

1

@Jakchcesz MVP był chyba tylko w 2009 i 2015, ale 4 tytuły MVP finałów się zgadza. Bo jeszcze ten w RPA i w Kijowie z Euro.

0

@FCB24 niby tak, ale Barcelona gra wyżej niż Brighton więc w sumie rola na boisku byłaby podobna.

0

@Medium na jedno by wyszło, bo pewnie sporo mu też nie uznali

2

@Rocky_Bilbao UEFA musi pokazać paragraf który im na to pozwoli. A przecież takiego nie ma. Każdy klub brał udział w jakimś turnieju towarzyskim pokroju ICC czy Audi Cup. Czym miałoby się to różnic od Superligi? Tylko tym, że Superliga byłaby w trakcie sezonu.

Wniosek? UEFA nic nie wywalczy, a kluby które będą grały w superlidze będą miały dużo szersze kadry i jedna drużyna zagra w LM, inna w superlidze. Ewentualnie jakoś się upchnie dodatkowe mecze, zmniejszy liczbę meczów pucharowych itd

0

@Vincent__Vega Militao to chodzący wylew. Co chłop grał w tych meczach LM to był dramat, z nami również to samo. Oby trzymał taką formę jak najdłużej

5

GP Monaco to przy tym wyścigu sztos

0

@Khajio Pavard nie zawalił 7 bramek w jednym meczu LM.

0

@Gaz czeka go ten sam los co Aleńę

4

@MesQueUnClub96 finał LM w TVP mają komentować Szpaku i Mila. Szpaku jest za Lewym, Mila za Barcą. Cała teoria się sypie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?