1

@Michu94 Od odejścia Digne'a w tym klubie nie ma konkurenta dla Alby. Oferta warta rozważenia, ale musimy najpierw zatkać dziurę.

12

@Kgorecki2500 Inflanty

0

@Ksavix polecam postawić kuponik na Real. Zadziała podobnie

1

@taris w tym sezonie trochę tak to wyglądało. Real miał ważniejsze rzeczy niż klasyk, a dla Barcy to był mecz sezonu.

2

@kondzix2115 Lisandro Martinez lub Pau Torres, jeśli chcemy zawodnika, do wyprowadzania piłki.
Natomiast jeśli chcemy klona Araujo to Tapsoba z Leverkusen albo Tomori

2

@Rust_Cohle mój ulubiony piłkarz all time, od niego i sezonu 06/07 zacząłem oglądać piłkę.

Z innych zagrań, poza podaniem do Crespo i bramką z United, to ta ruleta z finału LM:


0

@HypeR
BR: Alisson
PO: TAA
ŚO: Lisandro Martinez
LO: Theo Hernandez
ŚP: Florian Wirtz
PS: Bernardo Silva
LS: Son
N: Lewandowski

1

@Emhyr Pikej, Alba i Ter Stegen w kolejce.

0

@robsesh o Ovrebo zapomniałeś? Przez to wszyscy pamiętają, że PEP zdobył 6 pucharów, a 3 z nich nie powinno być.

0

@Emhyr zaryzykuję że piłkarsko lepsza jest ta drużyna która strzeli więcej bramek.

0

@Rust_Cohle w drugim układzie nie tylko Real musi się obejść smakiem, ale także i szejkowie. Dobry układ

0

@FC1899Barca zatrudniasz typa któremu płacisz 40 baniek na sezon, a on notuje statystyki porównywalne do Di Marii z zeszłego roku. Bez wątpienia najgorszy transfer w relacji oczekiwania vs rzeczywistość. Lukaku jest tutaj bardzo blisko, ale jednak oczekiwania były mniejsze.

Grealish to inna historia, zdecydowanie najbardziej przepłacony piłkarz w historii. Natomiast jeśli mamy zestawiać sezon po sezonie, kto zaliczył największego flopa to Messi niszczy konkurencję w podobny sposób w jaki robił to przez dekadę w Barcelonie.

0

@JohnnyBarca Roberto Pereyra. Najpierw grał z Bruno w Udinese, a potem z Dybalą w Juve. A na Maderę to pewnie jeździ na wakacje.

25

Pan Marek Papszun jest debeściak i Jego drużyna też.

1

@MesQueUnClub96 Douglas w Barcelonie

0

@taris tak, nikt nie chce grać w SH

0

@Herato Gol z Liverpoolem. Można by go oglądać bez końca, gdyby nie przypominał o rewanżu.

1

@Essos Hitler był największym rasistą, Mao największym idealistą , ale to Stalin był największym paranoikiem.

W ZSRR terror dotyczył każdego, nieważne jakie stanowisko zajmował.
Hitler z kolei represjonował mniejszości narodowe i etniczne, zatem będąc Niemcem nie trzeba było obawiać się o życie.
Mao natomiast podobnie do Stalina nie przejmował się życiem ludzi(miał liczniejszy kraj, stąd większa liczba ofiar), natomiast będąc w bliskim otoczeniu Zedonga, raczej nie groziło rozstrzelanie za krzywe spojrzenie.

W moim odczuciu największym zbrodniarzem był Stalin

0

@Worny Kaka, Iker, Modrić, Iniesta, Forlan

0

@Kamiloza91 wtedy dostał dwa razy, dostał jeszcze w lidze od Mourinho i o ile można to zaliczyć to CdR 10/11

0

@pluszek Nieprawda, bo dla szejka nie ma różnicy czy da 200 milionów czy 400. Tylko by dało im większą przewagę, bo mają większe zasoby finansowe. Poza tym piłkarz rozwiązywałby umowę sam, nie ktoś go wykupował, żeby to obejść. A ingerencja w to byłaby niezgodna z prawem pracownika

1

@Sau_Ron
- Modrić
- Modrić
- KDB
- KDB
- Modrić

0

@pluszek 220 baniek za Neymara też było absurdem, a potem typa co miał jeden dobry sezon się kupowało za 130 milionów. Wystarczy, że przyjedzie Newcastle i da powiedzmy 400 milionów za Viníciusa, bo ich stać. Efekt domina natychmiastowy i każdy gracz zdrożeje 3 krotnie.

1

@Alanooo Raków mistrz, spadają Stal, Termalica, Łęczna

1

@Survier tak jak @Bykunn napisał. Rywale wiedzą, że Lenglet lubi popełnić błąd, więc przycisną żeby strzelić na 2-0, a my wtedy im cyk z konterki

0

@Przemek2323 to akurat jest bliskie prawdy. Niemcy mają inne interesy, a w przypadku Francji wystarczy że Le Pen wygra wybory, wtedy Francja zwróci się bardziej w stronę Putina . Polska jest obecnie 5 panstwem UE pod względem ludności. Poza Niemcami i Francją ustępujemy Hiszpanii i Włochom. Ale żadne z tych państw nie odgrywa na arenie międzynarodowej takiej roli jak Francja czy Niemcy.

1

@DonMatteo901 najlepszy indywidualny występ w historii półfinałów LM

1

@Lautaro ostatnio były olbrzymie problemy przy jakimś meczu LE, w dodatku viaplay jest tylko w 720p. No ogólnie to zbyt dobrych opinii nie mają

0

@MesQueUnClub96 wszyscy wiemy ze wygra na końcu Casemiro

0

@michal26 w idealnym świecie nie. Ale nie ma innego rozwiązania. Bo nie da się oddzielić wszystkich sportowców popierających Putina od tych przeciw niemu, gdyż zawsze pojawi się ktoś kto będzie robił prowokacje podczas zawodów (jak Klimov). Ba, może nawet Rosja zacznie wysyłać na zawody tylko ludzi lojalnych władzy.

A nawet jeśli nie, to przeciwników schowa się pod dywan, zamiast pokazać jak sprzeciwiają się wojnie w wywiadach to pokaże się kibiców itp.

No niestety wojna ma to do siebie, żeby najbardziej cierpią niewinni ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?