Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cris2706 XD. City to to samo co Paryż. To od nich się zaczęło, to oni przetarli szlak dla petrodolarów w futbolu. I w podobny sposób psują rynek kupują rezerwowego za 100 baniek. Kibicowanie Realowi to opowiedzenie się przeciw Uefie, oszukiwaniu FFP i ogólnie Against Modern Football.
Jeśli ktoś kibicował Realowi w meczu z PSG z uwagi właśnie na ten fakt, a teraz uzna, że będzie kibicował City to po prostu wychodzi na hipokrytę. Inna sprawa, jeśli ktoś nie lubi PSG z uwagi na sytuację między Barcą a Paryżanami.
1
@DonMatteo901 każda drużyna jaką przejął była konkurencyjna w Europie. Każda przed Pepem grała w półfinale. I choć ewidentnie sprawił, że weszły na wyższy poziom, to jestem ciekaw jak poradziłby sobie budując klub od 0, tak jak Klopp Liverpool.
2
@MesQueUnClub96 jak można kibicować drużynie która niszczy rynek w podobny sposób co PSG? Wystarczy spojrzeć na transfer Grealisha. Gość zarabia około 20 baniek rocznie, dali za niego 100 milionów, a jest rezerwowym.
0
@Kusco15 na tym polega wojna informacyjna. Nawet jeśli wykradli te dane to ich nie udostępnią. Wtedy Rosja zmieni je, i użytkowość ich będzie żadna. W taki sposób Hitler wygrał kampanię francuską. W wyniku katastrofy lotniczej, alianci poznali plany Niemców. Jednak naziści zmienili je i wykorzystali stary plan, aby wpędzić wroga w pułapkę.
0
@FCB24 myślę że byłby w Top 5 obok Iniesty, Xaviego i Zidane'a. A kto 5, to ciężko się zdecydować między Busim i Pirlo.
Zdecydowanie więcej osiągnął Chorwat, niż cała gama wybitnych angielskich pomocników ( Gerrard, Lampard, Beckham czy nawet Scholes). I najbardziej imponuje to, jak Chorwat utrzymuje się na tym poziomie. Nie wiem,czy był kiedyś jakiś pomocnik, który w wieku 36 lat byłby najlepszy na świecie, bo chyba tylko KdB może się z nim obecnie równać.
0
@Medium kusi 2-0 dla Atletico
1
@cris2706 Real ma w tym roku PSG, Chelsea, a potem najpewniej City i Liverpool . Trudno sobie wyobrazić cięższą drabinkę. Tyle w temacie "farta"
6
Podanie Modricia do Rodrygo można oglądać bez końca. Jedna z najwybitniejszych asyst w historii LM
0
@Piorun takiego kogoś brakowało Barcy Guardioli, żeby wpuścić na ostatnie 15 minut za Pedro.
0
@macio_944 nie. Oni w tym roku wywalili 100 baniek na Grealisha XD. Przed era szejków chłop byłby wart tak z 20-30 baniek.
Po prostu liga anigleska jest zbyt mocna, żeby City miało taką hegemonię jak PSG. Przede wszystkim pod kątem wynagrodzeń. Piłkarze będą woleli grać w City niż w PSG, w przypadku takich samych warunków finansowych.
0
@ElTomas wojewoda zawsze jest z partii rządzącej
0
@macio_944 z Rosją największy problem jest taki, że raz na kilkadziesiąt lat trafiali kogoś , kto ogarnał cały ten bajzel. A na zwalczenie rosyjskich tyranów, świat nigdy nie ma czasu. Bano się interweniować w wojnie białych z czerwonymi. Bano się uderzyć na ZSRR po II wojnie światowej i wciąż wszyscy politycy boją się wojny z Rosją z uwagi na potencjalny konflikt nuklearny.
Ale w sumie może to i dobrze. Gdyby przywódcą Rosji został ktoś pokroju Piotra I, to mielibyśmy supremację Rosji w Europie.
0
@Freudysta jakakolwiek fabuła HP kończy się w połowie 3 części. Potem jest już tylko układanie nie do końca dobrze dobranych puzzli do wielkiego finału,który i tak jest rozczarowaniem.
1
@lucca87 No to na luzie, bierz całoroczne. Dodatkowo nie będzie problemu z trzymaniem gdzieś drugiego kompletu.
2
@Przemek2323 to nie były gwarancje tylko obietnica o niestosowaniu przemocy wobec Ukrainy. Jak dotąd, USA i Wielka Brytania spełniają te warunki. Tylko Rosja nie. Po prostu ukraińscy politycy z przełomu wieków dali się nabrać na gierkę polityczną.
1
@lucca87 w tym kraju, takie opony wydają się dobrym wyborem. Nigdy nie wiesz czy nie spadnie śnieg w kwietniu czy w październiku zanim przełożysz gumy. A nawet jeśli się szybciej zużyją, no to oszczędzisz na wymianie i odłożysz na nowe. Mam Navigatory i jestem zadowolony, jeśli nie zamierzasz udawać się na jakieś trasy w górach to myślę że dadzą radę.
0
@MesQueUnClub96 prawda. Myślałem że zagra Rodrygo, albo Asensio. A tu niespodzianka i Valverde.
0
@DLFCB z kamery TV tego nie widać, ale pewnie typ miał mocno pod słońce i to z tego się wzięło. Nie mniej sytuacja przezabawna.
0
@Gomess projekt przedszkolaka
0
@urbipl to tak zwany seryjny samobójca
2
Ale by śmigał Dembele u Zidane'a
0
@cris2706 Lewandowski albo Casillas jeśli jednak ktoś z poza graczy ofensywnych.
3
@Kapitan hawk i Nakamura z wolnego
0
@P33ck ale wyłączając Messiego i Ronaldo, to odnosząc te statystki Lewego do czasów Henry'ego Szewczenki czy Owena to Polak strzela w jeden sezon tyle co oni we dwa. Epoka herosów przemija, futbol wraca na ziemię.
0
@Anonymus0608 ja jednak zaryzykuję stwierdzenie, że każda klątwa się kiedyś kończy. Zresztą nawet jeśli, to drabinka z Holandią wciąż lepsza niż z Anglią.
1
@krefi10 już widzę jak Argentyna oddaje drabinkę z Danią i Holandią na rzecz takiej z Francją i Anglią.
1
@Kgorecki2500 "Zawsze chciałem być jak Santiago Munez"
0
@highway może na Wielkanoc coś się pojawi
1
@Cule1234 Tymek Puchacz na wahadle, let's go
1
@MesQueUnClub_87 Le Mans '66, szczególnie jeśli interesują Cię wyścigi samochodowe, albo sport jako taki