0

@wawrzyn1 wgl się nie złożył do strzału, bo przeszkodził mu Araujo, który wszedł z dużym impetem. I Urugwajczyk piłki nie trafił, a stopę Sorlotha nadepnął.

18

Messi tyle w dwa mecze robi

0

@Joe_Pesci ewidentny karny, nieostrożność obrońcy który nie trafia w piłkę a następnie ląduje na napastniku unienozliwając mu oddanie strzału

0

@michal26 to strasznie śliski temat,szczególnie w sportach indywidualnych. Za przykład możnoa by wziąć szachy (o ile uznamy to sportem), w których Rosja jest największą potęgą od wieku. W czołówce masz takich graczy jak Nepomniatchi czy Grischuk, którzy wyraźnie skrytykowali Putina, ale także takich jak Karjakin, którzy pochwalają wojnę z Ukrainą. Źle dyskwalifikować wszystkich, ale trzymać wszystkich jeszcze gorzej. W rywalizacji sportowej nie ma miejsca na politykę (nie mówię o sporcie jako takim, bo to niemożliwe,chodzi o samą rywalizację między uczestnikami). Z tego też powodu, na czas trwania igrzysk w starożytności zawieszano wojny i z tego też powodu zawiesza się dzisiaj rosyjskich sportowców.

4

@hefaj6 nieruchomość to najlepsza lokata kapitału, bo zawsze będzie na nie mniejszy lub większy popyt. A przy rosnącej inflacji, będą rosnąć też ceny mieszkań. Większość ludzi nie ryzykuje kredytu na 400 000 i ma spory wkład własny. A te pieniądze na koncie tylko i wyłącznie tracą wartość.

0

@Medium Liverpool z handicapem 0:1

1

@Cule1234 to jest ślepy i niekompetentny. Po więzadłach kolano nigdy nie będzie "nowe". Zawsze będzie bardziej podatne na urazy.

0

@Sau_Ron dostalibyśmy od Realu i pewnie też od Atletico . Myślę że mielibyśmy tak z 8 punktów mniej. Byłaby walka do końca z Betisem o RSSS

0

@VegetaPolska Ancelotti miał dobre relacje z Florkiem. Mou miał tragiczne na koniec.

0

@marcin62 Messi i Ronaldo mieli o tyle łatwiej, że gracze po których przejmowali schedę albo mieli problem z kontuzjami (Kaka), albo z imprezami(R10). W dodatku, grali u świetnych trenerów. Tymczasem Mbappe gra w klubie, który trochę sam nie wie co robi.

No i myślę że dominacja tej dwójki nie byłaby tak duża w kontekście ZP. W 2010 roku pewnie wygrałby Iniesta lub Sneijder, w 2013 Ribery, a w 2014 Neuer, gdyby wybierać bardziej z dzisiejszymi głosami.

Co nie zmienia faktu, że mieli do zaoferowania dużo więcej niż Mbappe obecnie.

1

Co gra Irving z Bostonem to nie mam pytań

2

@barcelonaLM gdyby mieli czym dokonać kontrofensywy, to spróbowali uderzyć teraz, póki Mariupol jeszcze się broni. Tak Rosja się przeorganizuje, i będą mniej podatni na kontrataki

4

Lopetegui ma ten gen frajerstwa. Nadawałby się na trenera PSG

1

@barcelonaLM my byliśmy 3 mecze od trypletu, jadąc na geniuszu Messiego i Suareza.

1

@Hubertusk No tak samo był karny dla Realu. Sędziowie z Hiszpanii są zbyt beznadziejni, żeby sprzyjać komukolwiek.

0

@DonMatteo901 książki są podzielone na dwie części. Księga III i V to opowieść o dziejach Aragorna, z kolei księgi IV i VI o dziejach Froda. Ale głównym bohaterem całej sagi jest Sam. Jako osoba, być może zbyt mało ważna, aby pisać historię, ale mogąc je zmieniać. Chyba nawet sam Tolkien tak powiedział, nadając prym Samowi.

1

@fart prawda, ale wyniki takie same

1

@PodkarpackiKibic Sevilla, już nie chodzi o miejsce w lidze, a o zasady. Realowi kibicuję tylko w meczach z szejkami/ruskimi.

0

@BartqRKO
Suns-Pelicans 4-0
Mavs-Jazz 4-3
Grizzlies-Wolves 4-2
GSW-Denver 4-2

Suns-Grizzlies 4-1
GSW - Mavs 4-2

Heat-Hawks 4-1
76ers-Raptors 4-2
Bucks-Bulls 4-1
Celtics-Nets 4-2

Heat-76ers 4-2
Bucks-Celtics 4-2

Western Final : Suns-GSW 4-3
Eastern Finał : Bucks-Heat 4-2

Final: Suns - Bucks 4-2

Widzę rewanż za zeszły rok

1

@AmigoBlancos Ronaldo 21+3 G+A, Messi 8+13. Messi grał mniej, ale w słabszej lidze. Chyba ciut na korzyść Ronaldo.

3

@Medium Griezmann z nich wszystkich miał zdecydowanie najlepsze liczby.

0

@talizmo czy Albon przypomni sobie ze trzeba zjechać do pitstopu? Co odwalą Stroll z Latifim?

0

@kolomen2 awans LFC

0

@Essos Fede, jest bardziej wszechstronny.

2

@Zoker Factos. Ron był najinteligentniejszy z całej trójki. Wystarczy spojrzeć na szachy w pierwszej części. Był dużo lepszy od Harrego, a Hermiona to wgl zasad nie znała. Ogólnie jedyna postać, która nie została przerysowana. Harremu zawsze się wszystko udawało i dlatego Ron wychodzi przy nim na kompletnego idiotę. Tak samo przy Hermionie, która wszystko wykuwała, a w głowie no to tak średnio.

0

@Emhyr Rakitić to rzemieślnik, Modrić to artysta

2

@marcin62 Młodzież nie głosuje na PiS. To po co wspierać?

1

@GeneralXavi gdyby nie Ter Stegen to Eintracht strzeliłby 6. A z taką grą jaką prezentuje Lenglet, czy w tym meczu Garcia, mógłbyś nawet wstawić Jaszyna do bramki, a i tak wpuściłby 2. Nie było Pique nie było komu szefować z tyłu. I to jest priorytet - stoper, który będzie szefem tej obrony. Albo musi nim zostać Araujo, albo musi zostać sprowadzony nowy. Odnosząc się do Realu, potrzebujemy Alaby, nie Courtoisa.

1

Kto im powiedział, że mecz zaczyna się o 22:45?

1

@Pawel13sz
Quaresma
Gyan
Suarez
Son

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?