0

@Mixtape już prędzej Pilzno urwie punkty Interowi

1

@Faro ale odpadliśmy przez ten sam czynnik, który teraz jest naszym problemem. Zabetonowanie na punkcie taktyki. Prowadzimy 2-0, gramy z przewagą jednego zawodnika i zamiast kontrolować mecz, obniżyć trochę linię obrony i poczekać na szansę na zamknięcie meczu, dostajemy bramkę po przypadkowej kontrze.

3

@Oskar00 obaj uwielbiają przestrzeń, a my zostawiamy jej mnóstwo... Jakby taki Dembele grał na Barcelonę to też zrobiłbym nam jesień średniowiecza z obrony

0

@Borry siłą wyobraźni widzę jak Pique goni braci Williamsów

0

@Walker 8 lat temu wyszliśmy z grupy LM

0

@barcelonaLM XDD, Lewandowski odpowiada za jakieś 40-50% bramek tej drużyny w tym sezonie. Jak wyjmiesz z Barcelony Lewandowskiego to w lidze mielibyśmy nie 22 punkty, a jakieś 12

0

@Death_voice Valverde wygrał na wyjeździe z Interem składem węgla i papy

5

O jakich dwóch obliczach? Gol z przypadku bo Lewandowski nie sięgnął piłki, ta sytuacja Fatiego to był strzał z 20 metrów... Real w pełni kontrolował ten mecz. Bynajmniej to też nie tak, że Xavi zmianami odwrócił mecz, to bardziej Real zdjął nogę z gazu, a Carlo Modricia z boiska.

0

@Nano22 nasz jedyny plan na ten mecz to wrzutka na Lewego. Czuję się jakbym oglądał mecz Polska-Szwecja z Euro 2021

3

Sergio Busquets kryjący powietrze. Nowe, nie znałem

0

Wytłumaczy mi ktoś, po co został sprowadzony Alonso? Mamy klasyk, a Xavi wyżej ceni Balde. Skoro stawiamy na młodego, to nie lepiej było zatrzymać Aubę? Albo chociaż wyrwać z Chelsea Azpilicuetę

1

@Janiama 2-1 Real

0

@michal26 najpewniej to z uwagi na analizę zgromadzonego paliwa, żywności czy amunicji.

0

@RosjaninBut może być nawet i 3, ale niech każdy będzie gwarantował jakość. W Barcie Pepa grali Pique, Puyol i Milito. A w razie potrzeby występowali Abidal,Mascherano czy nawet Busquets. A u nas obecnie każdy ze stoperów, którzy tą jakość gwarantują są też pierwszymi wyborami na PO.

1

@Kgorecki2500 Mane, Courtois, Vinícius, a może i KDB czy Salah

1

@Jasialdinho środek obrony o średniej wzrostu 1,80 wygląda na papierze tragicznie, szczególnie że gramy na Benzemę, a nie na Messiego.


Nie mam nic przeciwko niskim stoperom, Puyol czy Cannavaro byli naprawdę świetni, ale obaj największe sukcesy święcili obok olbrzymów - Pique i Materazziego. Bo była odpowiednia przeciwwaga do gry na ziemi i w powietrzu.

0

@Katalonbar teraz też może dochodzić do tego typu wałków. Nawet przy jednoczesnej godzinie meczu. Daleko nie szukając, przy założeniu że Inter przegrywa z Pilznem, a Barcelona wygrywa z Bayernem, sytuacja w grupie wygląda następująco :
1. Bayern 12
2. Inter 7
3. Barcelona 7

Bayern może przegrać z Interem bo już i tak ma pewne pierwsze miejsce w grupie, a wygrana Interu wyrzuca Barcelonę z LM.

1

@MaFCB jeśli dodatkowo nie wygra Ligi Europy to tak. Dostał 200 milionów euro na transfery, ale te transfery muszą na siebie zarobić - wynikami

0

@norbi77 nawet zakładając remis, Inter wygrywa w ostatniej kolejce z rezerwami Bayernu i tym samym też wyrzuca nas z LM, o ile nie wygralibyśmy z Bayernem u siebie

0

@Pawci023x otwieraj na bieżąco, a zostawiaj tylko na jakieś wielkie event typu TOTY.

0

@Tomason to można skrócić czas połowy do 30-40 minut na przykład, tak aby dalej zmieścić się w ramach 2 godzin zegarowych transmisji TV.

I myślę że to też byłoby lekarstwo dla dogrywek - gramy 10 minut w postaci czegoś co jest obecnie doliczonym czasem gry, bez zmiany połów, bez przerwy między dogrywką a czasem regulaminowym.

0

@msmsms może chodziło mu o to, że ktokolwiek nie przyjdzie i tak zagra lepiej niż on. Tylko ktoś źle przetłumaczył.

15

A tymczasem warto wspomnieć, że odchodzący za frytki Ferran Jutgla jest już w fazie pucharowej LM

Świetnie wykorzystał szansę w Barcelonie i stał się gwiazdą w nowym klubie.

1

@Sysia11 Real jest i był mądrzej zarządzany. A dwa pierwsze sezony bez CR to koniec końców 1/8 i kompromitacja w stylu Barcelony 1-4 u siebie z Ajaxem

1

@VamosGirl oczywiście. Zrobię wszystko, żeby Messi został - Messi odchodzi, ale ściągnęliśmy Aguero...

Nawet spójrzmy na transfery - niektóre są totalnie nieprzemyślane pod kątem budowy kadry. Raphinha, który najlepiej wygląda w tym samym miejscu boiska, co Dembele. Marcos Alonso, który defacto wygląda gorzej niż Alba i Balde. Franck Kessié, który nie pasuje do stylu gry. Kounde, który z konieczności na zmianę z Araujo występuje na prawej obronie,a mecz wczoraj pokazał ile brakuje innym stoperom do ich poziom.

8

Ten mecz pokazał, gdzie leżał największy problem Ter Stegena w poprzednich sezonach - ludzie grający przed nim. Liczba sytuacji do jakich dopuszczają stoperzy to jakiś dramat, i w takich warunkach nie da się bronić.

Możesz być w świetnej formie, obronić kilka super trudnych akcji, a i tak kończysz mecz z 3 bramkami w Twojej sieci. I gdyby nie okres z przed przerwy reprezentacyjnej, gdzie obrona wyglądała dużo lepiej, tak po dzisiejszym meczu zamiast kilku wybronionych setek, wyciągany byłby gol na 1-1, gdzie Ter Stegen mógł zrobić więcej.

W przypadku tych najlepszych bramkarzy ich forma, jest i będzie utożsamiana z formą stoperów, bo to w 90% przekłada się na wynik. Wystarczy spojrzeć na Oblaka, na Mendyego, na De Geę... Jeśli obrona zalicza zjazd, bramkarz również.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Schweinsteger. Nie dość że spełnia warunki rekrutacyjne do SS, to jeszcze samo nazwisko brzmi jak rozkaz rozstrzelania.

1

@Barcaa12 Nie. To, że Calhanoglu umie strzelić z daleka to wie każdy kto zagrał mecz w Fifę. A my go odpuszczamy raz po raz. To musiało się tak skończyć.

1

@DonMatteo901 imo Hobbit jest spoko, poza ostatnią częścią. Bo to przerost formy nad treścią.

Ale co do Galadrieli, tu nie chodzi nawet o jej odwzorowanie względem książek, nie chodzi o porównanie do Jacksona, bo koniec końców kilka tysięcy lat więc rozumiałbym pewną przemianę. No ale to jest przesada - jak zauważył Adar, w zasadzie niczym nie różni się od tych, których ściga.

@Sulimo no ten odcinek chyba był faktycznie najlepszy. Świetna scena z przesłuchaniem Adara i z pościgiem. Jednak da się zrobić sceny jazdy konnej, która nie boli w oczy jak ta z 3 odcinka. Ale wciąż daleko, od czegoś co można by oczekiwać, za taki budżet.

3

@DonMatteo901 a Galadriela jeszcze gorsza niż zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?